Turniej w Chełmie

• autor: bury1975, 2010-11-29 15:51

Drużyna KKS orzeł Bobola Siemiatycze zajęła 2 miejsce na turnieju halowym w Chełmie.

W dniach 27.11-28.11.2010 drużyna KKS Orzeł Bobola Siemiatycze wzięła udział w III Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłkarskim " Grand Prix Niedźwiedziego Grodu 2010" w Chełmie. W stawce 8 drużyn z różnych zakątków Polski nasz zespół został sklasyfikowany na 2 miejscu. W ciągu dwóch dni turniejowych zmagań rozegraliśmy 5 spotkań, z czego 4 zakońzyły się zwycięstwami, a mecz finałowy z Hetmanem Zamośc w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 2-2. O zwycięstwie drużyny z Zamościa zdecydowały lepiej egzekwowane rzuty karne. Królem strzelców turnieju został Paweł Radziszewski z KKS Orzeł - zdobywca 9 bramek.

wyniki:

mecze grupowe:

KKS Orzeł - Jedynka Krasnystaw 4-2

KKS Orzeł - Orlik Nowodwór 4-2

KKS Orzeł - Hetman Zamośc 6-4

półfinał: KKS Orzeł - Niedźwiadek Chełm 7-1

finał: KKS Orzeł - Hetman Zamośc 2-2 k.1-2

skład KKS Orzeł: Kosiński, Zawadzki, Smorczewski, Iwaniuk, Radziszewski, Niewiarowski, Krysiński, Weremczuk, Wiśniewski. trener: Rafał Burakowski

• czytano: [1975]