KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH

DODATKOWE UBEZPIECZENIE

• autor: bury1975, 2018-10-25 20:16

DODATKOWE UBEZPIECZENIE ZAWODNIKÓW

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO UBEZPIECZENIA ZAWODNIKÓW KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE, NA PODSTAWIE UMOWY ZAWARTEJ MIĘDZY PZPN A PZU.

Polski Związek Piłki Nożnej i Powszechny Zakład Ubezpieczeń  wprowadziły kompleksowy program ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia piłkarzy. Oprócz standardowej likwidacji, ubezpieczyciel zapewnia zawodnikom bezgotówkową obsługę kosztów leczenia i rehabilitacji. Poszkodowany piłkarz za pośrednictwem infolinii może umówić wizytę u specjalisty (ponad 51 specjalizacji, m. in. ortopeda, chirurg, neurolog, okulista, psycholog), uzgodnić zabieg rehabilitacyjny lub poprosić o transport do placówki medycznej.

SZCZEGÓŁY ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA STRONIE "ŁĄCZY NAS PIŁKA". NAJNIŻSZA STAWKA WYNOSI 18 ZŁ/OS NA CAŁY ROK ( ALE SĄ TEŻ DO WYBORU WARIANTY DROŻSZE) .
TA FORMA UBEZPIECZENIA ( BARDZO ATRAKCYJNA Z PUNKTU WIDZENIA ZAKRESU UBEZPIECZENIA ZAWODNIKA) JEST MOŻLIWA TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM KLUBU.

ZAWODNICY W KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE SĄ JUŻ UBEZPIECZENI - UMOWA GRUPOWA, ALE ZAKRES UBEZPIECZENIA JEST ZNACZNIE UBOŻSZY.

TEN WARIANT DODATKOWY JEST DLA CHĘTNYCH OSÓB.

ZAINTERESOWANE OSOBY DODATKOWYM UBEZPIECZENIEM PROSIMY, ABY DO 30.10.2018 ZGŁASZAŁY CHĘĆ UBEZPIECZENIA DO PREZESA KLUBU.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00