KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

Aktualności

LIGA 20/21.10.2018

  • autor: bury1975, 2018-10-15 13:34

LIGA 20/21.10.2018

TRAMPKARZE R.2004 - I LIGA - NIEDZIELA 21.10.2018, G.10.30 STADION MOSIR

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - SPARTA AUGUSTÓW 1-3

OPIEKUN: TOMASZ MARCHEL

..............................................................................................................................................

TRAMPKARZE R.2004 II LIGA - SOBOTA 20.10.2018,  G. 9.00 STADION MOSIR

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 3-0 vo

OPIEKUN: DAMIAN KUREK

...........................................................................................................................................

MŁODZIKI R.2006 - SOBOTA 20.10.2018,  G. 11.00, STADION ORŁA

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 6-0

OPIEKUN: TOMASZ MARCHEL

.........................................................................................................................................

MŁODZIKI R. 2007 - NIEDZIELA 21.10.2018, WYSOKIE MAZOWIECKIE

RUCH WYSOKIE MAZ. - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-5

OPIEKUN: TADEUSZ STĘPKOWSKI

.......................................................................................................................................

ORLIKI R. 2008 - SOBOTA 20.10.2018, TURNIEJ CZEREMCHA

WYNIKI W ROZWINIĘCIU NEWSA

..........................................................................................................................................

ORLIKI R.2009 - NIEDZIELA 21.10.2018, TURNIEJ BIELSK PODLASKI

WYNIKI W ROZWINIĘCIU NEWSA

OPIEKUN: RAFAŁ KAROLCZUK

.........................................................................................................................................

ŻAKI  R.2010 - SOBOTA 20.10.2018, TURNIEJ HAJNÓWKA

WYNIKI W ROZWINIĘCIU NEWSA

OPIEKUN: RAFAŁ KAROLCZUK

..........................................................................................................................................

 

ORLIKI R.2008 - CZEREMCHA 20.10.2018

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - PUSZCZA HAJNÓWKA 1-2

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - LZS NAREWKA             1-2

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK                3-0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KOLEJARZ CZEREMCHA 5-0

......................................................................................................................................................

ORLIKI 2009 - BIELSK PODLASKI  21.10.2018

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE     4-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - BRYLANT BIELSK PODLASKI    1-4

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - PASJA HAJNÓWKA                   9-2

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - BRYLANT BIELSK PODLASKI  1-6

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - PASJA HAJNÓWKA                 0-2

.....................................................................................................................................................

ŻAKI R.2010 - HAJNÓWKA 20.10.2018

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - PASJA HAJNÓWKA      0-0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA         3-0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR II HAJNÓWKA      2-0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODL.   1-1

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [154]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 125, wczoraj: 172
ogółem: 915 416

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MOSP BIAŁYSTOK 31 plus
2. TALENT BIAŁYSTOK 31 minus
3. SPARTA AUGUSTÓW 29 bz
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 23 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 14 bz
6. WIGRY SUWAŁKI 12 bz
7. ORZEŁ SIEMIATYCZE 9 plus
8. MŁKS ŁOMŻA 9 minus