KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

Aktualności

LIGA 2018-2019

  • autor: bury1975, 2018-07-27 15:52

LIGA - SEZON 2018/2019

TRAMPKARZE R.2004/2005 - TRENER TOMASZ MARCHEL

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 - SYSTEM LIGOWY

ZESPOŁY: WIGRY SUWAŁKI, JAGIELLONIA BIAŁYSTOK, SPARTA AUGUSTÓW, TALENT BIAŁYSTOK, MŁKS ŁOMŻA, MOSIR BIELSK PODLASKI, MOSP BIAŁYSTOK, KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

TERMINARZ ROZGRYWEK: 25/26.08; 29.08; 1/2.09; 8/9.09; 12.09; 15/16.09; 22/23.09; 29/30.09; 6/7.10; 13/14.10; 20/21.10; 27/28.10; 3/4.11; 10/11.11

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE W ZAKŁADCE DRUŻYNY

..............................................................................................................................................

TRAMPKARZE R.2004/2005 - TRENER DAMIAN KUREK

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 GR. 4 - SYSTEM LIGOWY

ZESPOŁY: WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK, JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK, RUDNIA ZABŁUDÓW, F MOSP II BIAŁYSTOK, OSIR HAJNÓWKA, GRYFIK GRÓDEK, KOLEJARZ CZEREMCHA, MKS MIELNIK, MAGNAT JUCHNOWIEC , KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE

TERMINARZ ROZGRYWEK:  1/2.09; 8/9.09; 15/16.09; 22/23.09; 29/30.09; 6/7.10; 13/14.10; 20/21.10; 27/28.10;

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE W ZAKŁADCE DRUŻYNY

..............................................................................................................................................

MŁODZIK R.2006 - TRENER TOMASZ MARCHEL

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 GRUPA 3 - SYSTEM LIGOWY

ZESPOŁY: RUDNIA ZABŁUDÓW, PASJA KLEOSIN, BRYLANT BIELSK PODLASKI, OSIR HAJNÓWKA, COKIS CIECHANOWIEC, GRYFIK GRÓDEK, MOSIR BIELSK PODLASKI, KS MICHAŁOWO, KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

TERMINARZ ROZGRYWEK:  1/2.09; 8/9.09; 15/16.09; 22/23.09; 29/30.09; 6/7.10; 13/14.10; 20/21.10; 27/28.10;

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE W ZAKŁADCE DRUŻYNY

............................................................................................................................................

MŁODZIK R.2007 - TRENER: TADEUSZ STĘPKOWSKI

II LIGA WOJEWÓDZKA D2, GRUPA 2 - SYSTEM LIGOWY

ZESPOŁY: SPARTA SZEPIETOWO, SKORPION KALNICA, KS WASILKÓW, RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE, MAGNAT JUCHNOWIEC, PETRUS ŁAPY, POGOŃ ŁAPY, OSIR HAJNÓWKA, KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

TERMINARZ ROZGRYWEK:  1/2.09; 8/9.09; 15/16.09; 22/23.09; 29/30.09; 6/7.10; 13/14.10; 20/21.10; 27/28.10;

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE W ZAKŁADCE DRUŻYNY

.........................................................................................................................................

ORLIK R.2008 - TRENER: TADEUSZ STĘPKOWSKI

zespoły: PUSZCZA HAJNÓWKA, KOLEJARZ CZEREMCHA, MKS MIELNIK, LZS NAREWKA, KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

TERMINARZ ROZGRYWEK: 1/2.09; 8.09; 22/23.09; 6/7.10; 20/21.10

SYSTEM TURNIEJOWY - SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

.........................................................................................................................................

ORLIK R.2009 - 2 DRUŻYNY, TRENER: RAFAŁ KAROLCZUK

ZESPOŁY: ORZEŁ I SIEMIATYCZE, ORZEŁ II SIEMIATYCZE, PASJA HAJNÓWKA, BRYLANT BIELSK PODLASKI

TERMINARZ ROZGRYWEK: 1.09; 16.09; 22/23.09; 6/7.10

SYSTEM TURNIEJOWY - SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

.........................................................................................................................................

ŻAKI R.2010 - TRENER: RAFAŁ KAROLCZUK

SYSTEM TURNIEJOWY - SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

ZESPOŁY: PUSZCZA I HAJNÓWKA, PUSZCZA II HAJNÓWKA, PASJA HAJNÓWKA, MOSIR BIELSK PODLASKI, ORZEŁ SIEMIATYCZE

TERMINARZ ROZGRYWEK: 8/9.09; 22/23.09; 29.09; 13/14.10; 20/21.10

........................................................................................................................................

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [120]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 91, wczoraj: 321
ogółem: 908 492

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MOSP BIAŁYSTOK 21 bz
2. TALENT BIAŁYSTOK 19 bz
3. SPARTA AUGUSTÓW 17 bz
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 17 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 10 bz
6. MŁKS ŁOMŻA 9 bz
7. WIGRY SUWAŁKI 6 plus
8. ORZEŁ SIEMIATYCZE 3 minus