LIGA 6/7.05.2017
TRAMPKARZE - MECZ W ŁOMŻY; SOBOTA 6.05.2017
MŁKS ŁOMŻA - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-2
BRAMKI: ILCZUK ADAM - 2
............................................................................................................................................
MŁODZIKI - MECZ W ŁOMŻY; SOBOTA 6.05.2017,
MŁKS ŁOMŻA - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-0
..........................................................................................................................................
ORLIKI - TURNIEJ LIGOWY W MIELNIKU, NIEDZIELA 7.05.2017,
wyniki w rozwinięciu newsa
.............................................................................................................................................
ŻAKI - TURNIEJ LIGOWY W MIELNIKU; NIEDZIELA 7.05.2017,
wyniki w rozwinięciu newsa
.............................................................................................................................................
ŻAKI -TURNIEJ W MIELNIKU 7.05.2017
GRUPA C:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE 4-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MŁKS VI ŁOMŻA 2-2
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 10-0
POZOSTAŁE WYNIKI:
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - COKIS CIECHANOWIEC 1-0
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - MŁKS VI ŁOMŻA 0-6
MŁKS VI ŁOMŻA - COKIS CIECHANOWIEC 7-0
TABELA GRUPA C - PO 2 WIOSENNYCH TURNIEJACH LIGOWYCH
1. MŁKS VI ŁOMŻA 13 PKT.
2. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 13 PKT.
3. RUCH WYSOKIE MAZ. 9 PKT.
4. COKIS CIECHANOWIEC 0 PKT
GRUPA K:
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - RUCH II WYSOKIE MAZ. 3-0 VO
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MŁKS V ŁOMŻA 2-4
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 1-2
POZOSTAŁE WYNIKI:
RUCH II WYSOKIE MAZ. - MŁKS V ŁOMŻA 0-3 VO
RUCH II WYSOKIE MAZ. - ISKRA PERLEJEWO 0-3 VO
MŁKS V ŁOMŻA - ISKRA PERLEJEWO 3-2
TABELA GRUPA K - PO 2 WIOSENNYCH TURNIEJACH LIGOWYCH:
1. MŁKS V ŁOMŻA 12 PKT.
2. ISKRA PERLEJEWO 12 PKT.
3. RUCH II WYSOKIE MAZ. 9 PKT.
4. KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 3 PKT.
BRAMKI: KONDRACIUK - 5, , PIOTROWSKI - 3, FLOREA - 3, KUCHARCZYK - 2, RODZIANKO - 2, SYCEWICZ OSKAR - 2, SWAJDA - 1, DMITRUK - 1
..............................................................................................................................................
ORLIKI - TURNIEJ W MIELNIKU 7.05.2017
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 10-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 7-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 10-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 14-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 13-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 5-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 1-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 1-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 4-1
POZOSTAŁE MECZE:
MOSIR BIELSK PODL. - ISKRA PERLEJEWO 0-0
COKIS CIECHANOWIEC - MOSIR BIELSK PODL. 3-0
SPARTA SZEPIETOWO - ISKRA PERLEJEWO 1-1
ISKRA PERLEJEWO - COKIS CIECHANOWIEC 1-1
SPARTA SZEPIETOWO - COKIS CIECHANOWIEC 3-2
MOSIR BIELSK PODL. - SPARTA SZEPIETOWO 3-0
TABELA PO 2 WIOSENNYCH TURNIEJACH LIGOWYCH:
1. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 30 PKT.
2. SPARTA SZEPIETOWO 16 PKT.
3. MOSIR BIELSK PODL. 14 PKT.
4. COKIS CIECHANOWIEC 9 PKT.
5. ISKRA PERLEJEWO 8 PKT
6. KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 7 PKT.
strzelcy bramek: Jaszczołt 8, Telatycki 9, Dmitruk 1, Kozakiewicz 5, Łuba 2, Kosiński 11, Kondracikowski 3, Stypułkowski 9, Mędrycki 6