LIGA 2016/2017
ZNAMY JUŻ PRZECIWNIKÓW NASZYCH DRUŻYN W NADCHODZĄCYCH ROZGRYWKACH LIGOWYCH:
SZCZEGÓŁY W ROZWINIĘCIU NEWSA:
TRAMPKARZE r.2002 - GRUPA 2:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE, MOSP II BIAŁYSTOK, ŁKS ŁOMŻA, ŁKS II ŁOMŻA, JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK, TALENT BIAŁYSTOK, TALENT II BIAŁYSTOK, ORLĘTA CZYŻEW, FORTY PIĄTNICA, PIAST BIAŁYSTOK, OLIMPIA ZAMBRÓW.
TERMINARZ ROZGRYWEK W ZAKŁADCE: LIGA TRAMPKARZY 2016-2017 JESIEŃ
ZASADY ROZGRYWEK TRAMPKARZY:
- SYSTEM ROZGRYWEK LIGOWY,
- RUNDĘ JESIENNĄ ZESPOŁY GRAJĄ W GRUPACH TERYTORIALNYCH,
-PO RUNDZIE JESIENNEJ 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z GR.2 AWANSUJĄ DO LIGI MISTRZOWSKIEJ, POZOSTALI RUNDĘ WIOSENNĄ GRAJĄ W GRUPACH REGIONALNYCH
- ZMIANY POWROTNE, GRA 11X11, NA CAŁYM BOISKU, OBOWIĄZUJE SPALONY, CZAS GRY 2X35 MIN., POZOSTAŁE PRZEPISY WG.OGÓLNYCH PRZEPISÓW PZPN, LICZEBNOŚĆ DRUŻYNY - MAX.18
..............................................................................................................................................................
MŁODZIKI r.2004/2005 - GRUPA 3:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE, OSIR HAJNÓWKA, KOLEJARZ CZEREMCHA, COKIS CIECHANOWIEC, MKS MIELNIK, UKS PERLEJEWO, LZS NAREWKA, MOSIR BIELSK PODLASKI, RUDNIA ZABŁUDÓW
ZASADY ROZGRYWEK MŁODZIKÓW:
- SYSTEM ROZGRYWEK LIGOWY,
- RUNDĘ JESIENNĄ ZESPOŁY GRAJĄ W GRUPACH TERYTORIALNYCH,
-PO RUNDZIE JESIENNEJ 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z GR.3 AWANSUJĄ DO LIGI MISTRZOWSKIEJ, POZOSTALI RUNDĘ WIOSENNĄ GRAJĄ W GRUPACH REGIONALNYCH
- ZMIANY POWROTNE, GRA 9X9, BOISKO 70X54, BRAMKI 5X2, POLE KARNE 18X9, OBOWIĄZUJE SPALONY, CZAS GRY 2X30 MIN., POZOSTAŁE PRZEPISY WG.OGÓLNYCH PRZEPISÓW PZPN, LICZEBNOŚĆ DRUŻYNY - MAX.18
SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ W ZAKŁADCE LIGA MŁODZIKÓW 2016/2017-JESIEŃ
..............................................................................................................................................................
ORLIKI R.2006/2007 - GRUPA 9:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE, KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE, UKS PERLEJEWO, HUSAR NURZEC, MKS MIELNIK,
ZASADY ROZGRYWEK ORLIKÓW:
- SYSTEM ROZGRYWEK TURNIEJOWY JESIEŃ-WIOSNA,
- RUNDĘ JESIENNĄ ZESPOŁY GRAJĄ W GRUPACH TERYTORIALNYCH,
- PO RUNDZIE JESIENNEJ 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z GR.9 AWANSUJĄ DO GRUPY PÓŁFINAŁOWEJ,
- W RUNDZIE WIOSENNEJ Z GRUPY PÓŁFINAŁOWEJ 2 NAJLEPSZE DRUŻYNY AWANSUJĄ DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO;
- POZOSTALI RUNDĘ WIOSENNĄ GRAJĄ W NOWYCH GRUPACH REGIONALNYCH
- ZMIANY POWROTNE, GRA 7X7, BOISKO TYPU ORLIK 50X26, BRAMKI 5X2, POLE KARNE 15X9, CZAS GRY: 20 LUB 15 MIN., WZNOWIENIE OD BRAMKI - DO POŁOWY BOISKA, WZNOWIENIE Z AUTU - NOGĄ I PODANIE W DRUGIM KONTAKCIE, NIE MOŻNA ZDOBYĆ BRAMKI BEZPOŚREDNIO PRZY WZNOWIENIU GRY ZE ŚRODKA BOISKA, RZUT WOLNY - BRAMKĘ MOŻNA JEDYNIE ZDOBYĆ Z POŁOWY PRZECIWNIKA, LICZEBNOŚĆ DRUŻYNY - MAX.18
SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ WKRÓTCE ZOSTANIE PODANY
..............................................................................................................................................................
ŻAKI R.2008/2009 - GRUPA 6:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE, KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE, UKS PERLEJEWO, COKIS CIECHANOWIEC
ZASADY ROZGRYWEK ŻAKÓW:
- SYSTEM ROZGRYWEK TURNIEJOWY JESIEŃ-WIOSNA,
- RUNDĘ JESIENNĄ ZESPOŁY GRAJĄ W GRUPACH TERYTORIALNYCH,
- PO RUNDZIE JESIENNEJ 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z GR.6 AWANSUJĄ DO GRUPY PÓŁFINAŁOWEJ,
- W RUNDZIE WIOSENNEJ Z GRUPY PÓŁFINAŁOWEJ 2 NAJLEPSZE DRUŻYNY AWANSUJĄ DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO;
- POZOSTALI RUNDĘ WIOSENNĄ GRAJĄ W NOWYCH GRUPACH REGIONALNYCH
- ZMIANY POWROTNE, GRA 5X5, BOISKO 40X26, BRAMKI 3X1,55 ( STOJAKI) LUB 3X2 ( BRAMKI), POLE KARNE 11X7, CZAS GRY: 20 LUB 15 MIN., WZNOWIENIE OD BRAMKI - DO POŁOWY BOISKA, WZNOWIENIE Z AUTU - NOGĄ I PODANIE W DRUGIM KONTAKCIE, NIE MOŻNA ZDOBYĆ BRAMKI BEZPOŚREDNIO PRZY WZNOWIENIU GRY ZE ŚRODKA BOISKA, RZUT WOLNY - BRAMKĘ MOŻNA JEDYNIE ZDOBYĆ Z POŁOWY PRZECIWNIKA, LICZEBNOŚĆ DRUŻYNY - MAX.18
SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ WKRÓTCE ZOSTANIE PODANY
..............................................................................................................................................................