ROZGRYWKI LIGOWE 23/24.05.2015
ŻAKI - TURNIEJ W HAJNÓWCE; 23.05.2015 (SOBOTA) -
KKS ORZEŁ: 4 ZWYCIĘSTWA I 1M W TURNIEJU
szczegółowe wyniki turnieju w rozwinięciu newsa
.........................................................................................................................................
ORLIKI - TURNIEJ W SIEMIATYCZACH; 23.05.2015 (SOBOTA)
KKS ORZEŁ I - 4 ZWYCIĘSTWA I 1M W TURNIEJU
szczegółowe wyniki turnieju w rozwinięciu newsa
.......................................................................................................................................
MŁODZIKI - MECZ LIGOWY W BIAŁYMSTOKU Z TALENTEM; 23.05.2015 (SOBOTA)
TALENT BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-1; BR: PIOTROWSKI
.......................................................................................................................................
JUNIORZY - MECZ LIGOWY W ZAMBROWIE - 23.05.2015 ( SOBOTA),
OLIMPIA ZAMBRÓW - KKS ORZEŁ 1-2; BR: samobójcza, FILIPOWICZ
TURNIEJ ORLIKÓW, SIEMIATYCZE 23.05.2015 - WYNIKI:
KKS ORZEŁ I - MKS MIELNIK 3-0
KKS ORZEŁ I - UKS PERLEJEWO 3-2
KKS ORZEŁ I - HUSAR NURZEC 8-1
KKS ORZEŁ I - KKS ORZEŁ II 10-0
KKS ORZEŁ II - MKS MIELNIK 2-2
KKS ORZEŁ II - UKS PERLEJEWO 3-5
KKS ORZEŁ II - HUSAR NURZEC 2-7
BRAMKI: TOŁWIŃSKI - 7, MANTUR - 3, GODEBSKI - 3, GÓRSKI IGOR - 3, KOSOWSKI - 2, SIKORA- 2, FIRLEJ - 2, MŁYNARCZUK - 1, GÓRSKI JAKUB - 1, ŁUCZAJ - 1, SEKIELSKI-1. SMORCZEWSKI - 1, SADOWSKI-1, ŻERO-1, SOBIERSKI-1
POZOSTAŁE WYNIKI:
MKS MIELNIK - UKS PERLEJEWO 2-3
HUSAR NURZEC - MKS MIELNIK 3-1
UKS PERLEJEWO - HUSAR NURZEC 3-0
TABELA PO 5 TURNIEJU:
1, KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE 60 PKT; BR: 109-9
2. UKS PERLEJEWO 35 PKT; BR: 49-40
3. MKS MIELNIK 26 PKT; BR: 33-31
4. HUSAR NURZEC 14 PKT; BR: 26-62
5. KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 11 PKT; BR: 24-89
......................................................................................................................................................
TURNIEJ ŻAKÓW W HAJNÓWCE 23.05.2015 - WYNIKI:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - PUSZCZA HAJNÓWKA 4-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - AP TALENT I BIELSK PODLASKI 4-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 4-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - AP TALENT II BIELSK PODLASKI 2-0
BRAMKI: MĘDRYCKI - 3, KOWALCZUK - 3, STYPUŁKOWSKI - 3, KONDRACIKOWSKI - 2, JASZCZOŁT - 1, CZMUT - 1, KOZAKIEWICZ - 1
POZOSTAŁE WYNIKI:
PUSZCZA HAJNÓWKA - AP TALENT II BIELSK PODLASKI 3-1
MOSIR BIELSK PODLASKI - AP TALENT I BIELSK PODLASKI 0-7
AP TALENT II BIELSK PODLASKI - MOSIR BIELSK PODLASKI 4-1
AP TALENT I BIELSK PODLASKI - AP TALENT II BIELSK PODLASKI 3-0
PUSZCZA HAJNÓWKA - MOSIR BIELSK PODLASKI 1-0
AP TALENT I BIELSK PODLASKI - PUSZCZA HAJNÓWKA 4-0
TABELA PO 5 TURNIEJACH:
1. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 52 PKT; BR: 92-16
2. TALENT I BIELSK PODLASKI 48 PKT; BR: 87-18
3. PUSZCZA HAJNÓWKA 29 PKT; BR: 40-40
4. TALENT II BIELSK PODLASKI 17 PKT; BR: 29-53
5. MOSIR SIEMIATYCZE 0 PKT; BR: 4-125