Turnieje Halowe w Siemiatyczach
r.2003 - 22.11.2014 (sobota) - KKS ORZEŁ - 9 MIEJSCE
r. 2006 - 22.11.2014 (sobota) - KKS ORZEŁ - 1 MIEJSCE !!!!!!
...........................................................................................................................................
r. 2002 - 23.11.2014 ( niedziela) - KKS ORZEŁ - 3 MIEJSCE
r.2004 - 23.11.2014 (niedziela) - KKS ORZEŁ - 2 MIEJSCE
............................................................................................................................................
r.2005 - 29.11.2014 (sobota) - turniej odwołany
.............................................................................................................................................
r.2007 - 06.12.2014 (sobota) - hala MOSiR, g.9.00 - 16.00
..............................................................................................................................................
potrzebujemy pomocy rodziców przy organizacji w/w turniejów - proszę o kontakt z prezesem klubu
rocznik 2003 - hala SP3 , 22.11.2014 ( sobota) g.9.00 - g.15.30
lp | Godz. | Gr. | Mecze grupowe | wynik |
1 | 9.00 | A | ORZEŁ SIEMIATYCZE – HURAGAN MIĘDZURZEC PODL. |
|
2 | 9.15 | B | TOP 54 BIAŁA PODL. – OSIR SOKOŁÓW PODL. |
|
3 | 9.30 | A | UKS 9 I SIEDLCE – OSIR HAJNÓWKA |
|
4 | 9.45 | B | UKS 9 II SIEDLCE – MOSIR BIELSK PODLASKI |
|
5 | 10.15 | A | TALENT BIAŁYSTOK – ORZEŁ SIEMIATYCZE |
|
6 | 10.30 | B | POGOŃ SIEDLCE – TOP54 BIAŁA PODL. |
|
7 |
| A | HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL. – UKS 9 I SIEDLCE |
|
8 |
| B | OSIR SOKOŁÓW PODL. – UKS 9 II SIEDLCE |
|
9 |
| A | OSIR HAJNÓWKA – TALENT BIAŁYSTOK |
|
10 |
| B | MOSIR BIELSK PODL. – POGOŃ SIEDLCE |
|
11 |
| A | ORZEŁ SIEMIATYCZE – UKS 9 I SIEDLCE |
|
12 |
| B | TOP54 BIAŁA PODL. – UKS 9 II SIEDLCE |
|
13 |
| A | HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL. – TALENT BIAŁYSTOK |
|
14 |
| B | OSIR SOKOŁÓW PODL. – POGOŃ SIEDLCE |
|
15 |
| A | OSIR HAJNÓWKA – ORZEŁ SIEMIATYCZE |
|
16 |
| B | MOSIR BIELSK PODL. – TOP54 BIAŁA PODL. |
|
17 |
| A | UKS 9 I SIEDLCE – TALENT BIAŁYSTOK |
|
18 |
| B | UKS 9 II SIEDLCE – POGOŃ SIEDLCE |
|
19 |
| A | HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL. – OSIR HAJNÓWKA |
|
20 |
| B | OSIR SOKOŁÓW PODL. – MOSIR BIELSK PODL. |
|
Mecze o miejsca | ||||
22 |
|
| O m. 9: A5-B5 |
|
23 |
|
| O m. 7: A4 – B4 |
|
24 |
|
| Półfinał1: A1 – B2 |
|
25 |
|
| Półfinał 2: B1 – A2 |
|
26 |
|
| O m. 5: A3 – B3 |
|
27 |
|
| O m. 3: prz.24 – prz. 25 |
|
28 |
|
| O m. 1: zw.24 – zw. 25 |
|
rocznik 2006: hala MOSiR, 22.11.2014 ( sobota), g.9.00 - g.15.30
lp | Godz. | Gr. | Mecze grupowe | wynik |
1 | 9.00 | A | ORZEŁ SIEMIATYCZE – CZARNI WĘGRÓW |
|
2 | 9.15 | B | TOP54 BIAŁA PODL. – TALENT BIELSK PODL. |
|
3 | 9.30 | A | GRYFIK GRÓDEK – PUSZCZA HAJNÓWKA |
|
4 | 9.45 | B | POGOŃ ŁAPY – OSIR HAJNÓWKA |
|
5 | 10.15 | A | TALENT BIAŁYSTOK – ORZEŁ SIEMIATYCZE |
|
6 | 10.30 | B | OLIMPIA ZAMBRÓW – TOP54 BIAŁA PODL. |
|
7 |
| A | CZARNI WĘGRÓW – GRYFIK GRÓDEK |
|
8 |
| B | TALENT BIELSK PODL. – POGOŃ ŁAPY |
|
9 |
| A | PUSZCZA HAJNÓWKA – TALENT BIAŁYSTOK |
|
10 |
| B | OSIR HAJNÓWKA – OLIMPIA ZAMBRÓW |
|
11 |
| A | ORZEŁ SIEMIATYCZE – GRYFIK GRÓDEK |
|
12 |
| B | TOP54 BIAŁA PODL. – POGOŃ ŁAPY |
|
13 |
| A | CZARNI WĘGRÓW – TALENT BIAŁYSTOK |
|
14 |
| B | TALENT BIELSK PODL. – OLIMPIA ZAMBRÓW |
|
15 |
| A | PUSZCZA HAJNÓWKA – ORZEŁ SIEMIATYCZE |
|
16 |
| B | OSIR HAJNÓWKA – TOP54 BIAŁA PODL. |
|
17 |
| A | GRYFIK GRÓDEK – TALENT BIAŁYSTOK |
|
18 |
| B | POGOŃ ŁAPY – OLIMPIA ZAMBRÓW |
|
19 |
| A | CZARNI WĘGRÓW – PUSZCZA HAJNÓWKA |
|
20 |
| B | TALENT BIELSK PODL. – OSIR HAJNÓWKA |
|
Mecze o miejsca | ||||
22 |
|
| O m. 9: A5-B5 |
|
23 |
|
| O m. 7: A4 – B4 |
|
24 |
|
| Półfinał1: A1 – B2 |
|
25 |
|
| Półfinał 2: B1 – A2 |
|
26 |
|
| O m. 5: A3 – B3 |
|
27 |
|
| O m. 3: prz.24 – prz. 25 |
|
28 |
|
| O m. 1: zw.24 – zw. 25 |
|
rocznik 2002: hala MOSiR, 23.11.2014 ( niedziela), g.9.00 - 15.30
lp | Godz. | Gr. | Mecze grupowe | wynik |
1 | 9.00 | A | ORZEŁ SIEMIATYCZE – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL. |
|
2 | 9.15 | B | TOP 54 BIAŁA PODLASKA – OSIR SOKOŁÓW PODL. |
|
3 | 9.30 | A | POGOŃ ŁAPY – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK |
|
4 | 9.45 | B | OSIR HAJNÓWKA – TALENT BIAŁYSTOK |
|
5 | 10.15 | A | MOTOR I LUBLIN – ORZEŁ SIEMIATYCZE |
|
6 | 10.30 | B | MOTOR II LUBLIN – TOP 54 BIAŁA PODL. |
|
7 |
| A | HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL. – POGOŃ ŁAPY |
|
8 |
| B | OSIR SOKOŁÓW PODL. – OSIR HAJNÓWKA |
|
9 |
| A | WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – MOTOR I LUBLIN |
|
10 |
| B | TALENT BIAŁYSTOK – MOTOR II LUBLIN |
|
11 |
| A | ORZEŁ SIEMIATYCZE – POGOŃ ŁAPY |
|
12 |
| B | TOP 54 BIAŁA PODL. – OSIR HAJNÓWKA |
|
13 |
| A | HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL. – MOTOR I LUBLIN |
|
14 |
| B | OSIR SOKOŁÓW PODL. – MOTOR II LUBLIN |
|
15 |
| A | WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – ORZEŁ SIEMIATYCZE |
|
16 |
| B | TALENT BIAŁYSTOK – TOP54 BIAŁA PODL. |
|
17 |
| A | POGOŃ ŁAPY – MOTOR I LUBLIN |
|
18 |
| B | OSIR HAJNÓWKA – MOTOR II LUBLIN |
|
19 |
| A | HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL. – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK |
|
20 |
| B | OSIR SOKOŁÓW PODL. – TALENT BIAŁYSTOK |
|
MECZE O MIEJSCA | ||||
22 |
|
| O m. 9: A5-B5 |
|
23 |
|
| O m. 7: A4 – B4 |
|
24 |
|
| Półfinał1: A1 – B2 |
|
25 |
|
| Półfinał 2: B1 – A2 |
|
26 |
|
| O m. 5: A3 – B3 |
|
27 |
|
| O m. 3: prz.24 – prz. 25 |
|
28 |
|
| O m. 1: zw.24 – zw. 25 |
|
rocznik 2004: hala SP3, 23.11.2014 (niedziela), g.9.00 - 15.30
lp | Godz. | Gr. | Mecze grupowe | wynik |
1 | 9.00 | A | ORZE I SIEMIATYCZE – UKS PERLEJEWO |
|
2 | 9.15 | B | ORZEŁ II SIEMIATYCZE – TOP 54 BIAŁA PODL. |
|
3 | 9.30 | A | POGOŃ ŁAPY – OSIR HAJNÓWKA |
|
4 | 9.45 | B | GRYFIK GRÓDEK – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK |
|
5 | 10.15 | A | TALENT BIAŁYSTOK – ORZEŁ I SIEMIATYCZE |
|
6 | 10.30 | B | MOSP BIAŁYSTOK – ORZEŁ II SIEMIATYCZE |
|
7 |
| A | UKS PERLEJEWO – POGON ŁAPY |
|
8 |
| B | TOP54 BIAŁA PODL. – GRYFIK GRÓDEK |
|
9 |
| A | OSIR HAJNÓWKA – TALENT BIAŁYSTOK |
|
10 |
| B | WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – MOSP BIAŁYSTOK |
|
11 |
| A | ORZEŁ I SIEMIATYCZE – POGOŃ ŁAPY |
|
12 |
| B | ORZEŁ II SIEMIATYCZE – GRYFIK GRÓDEK |
|
13 |
| A | UKS PERLEJEWO – TALENT BIAŁYSTOK |
|
14 |
| B | TOP54 BIAŁA PODL. – MOSP BIAŁYSTOK |
|
15 |
| A | OSIR HAJNÓWKA – ORZEŁ I SIEMIATYCZE |
|
16 |
| B | WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – ORZEŁ II SIEMIATYCZE |
|
17 |
| A | POGOŃ ŁAPY – TALENT BIAŁYSTOK |
|
18 |
| B | GRYFIK GRÓDEK – MOSP BIAŁYSTOK |
|
19 |
| A | UKS PERLEJEWO – OSIR HAJNÓWKA |
|
20 |
| B | TOP54 BIAŁA PODL. – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK |
|
Mecze o miejsca | ||||
22 |
|
| O m. 9: A5-B5 |
|
23 |
|
| O m. 7: A4 – B4 |
|
24 |
|
| Półfinał1: A1 – B2 |
|
25 |
|
| Półfinał 2: B1 – A2 |
|
26 |
|
| O m. 5: A3 – B3 |
|
27 |
|
| O m. 3: prz.24 – prz. 25 |
|
28 |
|
| O m. 1: zw.24 – zw. 25 |
|