WEEKEND LIGOWY 11/12.10.2014
ORLIKI - SOBOTA 11.10.2014 - TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH - G.9.30 STADION KKS ORZEŁ
wyniki w rozwinięciu newsa
........................................................................................................................................................................
ŻAKI - SOBOTA 11.10.2014 - TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH - G.13.00 STADION KKS ORZEŁ
wyniki w rozwinięciu newsa
..........................................................................................................................................................................
żaki -turniej ligowy w Siemiatyczach 11.10.2014
Puszcza Hajnówka- Talent Bielsk Podlaski II 1-2
MOSiR Bielsk Podlaski - Talent Bielsk Podlaski 0-7
Talent II Bielsk Podlaski - MOSiR Bielsk Podlaski 1-1
Orzeł Siemiatycze - Puszcza Hajnówka 3-1
Orzeł Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski 10-0
Talent Bielsk Podlaski - Talent II Bielsk Podlaski 6-0
Orzeł Siemiatycze - Talent Bielsk Podlaski 1-2
Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 7-0
Orzeł Siemiatycze - Talent II Bielsk Podlaski 4-0
Talent Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka 4-2
bramki: Mędrycki - 4, Stypułkowski - 3, Kapelko - 3, Kondracikowski - 3, Kosiński - 2, Czmut - 1, Jaszczołt - 1
tabela po 3 turniejach:
1. Talent Bielsk Podlaski 33 pkt; br: 59-11
2. KKS Orzeł Siemiatycze 28 pkt; br: 57-13
3. Puszcza Hajnówka 16 pkt; br: 29-22
4. Talent II Bielsk Podlaski 10 pkt; br: 14-36
5. MOSiR Bielsk Podlaski 0 pkt; br: 3-80
orliki - turniej ligowy w Siemiatyczach - 11.10.2014
Orzeł II Siemiatycze - Husar Nurzec 3-0 vo
MKS Mielnik - UKS Perlejewo 4-2
Husar Nurzec - MKS Mielnik 0-3 vo
Orzeł I Siemiatycze - Orzeł II Siemiatycze 6-0
MKS Mielnik - Orzeł I Siemiatycze 0-3
UKS Perlejewo - Husar Nurzec 3-0 vo
Orzeł I Siemiatycze - UKS Perlejewo 4-2
Orzeł II Siemiatycze - MKS Mielnik 0-3
UKS Perlejewo - Orzeł II Siemiatycze 5-1
Orzeł I Siemiatycze - Husar Nurzec 3-0 vo
bramki: Sekielski - 5, Sikora- 3, Sadowski - 2, Łempicki - 2, Górski Jakub - 1, Górski Igor - 1
Tabela po 3 turniejach:
1. KKS Orzeł I Siemiatycze 36 pkt; br: 62-5
2. MKS Mielnik 22 pkt; br: 25-14
3. UKS Perlejewo 19 pkt; br: 32-27
4. KKS Orzeł II Siemiatycze 7 pkt; br: 13-49
5. Husar Nurzec 4 pkt; br: 8-37