Orliki i żaki - turniej w Łukowie

• autor: bury1975, 2013-06-26 18:07

Międzynarodowy Turniej Piłkarski w Łukowie - 29.06.2013

SUKCES ŻAKÓW - 3 miejsce w Łukowie

W sobotę 29.06.2013 dwie nasze drużyny :żaków i orlików wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Łukowie. zdjęcia z turnieju można obejrzeć  na naszej stronie w zakładce galeria.

żaki

Bardzo dobrze spisała się młodsza drużyna, która w stawce 12 drużyn zajęła wysokie 3 miejsce. Żaki dowodzeni przez trenera Tomasza Marchela, przy wsparciu licznie zgromadzonych rodziców pokazali ciekawą grę, dzięki czemu odnieśli 4 zwycięstwa, 2 porażki i 1 remis.  Pozwoliło to na zajęcie 3 miejsca w tym silnie obsadzonym turnieju.  Medale wręczone przez wielokrotnego reprezentanta Polski Cezarego Kucharskiego ( obecnie: menedżer Roberta Lewandowskiego) będą z dumą noszone przez naszych chłopaków. Nasza drużyna miała w swoich szeregach wielu młodszych zawodników od rywali, a mimo tego świetnie sobie radziła. Trenerzy przeciwnych drużyn  z szacunkiem wypowiadali się o umiejętnościach naszych piłkarzy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI - żaki:

FAZA GRUPOWA

Amplus I Łuków – KKS Orzeł Siemiatycze 0:1 (Sikora)

KKS Orzeł Siemiatycz – Ruch Ryki 2:1 (Łuczaj, samobójcza)

KKS Orzeł Siemiatycze – Warszawska Akademia Piłki Nożnej 2:0 (Sikora, Godebski)

FAZA ĆWIERĆFINAŁOWA

TOP 54 Biała Podlaska - KKS Orzeł Siemiatycze 2:1 (Sikora)

KKS Orzeł Siemiatycze – Niedźwiadek Chełm 2:2 (Sikora, Łempicki); k. 3-1 ( Sikora, Sadowski, Stypułkowski oraz piękna obrona karnego przez Walendziuka )

PÓŁFINAŁ

Pogoń Siedlce - KKS Orzeł Siemiatycze 2:0

MECZ O III MIEJSCE

Amplus I Łuków – KKS Orzeł Siemiatycze 1:4 (Godebski, Sikora, Sadowski, Stypułkowski)

bramki: Sikora - 5, Godebski - 2, Sadowski, Łempicki, Stypułkowski, Łuczaj)

skład KKS Orzeł - żaki: Sikora, Godebski, Sadowski, Łempicki, Stypułkowski, Łuczaj, Łuba, Górski, Firlej, Żero, Walendziuk, Krukowski, Mantur, Mędrycki, Młynarczuk

orliki:

Orliki z r.2002 zajęli 9 miejsce, ale przegrali tylko 1 mecz.  Pozostałe mecze zakończyły się remisami, 1 mecz wygraliśmy w serii rzutów karnych. Postawa chłopaków na większym niż dotychczas boisku napawa optymizmem, bo z meczu na mecz radzili sobie coraz lepiej w nowym ustawieniu. To dobrze prognozuje przed jesiennymi rozgrywkami ligowymi. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zagrać z drużyną zza granicy, a mianowicie z Brześciem. Konfrontacja z Białorusinami wypadła na remis. Turniej pechowo zakończył się dla naszych czołowych zawodników ( Łopaciuk, Jabczyk), którzy grając z ogromnym poświęceniem zostali kontuzjowani. Mamy nadzieję, że urazy nie okażą się groźne i chłopcy szybko wrócą do zdrowia.

wyniki - orliki:

KKS Orzeł - Niedźwiadek Chełm 0-0

KKS Orzeł - TOP 54 Biała Podlaska 0-2

KKS Orzeł - Amplus Łuków 0-0

KKS Orzeł - SMO Brześć 0-0

KKS Orzeł - KS Wesoła 1-1 ( Zazuliński)

KKS Orzeł - DAF Łuków 0-0 k. 2-1

skład KKS Orzeł - orliki: Gierasimiuk, Jabczyk Łopaciuk, Zazuliński, Piotrowski, Pawłowski, Kochański Maciej, Kochański Mateusz, Szejbut, Szyszko, Kazberuk, Bujno, Trojanowski, Tyc