Zawodnik KKS Orzeł w Podbeskidziu Bielsko - Biała

• autor: bury1975, 2013-02-28 00:07

Bartek Kamiński ( r.1995)  został zawodnikiem TS Podbeskidzie Bielsko - Biała.

Miło nam poinformować, że wychowanek naszego klubu - Bartek Kamiński ( r.1995) został zawodnikiem klubu T-Mobile Ekstraklasy TS Podbeskidzie Bielsko - Biała. Bartek prawdopodobnie będzie trenował i grał w drużynie Młodej Ekstraklasy.

Bartek rozpoczął swoją przygodę z piłką w naszym klubie wieku 10 lat. W KKS Orzeł najczęściej grał jako środkowy obrońca lub defensywny pomocnik. Jako zawodnik młodzieżowy był wielokrotnie powoływany na mecze reprezentacji województwa podlaskiego. Po ukończeniu gimnazjum grał w 4-ligowych:  MKS Mielnik oraz Pogoni Siedlce. Transfer do Podbeskidzia to kolejny krok naprzód w karierze piłkarskiej. Życzymy powodzenia!!!

To już kolejny wychowanek KKS Orzeł, który spróbuje swoich sił w klubie Ekstraklasy. Przypomnijmy, że poza Bartkiem Kamińskim przygodę z piłką na wysokim poziomie kontynuują: Paweł Radziszewski ( Legia Warszawa), Rafał Weremczuk ( Jagiellonia Białystok) oraz Marcin Malewski ( Dolcan Ząbki).