trampkarze - 3 miejsce w województwie

• autor: bury1975, 2012-06-21 23:53

Finały w kategorii tramkarzy

W dn. 20.06.2012 w Siemiatyczach odbyły się finały wojewódzkie w piłce nożnej w kategorii trampkarzy. W zawodach, które odbyły się na obiektach MOSiRu wystąpiły 4 najlepsze drużyny w województwie, wyłonione w rozgrywkach ligowych w sezonie 2011/2012. Były to: BSP Jagiellonia Białystok, MOSP Jagiellonia Białystok, Hetman Białystok i KKS Orzeł Bobola Siemiatycze. Mistrzem województwa została drużyna BSP Jagiellonia Białystok, zaś gospodarze zajęli 3 miejsce, zdobywając brązowe medale. To bardzo duży sukces naszej drużyny. W minionym sezonie ligowym nasz zespół był niepokonany, odniósł same zwycięstwa  - 24. Stosunek bramek: 204-6. Dopiero w finałach musieliśmy uznać wyższość drużyny Jagiellonii.

wyniki:

półfinał A: KKS Orzeł Siemiatycze - MOSP Jagiellonia Białystok 0-5

półfinał B: BSP Jagiellonia Białystok - Hetman Białystok 2-1

mecz o 3 miejsce: KKS Orzeł Siemiatycze - Hetman Białystok 3-0; bramki: Stefańczuk - 2, Filipowicz

finał: BSP Jagiellonia Białystok - MOSP Jagiellonia Białystok 5-3

końcowa kolejność:

1. BSP Jagiellonia Białystok

2. MOSP Jagiellonia Białystok

3. KKS Orzeł Bobola Siemiatycze

4. Hetman Białystok

skład KKS Orzeł: Kosiński, Brzeziński, Borowy, Mazur, Głogowski, Filipowicz, Jaszczołt, Zawadzki, Smorczewski, Stefańczuk, Iwaniuk; rezerwowi: Zalewski, Wyrozębski, Kalicki, Charyton, Kellas, Olędzki, Krasowski, Smotek,

zaw. kontuzjowani: Bobel, Ilczuk