Tymbark - sukces żaków

• autor: bury1975, 2012-05-16 22:40

4 miejsce w finale wojewódzkim

W środę  16.05.2012 w Białymstoku odbył się finał wojewódzki Turnieju " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. W zawodach wystąpiło 16 drużyn wyłonionych w eliminacjach powiatowych. Powiat siemiatycki reprezentowała drużyna SP1 Siemiatycze, wzmocniona 5 zawodnikami z SP3, która tydzień wcześniej wygrała w Siemiatyczach turniej powiatowy. Wszyscy zawodnicy na codzień trenują w KKS Orzeł Siemiatycze. Nasz zespół wypadł bardzo dobrze, gdyż zajął wysokie 4 miejsce w województwie. Chłopcy odnieśli 4 zwycięstwa i 2 razy zostali pokonani. Pozostał mały niedosyt, bo naprawdę niewiele brakowało, aby znaleźć się w finale. Na pocieszenie wszyscy zawodnicy otrzymali medale i nagrody rzeczowe.

Wyniki:

SP1 - Orliki Łomża 8-0; bramki: Kochański Mateusz - 3, Jabczyk - 2, Łopaciuk, Prużanin, Miłkowski

SP1 - SP Jaświły 2-0; bramki: Łopaciuk - 2

SP1 - SP Kleosin 8-0; bramki: Kochański Mateusz - 5, Zazuliński - 2, Taczyk

ćwierćfinał: SP1 - SP Ciechanowiec 4-1; bramki: Zazuliński - 2, Kochański Mateusz, Łopaciuk

półfinał: SP1 - Orliki Łomża 1-3; bramka: Jabczyk

o 3 miejsce: SP1 - Talent Białystok 1-2; bramka: Zazuliński

skład SP1: Zaręba, Kochański Mateusz, Kochański Maciej, Traczyk, Prużanin, Pawłowski, Łopaciuk, Piotrowski, Zazuliński, Jabczyk, Gierasimiuk, Pyszko, Miłkowski, Bujno, Trojanowski