wyniki
Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 1997
Siemiatycze 10.12.2011
|
|
|
|
wyniki
godzina | grupa | mecz | wynik |
9.30 | A | KKS Orzeł Siemiatycze – TOP54 r.98 Biała Podlaska | 1-2 |
9.45 | B | MOSiR Siemiatycze – TOP54 r.97 Biała Podlaska | 1-1 |
10.00 | A | Włókniarz Białystok – Orzeł Łosice | 3-1 |
10.15 | B | OSiR Sokołów Podlaski – MOSiR Bielsk Podlaski | 2-5 |
10.30 | A | Narew Ostrołęka – KKS Orzeł Siemiatycze | 1-3 |
10.45 | B | Hetman Białystok – MOSiR Siemiatycze | 1-3 |
11.00 | A | TOP54 r.98 Biała Podlaska- Włókniarz Białystok | 1-0 |
11.15 | B | TOP54 r. 97 Biała Podlaska – OsiR Sokołów Podlaski | 7-3 |
11.30 | A | Orzeł Łosice – Narew Ostrołęka | 2-3 |
11.45 | B | MOSiR Bielsk Podlaski – Hetman Białystok | 2-0 |
12.00 | A | KKS Orzeł Siemiatycze – Włókniarz Białystok | 2-4 |
12.15 | B | MOSiR Siemiatycze – OsiR Sokołów Podlaski | 4-2 |
12.30 | A | TOP54 r.98 Biała Podlaska – Narew Ostrołęka | 2-2 |
12.45 | B | TOP54 r.97 Biała Podlaska – Hetman Białystok | 7-0 |
13.00 | A | Orzeł Łosice – KKS Orzeł Siemiatycze | 2-3 |
13.15 | B | MOSiR Bielsk Podlaski – MOSiR Siemiatycze | 1-3 |
13.30 | A | Włókniarz Białystok – Narew Ostrołęka | 3-2 |
13.45 | B | OSiR Sokołów Podlaski – Hetman Białystok | 4-3 |
14.00 | A | TOP54 r.98 Biała Podlaska – Orzeł Łosice | 6-2 |
14.15 | B | TOP54 r.97 Biała Podlaska – MOSiR Bielsk Podlaski | 3-2 |
14.30 | o m 9 | Orzeł Łosice A5 – B5 Hetman Białystok | 2-0 |
14.45 | O m 7 | Narew Ostrołęka A4-B4OSiR Sokołów Podlaski | 2-8 |
15.00 | E | TOP54 Biała Podlaska r.98 Półfinał: A1 – B2MOSiR Siemiatycze | 0-1 |
15.15 | F | Włókniarz Białystok Półfinał: A2 – B1 TOP 54 Biała Podl. r.97 | 1-2 |
15.30 | O 5m | Orzeł Siemiatycze A3 – B3 MOSiR Bielsk Podlaski | 4-2 |
15.45 | O 3m | TOP 54 Biała Podl. r. 98 - Włókniarz Białystok | 3-3k. 1-2 |
16.00 | O 1m | MOSiR Siemiatycze - TOP 54 Biała Podl. r. 97 | 0-7 |
Końcowa kolejność:
Najlepszy obrońca turnieju: Ciecierko Marcin ( Włókniarz Białystok )
Najlepszy bramkarz turnieju: Zalewski Przemek ( MOSiR Siemiatycze )
Król strzelców turnieju: Kosieradzki Jarosław ( TOP 54 Biała Podlaska )
grupa A
| Orzeł Siemiatycze | TOP 54 r.98 | Włókniarz Białystok | Orzeł Łosice | Narew Ostrołęka | pkt | br | m-ce |
Orzeł Siemiatycze | ------------ | |||||||
TOP54 r.98 Biała Podl. | ----------- | |||||||
Włókniarz Białystok | ----------- | |||||||
Orzeł Łosice | ------------- | |||||||
Narew Ostrołęka | ------------ |
grupa B
| MOSiR Siemiatycze | TOP54 r.97 | OSiR Sokołów Pod. | MOSiR Bielsk Pod | Hetman Białystok | pkt | br | m-ce |
MOSiR Siemiatycze | ------------ | |||||||
TOP54 r.97 Biała Podl. | ----------- | |||||||
OSiR Sokołów P. | ----------- | |||||||
MOSiR Bielsk Podl. | ------------- | |||||||
Hetman Białystok | ------------ |