Wyniki
Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 2002
Siemiatycze 11.12.2011
:
Grupa A | Grupa B |
1.KKS Orzeł I Siemiatycze 2.MOSiR Siemiatycze 3.MOSiR Bielsk Podlaski 4.Orlęta Radzyń Podlaski 5.Włókniarz Białystok
| 1. KKS Orzeł II Siemiatycze
|
wyniki
godzina | grupa | mecz | wynik |
9.30 | A | KKS Orzeł I Siemiatycze – MOSiR Siemiatycze | 4-0 |
9.45 | B | KS Orzeł II Siemiatycze – Olimpia Zambrów | 0-1 |
10.00 | A | MOSiR Bielsk Podlaski – Orlęta Radzyń Podlaski | 1-3 |
10.15 | B | Pogoń Łapy – Pogoń Siedlce | 0-3 |
10.30 | A | Włókniarz Białystok – KKS Orzeł I Siemiatycze | 0-1 |
10.45 | B | Piast Białystok – KKS Orzeł II Siemiatycze | 3-1 |
11.00 | A | MOSiR Siemiatycze – MOSiR Bielsk Podlaski | 1-3 |
11.15 | B | Olimpia Zambrów – Pogoń Łapy | 0-0 |
11.30 | A | Orlęta Radzyń Podlaski – Włókniarz Białystok | 3-3 |
11.45 | B | Pogoń Siedlce – Piast Białystok | 5-0 |
12.00 | A | KKS Orzeł I Siemiatycze – MOSiR Bielsk Podlaski | 0-1 |
12.15 | B | KKS Orzeł II Siemiatycze – Pogoń Łapy | 0-2 |
12.30 | A | MOSiR Siemiatycze – Włókniarz Białystok | 0-3 |
12.45 | B | Olimpia Zambrów – Piast Białystok | 6-0 |
13.00 | A | Orlęta Radzyń Podlaski – KKS Orzeł I Siemiatycze | 5-1 |
13.15 | B | Pogoń Siedlce – KKS Orzeł II Siemiatycze | 5-0 |
13.30 | A | MOSiR Bielsk Podlaski – Włókniarz Białystok | 1-1 |
13.45 | B | Pogoń Łapy – Piast Białystok | 1-0 |
14.00 | A | MOSiR Siemiatycze – Orlęta Radzyń Podlaski | 0-5 |
14.15 | B | Olimpia Zambrów – Pogoń Siedlce | 2-2 |
14.30 | o m 9 | MOSiR Siemiatycze A5 – B5 Orzeł II Siemiatycze | 0-4 |
14.45 | O m 7 | Włókniarz Białystok A4-B4 Piast Białystok | 5-0 |
15.00 | E | Orlęta Radzyń Podl. 1 Półfinał: A1 – B2 Olimpia Zambrów | 1-0 |
15.15 | F | MOSiR Bielsk Podl. 2 Półfinał: A2 – B1 Pogoń Siedlce | 0-1 |
15.30 | O 5m | Orzeł I Siemiatycze A3 – B3 Pogoń Łapy | 1-2 |
15.45 | O 3m | Olimpia Zambrów - MOSiR Bielsk Podl. | 4-0 |
16.00 | O 1m | Orlęta Radzyń Podl. - Pogoń Siedlce | 2-2 k.3-2 |
Końcowa kolejność:
Najlepszy obrońca turnieju: Łabędzki Krystian ( Olimpia Zambrów)
Najlepszy bramkarz turnieju: Ornoch Dawid ( Pogoń Siedlce)
Król strzelców turnieju: Korolczuk Arek ( Orlęta Radzyń Podl.)
Wyróżnieni zawodnicy z Siemiatycz: Piotrowski Jakub, Pyszko Sebastian, Mędrycki Krystian
grupa A
| Orzeł I Siemiatycze | MOSiR S-tycze | MOSiR Bielsk P. | Orlęta Radzyń P. | Włókniarz Białystok | pkt | br | m-ce |
Orzeł I Siemiatycze | ------------ | |||||||
MOSiR Siemiatycze | ----------- | |||||||
MOSiR Bielsk Podl. | ----------- | |||||||
Orlęta Radzyń Podl. | ------------- | |||||||
Włókniarz Białystok | ------------ |
grupa B
| Orzeł II Siemiatycze | Olimpia Zambrów | Pogoń Łapy | Pogoń Siedlce | Piast Białystok | pkt | br | miejsce |
Orzeł II Siemiatycze | ------------ | |||||||
Olimpia Zambrów | ----------- | |||||||
Pogoń Łapy | ----------- | |||||||
Pogoń Siedlce | ------------- | |||||||
Piast Białystok | ------------ |