Logowanie

Aktualności

Sukces w Łapach

• autor: bury1975, 2010-03-07 11:54
1 miejsce trampkarzy młodszych, 3 miejsce trampkarzy starszych na turniejach w Łapach

SUKCES KKS ORZEŁ W ŁAPACH

Piłkarze KKS Orzeł Siemiatycze uczestniczyli w Ogólnopolskich Halowych Turniejach Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa  Podlaskiego w Łapach. Turnieje zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: 28 lutego zagrali trampkarze młodsi, zaś 6 marca trampkarze starsi. W obu turniejach siemiatyczanie wypadli bardzo dobrze zajmując czołowe lokaty.

Trampkarze młodsi KKS Orzeł zajęli 1 miejsce, pokonując w finale Włókniarza Białystok w rzutach karnych 2-0 ( w regulaminowym czasie był remis 0-0). W całym turnieju zawodnicy z Siemiatycz nie ponieśli żadnej porażki. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Hubert Zawadzki z KKS Orzeł, a wyróżnienie otrzymał również Robert Kellas.

Skład KKS Orzeł – trampkarze młodsi: Kosiński, Kellas, Mazur, Zawadzki H, Borowy, Zalewski P, Konachowicz, Charyton, Galimski, Brzozowski, Ilczuk

8.      Znicz Suraż

Trampkarze starsi KKS Orzeł zajęli w turnieju o Puchar Marszałka 3 miejsce. Nasi zawodnicy w całych zawodach stracili tylko 1 bramkę, która zdecydowała o porażce w półfinale z gospodarzami. Ostatecznie odnosząc 4 zwycięstwa trampkarze starsi zdołali wskoczyć na podium i zdobyć brązowe medale. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Rafał Weremczuk, a wyróżnienie indywidualne otrzymał również Bartek Kamiński ( obaj z KKS Orzeł Siemiatycze)

Skład KKS Orzeł – trampkarze starsi: Wiśniewski, Kamiński, Krysiński, Weremczuk, Żornaczuk, Malewski, Niemyński, Żurakowski, Falkiewicz, Kurek, Tryniszewski, Kowalczuk

KKS Orzeł – Włókniarz Białystok 1-0

KKS Orzeł – UKS 1 Węgrów 1-0

KKS Orzeł – Znicz Suraż 7-0

Półfinał: KKS Orzeł – Pogoń Łapy 0-1

O 3 miejsce: KKS Orzeł – Włókniarz Białystok 2-0