14 kolejka ligowa: KKS Orzeł - Piast Białystok

Nasze drużyny zdeklasowały rywali z Piasta Białystok

trampkarze młodsi: KKS Orzeł - KKS Piast 8-0

trampkarze starsi: KKS Orzeł - KKS Piast 9-0

W obu meczach nasze zespoły zdecydowanie dominowały na boisku i były lepsze pod każdym względem od przeciwników. Od pierwszych minut nasi zawodnicy atakowali z ogromnym animuszem, stwarzając mnóstwo sytuacji podbramkowych. Gdyby celowniki były lepiej ustawione i nie zawodziła skutecznośc, to Piast mógłby wyjechac z dużo większym bagażem bramek. O takich meczach mówi się: " do jednej bramki" i tak rzeczywiście było. Jednak nie można popadac w samozadowolenie. Mimo okazałych wyników nasi zawodnicy w obu meczach razili momentami niedokładnością w rozgrywaniu akcji, popełniali proste błędy techniczne - niestety ale w konfrontacji z silniejszymi rywalami takie błędy mogą źle się skończyc. Trzeba więc ostro pracowac na treningach, aby wyeliminowac braki i poprawic jakośc gry zespołowej.

trampkarze młodsi:

skład: Kosiński, Andrzejewski, Krysiński, Drewulski, Wiśniewski, Zawadzki H, Kałucki, Mazur, Bielak, Abramowicz, Żornaczuk; na zmiany wchodzili: Żurakowski, Jaszczołt, Zalewski, Kellas, Rakowiecki, Łempicki,

bramki: Kellas -2, Żornaczuk -3, Zawadzki H - 1, Bielak - 1, Kałucki - 1

trampkarze starsi:

skład: Grzybowski, Kurek, Kamiński, Zawadzki M, Skowroński, Kożuchowski, Niewiarowski, Sidorczuk, Nowak, Weremczuk, Gruszczyński; na zmiany wchodzili: Kosiński, Radziszewski, Tryniszewski, Niewiadomski, Malewski, Niemyński

bramki: Gruszczyński - 4, Radziszewski - 2, Kożuchowski - 1, Niemyński - 1, Sidorczuk - 1

autor: Paulo1234d 2009-04-18 21:35:10

avatar kto wygra jutro ważny mecz?? kks;)