Zwycięstwo na turnieju w Łapach

• autor: bury1975, 2008-12-15 19:23
Drużyna z rocznika 1995 zajęła 1 miejsce na Turnieju Halowym Piłki Nożnej im. J. Kisielewskiego w Łapach.

Zawody odbyły się w sobotę 13 grudnia 2008r w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Turniej został poświęcony przedwcześnie zmarłemu wybitnemu sportowcowi i trenerowi p. Januszowi Kisielewskiemu. Otwarcie turnieju zostało poprzedzone minutą ciszy.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów z województwa podlaskiego, które grały systemem każdy z każdym. Drużyna KKS Orzeł mimo pewnych problemów ze skutecznością wygrała 5 spotkań ( 2 porażki ) i z dorobkiem 15 pkt. zajęła 1 miejsce. Łapskie turnieje są bardzo szczęśliwe dla naszych zawodników - już po raz 4 odnieśli tam sukces. Królem strzelców został Rafał Weremczuk.

Bardzo ciekawą atrakcją był mecz pomiędzy trenerami zaproszonych zespołów a czynnymi zawodnikami z Łap i okolic. Po zaciętej walce padł remis 6-6, a jedną z bramek strzelił trener KKS Orzeł - dając tym samym dobry przykład swoim zawodnikom.

wyniki naszej drużyny:

KKS Orzeł - Tur Bielsk Podlaski        0-2

KKS Orzeł - Orkan Poświętne            2-3

KKS Orzeł - Pogoń 1 Łapy                  4-0

KKS Orzeł Pogoń 2 Łapy                     1-0

KKS Orzeł - Włókniarz Białystok         3-1

KKS Orzeł - Piast Białystok                 3-0

KKS Orzeł - Znicz Suraż                       4-0

Końcowa kolejnośc:

1. KKS Orzeł Bobola Siemiatycze  15 pkt

2. Włókniarz Białystok                       15 pkt

3. Pogoń 2 Łapy                                  13 pkt