Logowanie

Aktualności

Orzeł - Jagiellonia: nie daliśmy rady.

• autor: bury1975, 2008-10-25 17:05

trampkarze młodsi: KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - MOSP Jagiellonia Białystok 1-2

trampkarze starsi: KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - MOSP Jagiellonia Białystok 0-5

trampkarze młodsi: Mecz decydujący o pierwszym miejscu w grupie dostarczył wiele emocji. Od początku spotkania gospodarze atakowali z animuszem i uzyskali optyczną przewagę. Niestety brakowało zdecydowania i zimnej krwi przy wykończeniu akcji. Swoje okazje zaprzepaścili M. Abramowicz, M. Żornaczuk i P. Radziszewski. Goście bardzo groźnie kontratakowali, ale na szczęście do przerwy nie zdobyli bramki. W meczu nie brakowało ostrych wejśc, walki i ogromnego poświęcenia. Po przerwie goście wykorzystali gapiostwo siemiatyckiej obrony i zdobyli dwie bramki. Zawodnicy KKS Orzeł zdołali zdobyc kontaktowego gola po indywidualnej akcji i bardzo dobrym strzale zza pola karnego K. Niewiarowskiego. Do końca meczu nasi zawodnicy ostro walczyli o kolejną bramkę, lecz niestety zabrakło czasu. Mistrzem jesieni został zespół MOSP Jagiellonia Białystok. Jednak na wiosnę zawodnicy KKS Orzeł postarają się zrewanżowac za dzisiejszą porażkę i zając 1 miejsce. Głowa do góry i powodzenia.

trampkarze starsi: Mecz starszych zawodników miał jednostronny przebieg. Na boisku dominowała Jagiellonia Białystok. Składne i szybkie akcje oskrzydlające siały zamęt w naszych szeregach obronnych. Nasi piłkarze dzielnie się bronili i próbowali wyprowadzac kontry. Niestety nie potrafiliśmy stworzyc zagrożenia pod bramką przeciwnika.  Porażka 0-5 z brązowymi medalistami Mistrzostw Polski chwały nie przynosi, ale też nie jest powodem do rozpaczy. Goście dali nam dobrą lekcję futbolu. Oby ta nauka pozostawiła jakiś pozytywny ślad w naszej grze.