Logowanie

Aktualności

Pogrom Włókniarza!!!!

• autor: bury1975, 2008-10-12 18:05
Trampkarze młodsi KKS Orzeł Bobola Siemiatycze rozbili 13-1 zespół Włókniarza Białystok

trampkarze młodsi: KKS Orzeł Bobola Siemiatycze  - Włókniarz Białystok 13-1

bramki: Abramowicz - 4, Żornaczuk - 4, Kałucki - 2, Zawadzki, Niewiarowski, Radziszewski

sklad: Kosiński - Andrzejewski ( Zalewski P ), Wiśniewski ( Łempicki ), Krysiński, Rakowiecki - Bielak ( Zalewski R ), Kałucki ( Niewiarowski ), Mazur B ( Czarkowski ), Zawadzki ( Radziszewski ) - Żornaczuk, Abramowicz

Po remisie w Hajnówce tramkarze młodsi  z Siemiatycz przystąpili do meczu z Włókniarzem mocno skoncentrowani i umotywowani do walki. Mecz był jednostronnym widowiskiem. Zawodnicy KKS Orzeł dominowali od pierwszej do ostatniej minuty i z łatwością zdobywali kolejne bramki. Gdyby nie frasobliwosc i rozluźnienie napastników wynik byłby jeszcze wyższy. W trakcie całego meczu tylko raz dali się zaskoczyc siemiatyccy obrońcy i nie upilnowali napastnika gości, który w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem strzelił honorowego gola dla Włókniarza.

trampkarze starsi: KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - Włókniarz Białystok 0-3

skład: Grzybowski - Kowalczuk, Kamiński, Leśniczuk ( Kożuchowski ), Nowak ( Niemyński ) - Niewiarowski ( Skowroński ), Sidorczuk ( Kosiński ), Zawadzki ( Zaremba ), Radziszewski ( Barwiejuk ), Gruszczyński - Weremczuk ( Kryński )

Zespół trampkarzy  starszych rozegrał dobre spotkanie. Faworytem meczu był Włókniarz, który zajmuje 3 m w tabeli.  W I połowie nasi piłkarze grali jak równy z równym, mądrze ustawiając się w obronie i groźnie kontratakując. Do przerwy utrzymywaliśmy korzystny wynik 0-0 ( goście oddali tylko 1 strzał na bramkę ). Po przerwie Włókniarz podkręcił tempo i niestety przyniosło to efekty. Zmęczenie i niewielkie błędy w obronie w końcówce spotkania zdecydowały o utracie 3 bramek. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje bramkarz Kacper Grzybowski, który obronił rzut karny i kilkoma fenomenalnymi interwencjami ustrzegł zespół od większej porażki. Mimo porażki, postawa zespołu napawa optymizmem. Na tle starszych i silniejszych fizycznie przeciwników nasi zawodnicy miewają bardzo dobre okresy gry. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie w meczach z lepszymi drużynami zaprocentuje w przyszłości.