Logowanie

Aktualności

Bez zwycięstwa w Hajnówce

• autor: bury1975, 2008-10-06 17:43
Nie udał się wyjazd naszym drużynom do Hajnówki. Trampkarze młodsi tylko zremisowali 3-3  ze swoimi rówieśnikami z Puszczy, zaś tramkarze starsi przegrali 0-2.

W meczu trampakarzy młodszych przewagę optyczną mieli gospodarze, jednak to nasi piłkarze jako pierwsi strzelili gola - po szybkiej kontrze skutecznym strzelcem okazał się Mariusz Żornaczuk. Puszcza szybko wyrównała - na prawej stronie boiska uciekł bardzo dobrze tego dnia dysponowany napastnik z nr 7 i zaskoczył naszego bramkarza strzałem zza pola karnego. Przed przerwą ponownie na prowadzenie wyprowadził nasz zespół Żornaczuk. W II połowie obraz gry nie uległ zmianie: Puszcza atakowała, a nasi piłkarze wyprowadzali szybkie kontrataki. Wyrównanie padło po zamieszaniu podbramkowym - niestety nie najlepiej zachował się w tej sytuacji nasz bramkarz. Na 10 minut przed końcowym gwizdkiem ponownie Żornaczuk po pięknym strzale zza pola karnego zdobył bramkę dla KKS Orzeł. Kiedy wydawało się, że siemiatyczanie dowiozą zwycięstwo do końca meczu,  po raz kolejny dał o sobie znac napastnik nr 7 w ekipie godspodarzy - przedryblował kilku naszych na prawym skrzydle i zagrał w pole karne, gdzie jego kolega został fualowany prze Kubę Wiśniewskiego. Rzut karny i bramka. Remis oznacza stratę 2 punktów dla naszej drużyny - z drugiej strony należy przyznac, że Puszcza zasłużyła na remis i był to wynik sprawiedliwy, który nie krzywdzi żadnej ze stron.

skład: Kosiński - Andrzejewski, Wiśniewski, Mazur, Rakowiecki - Zawadzki, Żurakowski ( Zalewski, Radziszewski ), Kałucki, Bielak - Abramowicz, Żornaczuk

Mecz tramkarzy starszych miał bardzo wyrównany przebieg. Gra toczyła się w środku boiska i w I połowie nie było zbyt wielu groźnych sytuacji podbramkowych. Zawodnicy obu drużyn byli bardzo skoncentrowani i starali się zabezpieczyc tyły, aby nie stracic głupio bramki. Do przerwy wynik bezbramkowy. W II połowie gra wyglądała bardzo podobnie. Niestety 2 razy nasi piłkarze zagapili się nie dokładnie kryjąc i wybijając piłkę, a w takich sytuacjach  trzeba liczyc się z tym, że przeciwnik to wykorzyta. I tak się stało. Mimo że Puszcza nie była zespołem lepszym,  w niegroźnych sytuacjach  z zimną krwią wykorzystała  nasze gapiostwo. Za błedy się płaci. Oby w następnych meczach było ich mniej.

skład: Grzybowski - Kowalczuk, Leśniczuk, Kamiński, Skowroński - Barwiejuk( Kożuchowski), Niewiarowski ( Niemyński ), Gruszczyński, Zawadzki - Weremczuk ( Kryński ), Radziszewski ( Sidorczuk )