Liga 2011/2012

• autor: bury1975, 2011-08-01 08:15

Podlaski ZPN podał skład poszczególnych lig w sezonie 2011/2012

W lidze juniorów młodszych (rocznik 1995 i młodsi) zagra w sumie 37 ekip:
Liga wojewódzka:
Olimpia Zambrów, Orzeł Kolno, Jagiellonia SSA Białystok, ŁKS 1926 Łomża, Piast Białystok, Hetman Białystok, MOSiR Grajewo, Rudnia Zabłudów, MOSP Jagiellonia Białystok, OSiR Wigry Suwałki, Włókniarz Białystok, MOSiR Bielsk Podlaski.
Grupa 1: Puszcza Hajnówka, MOSP Jagiellonia II Białystok, Sparta 1951 Szepietowo, Iskra Narew, Kolejarz Czeremcha, Gryf Gródek, Ruch Wysokie Mazowieckie, Krypnianka Krypno, MOSiR Mońki, Supraślanka Supraśl, MOSiR Siemiatycze, KP Michałowo.
Grupa 2: Dąb Dąbrowa Białostocka, Rospuda Filipów, Pomorzanka Sejny, ŁKS 1926 II Łomża, Sokół Sokółka, Skra Czarna Białostocka, Polonia Raczki, Perspektywa Łomża, KS Śniadowo, Sparta Augustów, Włókniarz Białystok.
Rozgrywki będą toczyły się systemem mecz i rewanż (jesień - wiosna). Awans do ligi wojewódzkiej uzyskają po sezonie mistrzowie obu grup, a ligę wojewódzką opuszczą dwie ostatnie ekipy. Mistrz ligi wojewódzkiej będzie reprezentował Podlasie w walce o mistrza kraju. Kolejki ligowe rozgrywane będą 28, 31 sierpnia, 4, 11, 18, 25 września, 2, 9, 16, 23 i 30 października.

W trampkarzach (rocznik 1997 i młodsi) zagra 37 ekip podzielonych na 3 grupy. Dwie najlepsze ekipy z grupy 1 oraz zwycięzcy grup 2 i 3 zagrają ze sobą o miejsca 1-4.
Grupa 1:
Puszcza Hajnówka, BSP Jagiellonia Białystok, MOSP Jagiellonia Białystok, Sokół Sokółka, Skra Czarna Białostocka, Hetman Białystok, MOSiR Bielsk Podlaski, Sparta Augustów, Olimpia Zambrów, OSiR Wigry Suwałki, ŁKS 1926 Łomża, MOSP Jagiellonia Białystok.
Grupa 2: Victoria Jedwabne, Forty Piątnica, OSiR Wigry II Suwałki, Włókniarz II Białystok, Orzeł Kolno, MOSiR Grajewo, Hetman II Białystok, MOSiR Mońki, Skra Wizna, Perspektywa Łomża, KS Stawiski, Ruch Wysokie Mazowieckie.
Grupa 3: Sudovia Szudziałowo, Włókniarz Białystok, KS Sokoły, UM Krynki, Orzeł Bobola Siemiatycze, KP Wasilków, Magnat Juchnowiec, LZS Narewka, Piast Białystok, MKS Mielnik, Orlęta Czyżew, COKiS Ciechanowiec, MOSiR Siemiatycze.
Kolejki ligowe rozgrywane będą w terminach: 28, 31 sierpnia, 4, 11, 18 i 21 (grupa 3), 25 września, 2, 9, 16, 23 i 30 października i 6 listopada (grupa 3).

W kategorii żaków (rocznik 2002 i młodsi) zagra 27 ekip podzielonych na 5 grup. W tej kategorii grają składy siedmioosobowe, czas gry 2x12 minut, przerwa 3 minut, zmiany hokejowe). Drużyny zagrają 3 turnieje jesienne (18.09, 2.10 i 16.10) 3 turnieje wiosenne oraz turniej finałowy (po 2 zespoły z każdej grupy).

GRUPA II

1.NAREW CHOROSZCZ