SEZON 2016/2017:
JESIEŃ 2016:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 1 M I AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJ. PODLASKIEGO
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - 3M W GRUPIE
.....................................................................................................................................
WIOSNA 2017
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 2M I AWANS DO FINAŁÓW WOJ. PODLASKIEGO
FINAŁ - 8 M W WOJ. PODLASKIM
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - 4M W GRUPIE
..........................................................................................................................................
LIGA ŻAKÓW - JESIEŃ 2016:
1 TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH - 10.09.2016
KKS ORZEŁ I - UKS PERLEJEWO 5-1
KKS ORZEŁ I - KKS ORZEŁ II 7-1
KKS ORZEŁ II - UKS PERLEJEWO 2-1
KKS ORZEŁ I - COKIS CIECHANOWIEC 3-0
KKS ORZEŁ II - COSKIS CIECHANOWIEC 3-0
ISKRA PERLEJEWO - COSKI CIECHANOWIEC 3-0
ŻAKI - 2 TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH 17.10.2016:
WYNIKI:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 6-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 3-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 3-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 1-2
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 0-3
COKIS CIECHANOWIEC - ISKRA PERLEJEWO 6-1
ŻAKI - 3 TURNIEJ 1.10.2016 - WYNIKI:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 1-3
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 7-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 5-1
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 0-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 1-1
COKIS CIECHANOWIEC - ISKRA PERLEJEWO 2-0
ŻAKI - 4 TURNIEJ LIGOWY W CIECHANOWCU 15.10.2016
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 3-4
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 6-1
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 5-2
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 0-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 1-5
.......................................................................................................................................................
WIOSNA 2017 - ORZEŁ I - PÓŁFINAŁY WOJ. PODLASKIEGO
ŻAKI - 1 WIOSENNY TURNIEJ LIGOWY W WYSOKIM MAZ. 23.04.2017
GRUPA 3:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ŁKS VI ŁOMŻA 1-4
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZ. 2-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 8-0
ŁKS VI ŁOMŻA - RUCH WYSOKIE MAZ.
ŁKS VI ŁOMŻA - COKIS CIECHANOWIEC 9-0
COKIS CIECHANOWIEC - RUCH WYSOKIE MAZ. 2-5
......................................................................................................................................................
ŻAKI -TURNIEJ W MIELNIKU 7.05.2017
GRUPA 3:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE 4-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MŁKS VI ŁOMŻA 2-2
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 10-0
POZOSTAŁE WYNIKI:
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - COKIS CIECHANOWIEC 1-0
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - MŁKS VI ŁOMŻA 0-6
MŁKS VI ŁOMŻA - COKIS CIECHANOWIEC 7-0
..............................................................................................................................................
ŻAKI - 3 WIOSENNY TURNIEJ LIGOWY W ŁOMŻY - 13.05.2017
WYNIKI GR. C (3):
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MŁKS VI ŁOMŻA 2-2
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZ. 3-3
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 3-0 VO
MŁKS ŁOMŻA - COKIS CIECHANOWIEC 3-0 VO
MŁKS ŁOMŻA - RUCH WYSOKIE MAZ. 1-0
RUCH WYSOKIE MAZ. - COKIS CIECHANOWIEC 3-0 VO
4 TURNIEJ LIGOWY:
........................................................................................................................................................
FINAŁY WOJ. PODLASKIEGO - ORZEŁ I:
KKS ORZEŁ - WIGRY SUWAŁKI 0-11
KKS ORZEŁ - JUNIOR III BIAŁYSTOK 1-0
KKS ORZEŁ - CZARNI CZARNA B-CKA 3-3
KKS ORZEŁ - WIGRY II SUWAŁKI 1-1 K. 1-2
........................................................................................................................................................
WIOSNA 2017 - ORZEŁ II - MECZE GRUPOWE
1 TURNIEJ WIOSENNY - WYS. MAZ. 23.04:
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - RUCH II WYSOKIE MAZ. 1-2
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ŁKS V ŁOMŻA 0-1
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 2-3
RUCH II WYSOKIE MAZ. - ŁKS V ŁOMŻA 1-0
RUCH II WYSOKIE MAZ. - ISKRA PERLEJEWO 1-0
ISKRA PERLEJEWO - ŁKS V ŁOMŻA 4-1
2 TURNIEJ - MIELNIK 7.05:
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - RUCH II WYSOKIE MAZ. 3-0 VO
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MŁKS V ŁOMŻA 2-4
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 1-2
RUCH II WYSOKIE MAZ. - MŁKS V ŁOMŻA 0-3 VO
RUCH II WYSOKIE MAZ. - ISKRA PERLEJEWO 0-3 VO
MŁKS V ŁOMŻA - ISKRA PERLEJEWO 3-2
3 TURNIEJ LIGOWY - ŁOMŻA 13.05
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MŁKS V ŁOMŻA 1-4
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - RUCH II WYSOKIE MAZ. 1-5
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 3-6
MŁKS V ŁOMŻA - ISKRA PERLEJEWO 1-0
MŁKS V ŁOMŻA - RUCH II WYSOKIE MAZ. 0-2
RUCH II WYSOKIE MAZ. - ISKRA PERLEJEWO 2-2
4 TURNIEJ LIGOWY