KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

SEZON 2016/2017 - R.2008/2009

SEZON 2016/2017:

JESIEŃ 2016:

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 1 M I AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJ. PODLASKIEGO

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - 3M W GRUPIE

.....................................................................................................................................

WIOSNA 2017

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 2M I AWANS DO FINAŁÓW WOJ. PODLASKIEGO

FINAŁ - 8 M W WOJ. PODLASKIM

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - 4M W GRUPIE

..........................................................................................................................................

LIGA ŻAKÓW - JESIEŃ 2016:

1 TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH - 10.09.2016

KKS ORZEŁ I - UKS PERLEJEWO 5-1

KKS ORZEŁ I - KKS ORZEŁ II 7-1

KKS ORZEŁ II - UKS PERLEJEWO 2-1

KKS ORZEŁ I - COKIS CIECHANOWIEC 3-0

KKS ORZEŁ II - COSKIS CIECHANOWIEC 3-0

ISKRA PERLEJEWO - COSKI CIECHANOWIEC 3-0

ŻAKI - 2 TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH 17.10.2016:

WYNIKI:

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC           6-0

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO                 3-0

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE     3-0

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO                 1-2

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC            0-3

COKIS CIECHANOWIEC - ISKRA PERLEJEWO                        6-1

ŻAKI - 3 TURNIEJ 1.10.2016 - WYNIKI:

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 1-3

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 7-0

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 5-1

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 0-3

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 1-1

COKIS CIECHANOWIEC - ISKRA PERLEJEWO 2-0

ŻAKI - 4 TURNIEJ LIGOWY W CIECHANOWCU 15.10.2016

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC           3-4

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO                 6-1

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE     5-2

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO                0-0

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC           1-5

.......................................................................................................................................................

WIOSNA 2017 - ORZEŁ I - PÓŁFINAŁY WOJ. PODLASKIEGO

ŻAKI - 1 WIOSENNY TURNIEJ LIGOWY W WYSOKIM MAZ. 23.04.2017

GRUPA 3:

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ŁKS VI ŁOMŻA               1-4

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZ.    2-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 8-0

ŁKS VI ŁOMŻA - RUCH WYSOKIE MAZ.

ŁKS VI  ŁOMŻA - COKIS CIECHANOWIEC                  9-0  

COKIS CIECHANOWIEC - RUCH WYSOKIE MAZ.        2-5

 

......................................................................................................................................................

ŻAKI -TURNIEJ W MIELNIKU 7.05.2017

GRUPA 3:

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE 4-0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MŁKS VI ŁOMŻA                             2-2

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC                10-0

POZOSTAŁE WYNIKI:

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - COKIS CIECHANOWIEC       1-0

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - MŁKS VI ŁOMŻA                    0-6

MŁKS VI ŁOMŻA - COKIS CIECHANOWIEC                                  7-0

..............................................................................................................................................

ŻAKI - 3 WIOSENNY TURNIEJ LIGOWY W ŁOMŻY - 13.05.2017

WYNIKI GR. C (3):

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MŁKS VI ŁOMŻA                     2-2

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZ.             3-3

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC           3-0 VO

MŁKS ŁOMŻA - COKIS CIECHANOWIEC                              3-0 VO

MŁKS ŁOMŻA - RUCH WYSOKIE MAZ.                                 1-0

RUCH WYSOKIE MAZ. - COKIS CIECHANOWIEC                  3-0 VO

4 TURNIEJ LIGOWY:

 

........................................................................................................................................................

FINAŁY WOJ. PODLASKIEGO - ORZEŁ I:

KKS ORZEŁ - WIGRY SUWAŁKI           0-11

KKS ORZEŁ - JUNIOR III BIAŁYSTOK    1-0

KKS ORZEŁ - CZARNI CZARNA B-CKA   3-3

KKS ORZEŁ - WIGRY II SUWAŁKI          1-1 K. 1-2

........................................................................................................................................................

WIOSNA 2017 - ORZEŁ II - MECZE GRUPOWE

1 TURNIEJ WIOSENNY - WYS. MAZ. 23.04:

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - RUCH II WYSOKIE MAZ. 1-2

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ŁKS V ŁOMŻA                 0-1

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO        2-3

RUCH II WYSOKIE MAZ. - ŁKS V ŁOMŻA                       1-0

RUCH II WYSOKIE MAZ. - ISKRA PERLEJEWO              1-0

ISKRA PERLEJEWO - ŁKS V ŁOMŻA                             4-1

2 TURNIEJ - MIELNIK 7.05:

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - RUCH II WYSOKIE MAZ. 3-0 VO

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MŁKS V ŁOMŻA               2-4

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO        1-2

RUCH II WYSOKIE MAZ. - MŁKS V ŁOMŻA                     0-3 VO

RUCH II WYSOKIE MAZ. - ISKRA PERLEJEWO              0-3 VO

MŁKS V ŁOMŻA - ISKRA PERLEJEWO                            3-2

3 TURNIEJ LIGOWY - ŁOMŻA 13.05

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MŁKS V ŁOMŻA                  1-4

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - RUCH II WYSOKIE MAZ.      1-5

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO            3-6

MŁKS V ŁOMŻA - ISKRA PERLEJEWO                                1-0

MŁKS V ŁOMŻA - RUCH II WYSOKIE MAZ.                          0-2

RUCH II WYSOKIE MAZ. - ISKRA PERLEJEWO                    2-2

4 TURNIEJ LIGOWY

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 127, wczoraj: 172
ogółem: 915 418

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MOSP BIAŁYSTOK 31 plus
2. TALENT BIAŁYSTOK 31 minus
3. SPARTA AUGUSTÓW 29 bz
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 23 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 14 bz
6. WIGRY SUWAŁKI 12 bz
7. ORZEŁ SIEMIATYCZE 9 plus
8. MŁKS ŁOMŻA 9 minus