SEZON 2016/2017:
..........................................................................................................................................
JESIEŃ 2016:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 1M W GRUPIE I AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJ. PODLASKIEGO
KKS ORZEŁ II SIEMIAATYCZE - 2M W GRUPIE I AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJ. PODLASKIEGO
..........................................................................................................................................
WIOSNA 2017:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 1M W GRUPIE I AWANS DO FINAŁU WOJ. PODLASKIEGO
W FINALE WOJ. PODL. - KKS ORZEŁ ZAJĄŁ 9 MIEJSCE
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - 4 M. W GRUPIE
........................................................................................................................................
LIGA ORLIKÓW - JESIEŃ 2016:
ORLIKI - 1 TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH 17.09.2016
WYNIKI:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 11-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 10-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 10-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 10-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 0-2
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 2-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 8-0
POZOSTAŁE:
MKS MIELNIK - ISKRA PERLEJEWO 1-1
MKS MIELNIK - HUSAR NURZEC 5-0
ISKRA PERLEJEWO - HUSAR NURZEC 5-0
2 turniej ligowy 30.09.2016 - wyniki:
ISKRA PERLEJEWO - ORZEŁ II SIEMIATYCZE 2-2
ORZEŁ I SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 11-0
MKS MIELNIK - ISKRA PERLEJEWO 0-1
ORZEŁ II SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 2-0
ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 4-0
MKS MIELNIK - ORZEŁ II SIEMIATYCZE 3-2
MKS MIELNIK - ORZEŁ I SIEMIATYCZE 0-7
ISKRA PERLEJEWO - HUSAR NURZEC 7-1
HUSAR NURZEC - MKS MIELNIK 0-2
ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ORZEŁ II SIEMIATYCZE 7-0
3 TURNIEJ ORLIKÓW - MIELNIK 8.10.2016 - WYNIKI:
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 5-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 10-1
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 9-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 6-2
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 3-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 0-1
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 1-4
MKS MIELNIK - HUSAR NURZEC 3-0
MKS MIELNIK - ISKRA PERLEJEWO 1-1
ISKRA PERLEJEWO - HUSAR NURZEC 6-0
ORLIKI - 4 TURNIEJ LIGOWY SIEMIATYCZE 15.10.2016
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 3-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 14-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 9-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 9-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 2-1
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 2-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 2-1
MKS MIELNIK - ISKRA PERLEJEWO 1-1
MKS MIELNIK - HUSAR NURZEC 2-0
ISKRA PERLEJEWO - HUSAR NURZEC 1-0
ORLIKI - 5 TURNIEJ LIGOWY W NURCU - 22.10.2016
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 14-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 9-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 3-0 VO
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 9-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 2-1
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK 3-0 VO
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - HUSAR NURZEC 1-0
HUSAR NURZEC - MKS MIELNIK 3-0 VO
HUSAR NURZEC - ISKRA PERLEJEWO 0-4
ISKRA PERLEJEWO - MKS MIELNIK 3-0 VO
........................................................................................................................................................
LIGA - PÓŁFINAŁY WOJ. PODLASKIEGO - WIOSNA 2017
ORLIKI - 1 WIOSENNY TURNIEJ LIGOWY W SZEPIETOWIE - 22.04.2017
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 2-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 1-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 7-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 5-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 12-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 2-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 1-4
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 1-1
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 0-3
POZOSTAŁE MECZE:
SPARTA SZEPIETOWO - COKIS CIECHANOWIEC 2-0
COKIS CIECHANOWIEC - MOSIR BIELSK PODLASKI 0-4
MOSIR BIELSK PODLASKI - ISKRA PERLEJEWO 2-2
SPARTA SZEPIETOWO - MOSIR BIELSK PODLASKI 1-0
COKIS CIECHANOWIEC - ISKRA PERLEJEWO 0-0
ISKRA PERLEJEWO - SPARTA SZEPIETOWO 2-3
.....................................................................................................................................................
ORLIKI - 2 TURNIEJ W MIELNIKU 7.05.2017
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 10-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 7-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 10-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 14-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 13-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 5-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 1-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 1-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 4-1
POZOSTAŁE MECZE:
MOSIR BIELSK PODL. - ISKRA PERLEJEWO 0-0
COKIS CIECHANOWIEC - MOSIR BIELSK PODL. 3-0
SPARTA SZEPIETOWO - ISKRA PERLEJEWO 1-1
ISKRA PERLEJEWO - COKIS CIECHANOWIEC 1-1
SPARTA SZEPIETOWO - COKIS CIECHANOWIEC 3-2
MOSIR BIELSK PODL. - SPARTA SZEPIETOWO 3-0
strzelcy bramek: Jaszczołt 8, Telatycki 9, Dmitruk 1, Kozakiewicz 5, Łuba 2, Kosiński 11, Kondracikowski 3, Stypułkowski 9, Mędrycki 6
......................................................................................................................................
ORLIKI - 3 WIOSENNY TURNIEJ LIGOWY W MIELNIKU - 14.05.2017
WYNIKI:
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-5
MOSIR BIELSK PODL. - SPARTA SZEPIETOWO 1-3
ISKRA PERLEJEWO - COKIS CIECHANOWIEC 1-3
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODL. 0-1
SPARTA SZEPIETOWO - ISKRA PERLEJEWO 3-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 7-1
ISKRA PERLEJEWO - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 1-2
MOSIR BIELSK PODL. - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-10
COKIS CIECHANOWIEC - SPARTA SZEPIETOWO 3-4
MOSIR BIELSK PODL. - ISKRA PERLEJEWO 4-1
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 1-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 5-0
COKIS CIECHANOWIEC - MOSIR BIELSK PODL. 1-5
ISKRA PERLEJEWO - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-3
SPARTA SZEPIETOWO - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 3-0
.......................................................................................................................................................
4 TURNIEJ LIGOWY - BIELSK PODLASKI 28.05.2017
WYNIKI:
MOSIR BIELSK PODLASKI - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 1-3
ISKRA PERLEJEWO - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-6
COKIS CIECHANOWIEC - SPARTA SZEPIETOWO 0-3
MOSIR BIELSK PODLASKI - ISKRA PERLEJEWO 3-2
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 3-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPEITOWO 1-7
COKIS CIECHANOWIEC - MOSIR BIELSK PODLASKI 0-3
ISKSRA PERLEJEWO - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 1-2
SPARTA SZEPEITOWO - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-2
ISKRA PERLEJEWO - COKIS CIECHANOWIEC 3-0
MOSIR BIELSK PODLASKI - SPARTA SZEPIETOWO 5-3
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 13-1
SPARTA SZEPIETOWO - ISKRA PERLEJEWO 6-4
COKIS CIECHANOWIEC - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 0-3
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 7-1
TABELA PO 4 TURNIEJACH:
1. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 60 PKT
2. SPARTA SZEPIETOWO 37 PKT
3. MOSIR BIELSK PODLASKI 32 PKT.
4. KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 22 PKT.
5. ISKRA PERLEJEWO 12 PKT.
6. COKIS CIECHANOWIEC 11 PKT.
..................................................................................................................................................
ORLIKI - 5 TURNIEJ W CIECHANOWCU 10.06.2017
COKIS CIECHANOWIEC- ISKRA PERLEJEWO 3-2
SPARTA SZEPIETOWO - MOSIR BIELSK PODLASKI 1-1
ORZEŁ SIEMIATYCZE - ORZEŁ II SIEMIATYCZE 10-0
COKIS CIECHANOWIEC - SPARTA SZEPIETOWO 5-1
ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 4-1
ISKRA PERLEJEWO - ORZEŁ II SIEMIATYCZE 2-1
ORZEŁ SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 4-2
SPARTA SZEPIETOWO - ISKRA PERLEJEWO 4-2
ORZEŁ II SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 6-2
ORZEŁ SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 3-1
ORZEŁ II SIEMIATYCZE - COKIS CIECHANOWIEC 1-0
ISKRA PERLEJEWO - MOSIR BIELSK PODLASKI 1-3
ORZEŁ II SIEMIATYCZE - SPARTA SZEPIETOWO 3-3
ORZEŁ SIEMIATYCZE - ISKRA PERLEJEWO 10-1
MOSIR BIELSK PODLASKI - COKIS CIECHANOWIEC 2-2
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ:
1. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 90 PKT.
2 MOSIR BIELSK PODL. 49 PKT.
3. SPARTA SZEPIETOWO 48 PKT.
4. KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 30 PKT.
5. COKIS CIECHANOWIEC 24 PKT.
6. ISKRA PERLEJEWO 18 PKT.
.......................................................................................................................................................
TURNIEJ FINAŁOWY - BIAŁYSTOK 20.06.2017
KKS ORZEŁ - RUCH WYSOKIE MAZ.
KKS ORZEŁ - WIGRY SUWAŁKI 0-5
KKS ORZEŁ - TALENT IV BIAŁYSTOK 2-2
KKS ORZEŁ - WARMIA GRAJEWO
KKS ORZEŁ - PROMIEŃ MOŃKI 7-2