KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

SEZON 206-2017 - R.2004

SEZON 2016/2017:

JESIEŃ 2016:

- KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2M W GRUPIE I AWANS DO GR. MISTRZOWSKIEJ

WIOSNA 2017:

- KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 8 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

WYNIKI:

LIGA MŁODZIKÓW 2016/2017 GRUPA 3 - JESIEŃ:

1 KOLEJKA: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - UKS PERLEJEWO 7-0

......................................................................................................................................................

3 KOLEJKA:  KOLEJARZ CZEREMCHA - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-5

 

......................................................................................................................................................

4 KOLEJKA: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - LZS NAREWKA 10-0

......................................................................................................................................................

5 KOLEJKA: MKS MIELNIK - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

......................................................................................................................................................

7 KOLEJKA: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA

......................................................................................................................................................

8 KOLEJKA: RUDNIA ZABŁUDÓW - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

......................................................................................................................................................

9 KOLEJKA: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 0-2

...................................................................................................................................................

LIGA MISTRZOWSKA MŁODZIKÓW - WIOSNA 2017

KKS ORZEŁ - SPARTA AUGUSTÓW 0-0

.........................................................................................................................................

KKS ORZEŁ - MOSP II BIAŁYSTOK 2-2

.......................................................................................................................................

MOSP BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ, 1-0

.....................................................................................................................................

MOSIR BIELSK PODLASKI - KKS ORZEŁ 3-0

.....................................................................................................................................

ŁKS ŁOMŻA - KKS ORZEŁ  0-0

......................................................................................................................................

KKS ORZEŁ - ŁKS III ŁOMŻA 4-2

.....................................................................................................................................

MOSP F BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ  8-0

..........................................................................................................................

KKS ORZEŁ - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 4-1

......................................................................................................................................

WIGRY SUWAŁKI - KKS ORZEŁ  5-1

.........................................................................................................................................

KKS ORZEŁ - TALENT II BIAŁYSTOK  3-0

...........................................................................................................................................

TALENT BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ  1-0

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 226, wczoraj: 212
ogółem: 902 194

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. TALENT BIAŁYSTOK 12 plus
2. MOSP BIAŁYSTOK 11 plus
3. SPARTA AUGUSTÓW 11 minus
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 11 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 7 bz
6. MŁKS ŁOMŻA 6 bz
7. ORZEŁ SIEMIATYCZE 3 bz
8. WIGRY SUWAŁKI 3 bz