SEZON 2016/2017:
JESIEŃ 2016:
- KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2M W GRUPIE I AWANS DO GR. MISTRZOWSKIEJ
WIOSNA 2017:
- KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 8 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM
WYNIKI:
LIGA MŁODZIKÓW 2016/2017 GRUPA 3 - JESIEŃ:
1 KOLEJKA: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - UKS PERLEJEWO 7-0
......................................................................................................................................................
3 KOLEJKA: KOLEJARZ CZEREMCHA - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-5
......................................................................................................................................................
4 KOLEJKA: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - LZS NAREWKA 10-0
......................................................................................................................................................
5 KOLEJKA: MKS MIELNIK - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE
......................................................................................................................................................
7 KOLEJKA: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA
......................................................................................................................................................
8 KOLEJKA: RUDNIA ZABŁUDÓW - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE
......................................................................................................................................................
9 KOLEJKA: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI 0-2
...................................................................................................................................................
LIGA MISTRZOWSKA MŁODZIKÓW - WIOSNA 2017
KKS ORZEŁ - SPARTA AUGUSTÓW 0-0
.........................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - MOSP II BIAŁYSTOK 2-2
.......................................................................................................................................
MOSP BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ, 1-0
.....................................................................................................................................
MOSIR BIELSK PODLASKI - KKS ORZEŁ 3-0
.....................................................................................................................................
ŁKS ŁOMŻA - KKS ORZEŁ 0-0
......................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - ŁKS III ŁOMŻA 4-2
.....................................................................................................................................
MOSP F BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ 8-0
..........................................................................................................................
KKS ORZEŁ - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 4-1
......................................................................................................................................
WIGRY SUWAŁKI - KKS ORZEŁ 5-1
.........................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - TALENT II BIAŁYSTOK 3-0
...........................................................................................................................................
TALENT BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ 1-0