SEZON 2016/2017:
JESIEŃ 2016:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 1M W GRUPIE I AWANS DO LIGI MISTRZOWSKIEJ
WIOSNA 2017:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 6 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM
WYNIKI:
LIGA TRAMPKARZY 2016/2017 JESIEŃ - WYNIKI
1 KOLEJKA: MOSP II BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 3-6
.............................................................................................................................................
2 KOLEJKA: KKS ORZEŁ - ŁKS ŁOMŻA 2-0
...............................................................................................................................................
3 KOLEJKA: ŁKS II ŁOMŻA - KKS ORZEŁ 0-5
....................................................................................................................................................
4 KOLEJKA HETMAN TYKOCIN - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-15
..................................................................................................................................................
5 KOLEJKA: KKS ORZEŁ - JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK 6-3
...................................................................................................................................................
7 KOLEJKA: KKS ORZEŁ - TALENT BIAŁYSTOK 0-2
................................................................................................................................................
8 KOLEJKA: ORLĘTA CZYŻEW - KKS ORZEŁ 0-13
..................................................................................................................................................
9 KOLEJKA: KKS ORZEŁ - FORTY PIĄTNICA 20-0
..................................................................................................................................................
10 KOLEJKA: PIAST BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ 0-6
....................................................................................................................................................
11 KOLEJKA OLIMPIA ZAMBRÓW - KKS ORZEŁ 1-9
LIGA TRAMPKARZY MISTRZOWSKA - WIOSNA 2017
KKS ORZEŁ - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0-2
...................................................................................................................................
TALENT III BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ 3-2
..........................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - WIGRY SUWAŁKI 3-1
.........................................................................................................................................
PROMIEŃ MOŃKI - KKS ORZEŁ 0-2
.........................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - TALENT BIAŁYSTOK 1-8
.........................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - MOSP BIAŁYSTOK 2-3
...........................................................................................................................................
ŁKS ŁOMŻA - KKS ORZEŁ 1-2
...........................................................................................................................................
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ 2-0
.........................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - TALENT III BIAŁYSTOK 3-3
....................................................................................................................................
WIGRY SUWAŁKI - KKS ORZEŁ 3-0
...................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - PROMIEŃ MOŃKI 4-0
....................................................................................................................................
TALENT BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ 5-1
.......................................................................................................................................
MOSP BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ 3-0
.........................................................................................................................................
KKS ORZEŁ - ŁKS ŁOMŻA 1-2