r.2005/2006 - LIGA ORLIKÓW SEZON 2015/2016
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 3 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM
RUNDA JESIENNA:
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ:
1. KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE 36 PKT; BR: 134-5
2. KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 18 PKT; BR: 33-45
3. HUSAR NURZEC STACJA 18 PKT; BR: 31-70
4. CIECHANOWIEC 0 PKT; BR: 7-85
............................................................................................................................................
4 TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH - SOBOTA 24.10.2015
KKS ORZEŁ I - KKS ORZEŁ II 7-1
KKS ORZEŁ I - HUSAR NURZEC ST. 13-0
KKS ORZEŁ I - CIECHANOWIEC 3-0 vo.
KKS ORZEŁ II - HUSAR NURZEC ST. 3-0 vo.
KKS ORZEŁ II - CIECHANOWIEC 3-0 vo
CIECHANOWIEC - NURZEC ST. 0-3 vo.
BRAMKI: MANTUR - 5, MĘDRYCKI - 5, SIKORA - 3, KOZAKIEWICZ - 2, SMORCZEWSKI - 1, KOWALCZUK - 1, MŁYNARCZUK - 1, DMITRUK - 1, ŁOPACIUK A - 1, SAMOJLUK - 1, STYPUŁKOWSKI - 1, GÓRSKI I - 1, GODEBSKI - 1
....................................................................................................................................................
3 TURNIEJ LIGOWY W SIEMIATYCZACH - ORLIK SP1
SOBOTA 10.10.2015 - WYNIKI:
KKS ORZEŁ I - CIECHANOWIEC 12-0
KKS ORZEŁ I - HUSAR NURZEC STACJA 16-1
KKS ORZEŁ I - KKS ORZEŁ II 10 - 0
KKS ORZEŁ II - CIECHANOWIEC 3-2
KKS ORZEŁ II - HUSAR NURZEC STACJA 3-2
HUSAR NURZEC STACJA - CIECHANOWIEC 6-1
BRAMKI: SIKORA - 14, STYPUŁKOWSKI - 8, MĘDRYCKI - 4, GODEBSKI - 4, KONDRACIKOWSKI - 3, MANTUR -3, ZALESKI - 2, KOWALCZUK - 2, KOSIŃSKI - 1, SMORCZEWSKI - 1
..................................................................................................................................................
2 TURNIEJ LIGOWY - CIECHANOWIEC 27.09.2015
KKS ORZEŁ - KKS ORZEŁ II 4-0
KKS ORZEŁ - CIECHANOWIEC 11-1
KKS ORZEŁ - HUSAR NURZEC ST. 13-2
KKS ORZEŁ II - CIECHANOWIEC 3-1
KKS ORZEŁ II - HUSAR NURZEC ST. 3-4
HUSAR NURZEC STACJA - CIECHANOWIEC 3-1
...................................................................................................................................................
1 TURNIEJ LIGOWY - NURZEC STACJA 12.09.2015
KKS ORZEŁ I - CIECHANOWIEC 19-0
KKS ORZEŁ I - KKS ORZEŁ II 12-0
KKS ORZEŁ I - HUSAR NURZEC ST. 14-0
KKS ORZEŁ II - HUSAR NURZEC ST. 2-3
KKS ORZEŁ II - CIECHANOWIEC 12-0
HUSAR NURZEC STACJA - CIECHANOWIEC 7-1
.....................................................................................................................................................
RUNDA WIOSENNA
1 TURNIEJ WIOSENNY W SIEMIATYCZACH - NIEDZIELA 24.04.2016, G. 13.30
KKS ORZEŁ - OSIR HAJNÓWKA 4-0
KKS ORZEŁ - PUSZCZA HAJNÓWKA 10-0
KKS ORZEŁ - KKS ORZEŁ II 9-2
KKS ORZEŁ II - PUSZCZA HAJNÓWKA 1-0
KKS ORZEŁ II - OSIR HAJNÓWKA 3-4
PUSZCZA HAJNÓWKA - OSIR HAJNÓWKA 0-10
BRAMKI: KOWALCZUK - 1, MANTUR - 3, KONDRACIKOWSKI - 1, SIKORA - 6, ZALESKI - 3, MĘDRYCKI - 2, CZMUT - 1, STYPUŁKOWSKI - 3, MŁYNARCZUK - 1, SMORCZEWSKI - 2, DMITRUK - 2, SAMOJLUK - 1, GÓRSKI - 1, GODEBSKI - 1, KOSIŃSKI - 1
..........................................................................................................................................
2 TURNIEJ WIOSENNY - SIEMIATYCZE 14.05.2016
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 6-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA 4-0
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - PUSZCZA HAJNÓWKA 14-0
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - PUSZCZA HAJNÓWKA 3-2
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA 0-2
OSIR HAJNÓWKA - PUSZCZA HAJNÓWKA 9-0
BRAMKI: MANTUR - 6, KAPELKO - 1, STYPUŁKOWSKI - 7, KOZAKIEWICZ - 1, GÓRSKI - 2, MŁYNARCZUK - 1, SIKORA - 2, KONDRACIKOWSKI - 3, MĘDRYCKI - 1, ŁOPACIUK - 1, KOSIŃSKI - 1
............................................................................................................................................................
3 TURNIEJ WIOSENNY W HAJNÓWCE 5.06.2016
KKS ORZEŁ - OSIR HAJNÓWKA 1-3
KKS ORZEŁ - PUSZCZA HAJNÓWKA 8-0
KKS ORZEŁ - KKS ORZEŁ II 9-1
KKS ORZEŁ II - PUSZCZA HAJNÓWKA 4-2
KKS ORZEŁ II - OSIR HAJNÓWKA 2-1
PUSZCZA HAJNÓWKA - OSIR HAJNÓWKA 2-4
BRAMKI: Sikora-4, Mantur - 2, Stypułkowski - 7, Zaleski - 1, Młynarczuk - 2, Górski I. - 2, Jaszczołt - 1, Dmitruk - 2, Mędrycki - 1, Godebski - 3, Kozakiewicz - 1
.............................................................................................................................................................
4 TURNIEJ WIOSENNY W HAJNÓWCE 12.06.2016
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA 4-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - PUSZCZA HAJNÓWKA 12-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 5-4
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA 3-2
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - PUSZCZA HAJNÓWKA 3-2
PUSZCZA HAJNÓWKA - OSIR HAJNÓWKA 0-4
TABELA PO 4 TURNIEJACH WIOSENNYCH:
1. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 36 PKT., BR: 88-9
2. OSIR HAJNÓWKA 18 PKT, BR: 38-25
3. KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 18 PKT, BR: 26-44
4. PUSZCZA HAJNÓWKA 0 PKT, BR: 8-82
..............................................................................................................................................
WYNIKI TURNIEJU FINAŁOWEGO ORLIKÓW - BIAŁYSTOK 21.06.2016
Faza grupowa:
MOSiR Grajewo - Orzeł Siemiatycze 0:8
Orzeł Siemiatycze - Talent Białystok 1:0
Orzeł Siemiatycze - Olimpia Zambrów 6:1
Półfinał:
MOSP Jagiellonia Białystok - Orzeł Siemiatycze 1:1, rzuty karne 4:3
Mecz o trzecie miejsce:
BSP Jagiellonia Białystok - Orzeł Siemiatycze 0:1
ORZEŁ SIEMIATYCZE III miejsce w mistrzostwach województwa podlaskiego
orlików w roku 2015/2016
Krystian Mantur został królem strzelców turnieju finałowego zdobywając 6
goli.
Szymon Stypułkowski został wicekrólem z 5 golami
Orzeł reprezentowali:
Łuba Paweł, Sikora Dominik, Mantur Krystian, Szymon Stypułkowski, Michał
Kondracikowski, Michał Mędrycki, Jakub Dmitruk, Mateusz Kozakiewicz, Igor
Górski, Damian Godebski, Miłosz Kowalczuk, Mateusz Kosiński, Filip
Młynarczuk
Zdobywcy bramek:
Mantur Krystian - 6
Szymon Stypułkowski - 5
Miłosz Kowalczuk - 1
Damian Godebski - 1
Igor Górski - 1
KOlejność końcowa Finału Wojewódzkiego:
1) MOSP Jagiellonia Białystok
2) Talent Białystok
3) Orzeł Siemiatycze
4) BSP Jagiellonia Białystok
w turnieju wystąpiło 16 drużyn