Wychowankowie KKS Orzeł Siemiatycze - kariera sportowa:
Paweł Radziszewski rocz.1996 - Legia Warszawa ( od VIII. 20011r ) - dr. młodzieżowe; Cresovia Siemiatycze (od II 2014) - IV liga; Podlasie Biała Podlaska ( od VIII.2016) - III liga
......................................................................................................................................................
Rafał Weremczuk rocz.1995 - Jagiellonia Białystok ( od VIII.2011r ) - dr. młodzieżowe; Cresovia Siemiatycze ( od II 2014) - IV liga
......................................................................................................................................................
Grzegorz Gruszczyński rocz. 1995 - Jagiellonia Białystok ( od VIII 2009r ) - dr. młodzieżowe
......................................................................................................................................................
Maciej Zawadzki rocz.1995 - FC Bregen - Norwegia ( od VIII 2011r ) - dr. młodzieżowe
......................................................................................................................................................
Marcin Malewski r.1995 - Dolcan Ząbki ( od VIII 2011r ) - dr. młodzieżowe; MKS Cresovia Siemiatycze ( od VII 2013) - IV liga
......................................................................................................................................................
Bartłomiej Kamiński r.1995 - MKS Mielnik ( od VIII 2011r ) - IV liga; Pogoń Siedlce ( od VIII 2012) - IV liga; TS Podbeskidzie Bielsko - Biała ME ( od II 2013r)
......................................................................................................................................................
Damian Kurek r.1995 - MKS Cresovia Siemiatycze ( od VIII 2011r) - IV liga
......................................................................................................................................................
Kamil Niewiarowski r.1996 - MKS Cresovia Siemiatycze ( od VII 2012r) - IV liga
......................................................................................................................................................
RYTEL DAWID r.1998 - Cresovia Siemiatycze IV LIGA ( od VIII 2015r); TOP 54 Biała Podlaska - CLJ ( od II.2016); MKS Polonia Warszawa - CLJ ( od VIII 2016)
......................................................................................................................................................
Śledziewski Piotr r.1998 - Cresovia Siemiatycze IV Liga ( od VIII 2015); TOP 54 Biała Podlaska - CLJ ( od II.2016);
......................................................................................................................................................
Mazur Bartek r.1997 - Cresovia Siemiatycze IV Liga ( od VIII 2015); MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od II. 2016)
......................................................................................................................................................
Borowy Grzegorz r.1997 - Cresovia Siemiatycze Juniorzy ( od VIII 2015); MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od II. 2016)
......................................................................................................................................................
Iwaniuk Marcin r.1997 - Cresovia Siemiatycze IV Liga ( od VIII 2015); MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od II. 2016)
......................................................................................................................................................
Ilczuk Jacek r.1998 - Cresovia Siemiatycze Juniorzy ( od VIII 2015); MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od II. 2016)
......................................................................................................................................................
Polak Dominik r.1997 - MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od VIII 2015)
......................................................................................................................................................
Smorczewski Mateusz r.1997 - MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od VIII 2015)
......................................................................................................................................................
Głogowski Damian r.1997 - MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od VIII 2015)
.....................................................................................................................................................
Filipowcz Daniel r.1997 - Cresovia Siemiatycze IV Liga ( od VIII 2015); MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od VIII. 2016)
.....................................................................................................................................................
Kellas Robert r.1997 - Cresovia Siemiatycze IV Liga ( od VIII 2015); MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od VIII. 2016)
.....................................................................................................................................................
Jaszczołt Karol r.1997 - Cresovia Siemiatycze IV Liga ( od VIII 2015); MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od VIII. 2016)
.....................................................................................................................................................
Zalewski Przemek r.1997 - Cresovia Siemiatycze Juniorzy ( od VIII 2015); MKS Mielnik IV Liga/V Liga ( od VIII. 2016)
.....................................................................................................................................................
Brzeziński Krzysztof r.1997 - Cresovia Siemiatycze IV Liga ( od VIII 2015);
.....................................................................................................................................................
Krasowski Paweł r.1997 - Cresovia Siemiatycze IV Liga ( od VIII 2015);
.....................................................................................................................................................
Charyton Kacper r.1998 - Cresovia Siemiatycze Juniorzy ( od VIII 2015); Varsovia Warszawa Juniorzy ( od II.2016)
...................................................................................................................................................
Prużanin Jakub r.2002 - Jagiellonia Białystok ( drużyny młodzieżowe)
Łopaciuk Krystian r.2002 - MKS Cresovia Siemiatycze - IV liga
Zazuliński Kacper r.2002 - MKS Cresovia Siemiatycze - IV liga
Jabczyk Kacper r.2002 - MKS Cresovia Siemiatycze - IV liga
.................................................................................................................................................
r.2004:
Łempicki Hubert - TOP 54 Biała Podlaska ( Centralna Liga Juniorów)
Kosowski Mateusz - MŁKS Łomża
Wasilewski Dominik - MŁKS Łomża
Koc Karol - MKS Cresovia Siemiatycze - IV liga
........................................................................................................................................................
r. 2005:
Mantur Krystian - Jagiellonia Białystok ( drużyny młodzieżowe - Centralna Liga Juniorów)
Sikora Dominik - TOP54 Biała Podlaska ( drużyny młodzieżowe - Centralna Liga Juniorów)
.....................................................................................................................................................
r.2006:
Stypułkowski Szymon - TOP54 Biała Podlaska ( drużyny młodzieżowe - Centralna Liga Juniorów - sezon 2019/2020); Jagiellonia Białystok ( Centralna Liga Juniorów - sezon 2020/2021)