KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

TRENINGI

TRENINGI: WRZESIEŃ - PAŹDZIERNIK 2017

ROCZNIK 2009/2010 ( R. KAROLCZUK - TEL: 660-549-263)

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA - G. 17.30 - ORLIK SP1

.............................................................................................................................................................

ROCZNIK 2008:  ( R.KAROLCZUK - TEL: 60-549-263)

WTOREK, CZWARTEK - G.17.30 - ORLIK SP1

..........................................................................................................................................................

ROCZNIK 2007: ( T.STĘPKOWSKI - TEL: 693-548-370)

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK - G.16.00 - ORLIK SP1

ŚRODA - G. 16.00 - BOISKO KKS ORZEŁ

............................................................................................................................................................

ROCZNIK 2006-2004 ( GR.A - T.MARCHEL - TEL: 502-048-275)

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK - G. 16.00 - BOISKO KKS ORZEŁ

WTOREK - G. 16.00 - ORLIK SP1

..........................................................................................................................................................

ROCZNIK 2006-2004 ( GR. B - T. STĘPKOWSKI/ T. MARCHEL)

ŚRODA - G. 16.00 - ORLIK SP1 ( T.MARCHEL)

PIĄTEK - G. 17.30 - ORLIK SP1 ( T.STĘPKOWSKI)

..........................................................................................................................................................

ROCZNIK 2002 ( J. ROSŁON - TEL: 696-048-467)

WTOREK, PIĄTEK - G. 16.00 - BOISKO KKS ORZEŁ

ŚRODA - G.19.00 - ORLIK SP1

 

PODZIAŁ NA GRUPY 2017/2018 - rocznik 2004-2006

 

Grupa I - BIAŁA

 

  1. Firlej Gabriel
  2. Godebski Damian
  3. Górski Jakub
  4. Koc Karol
  5. Kondracikowski Mateusz
  6. Kosiński Mateusz
  7. Kosowski Mateusz
  8. Kowalczuk Miłosz
  9. Łempicki Hubert                   
  10. Łuba Paweł                        
  11. Mantur Krystian
  12. Mędrycki Michał
  13. Sikora Dominik
  14. Stypułkowski Szymon
  15. Tołwiński Krzysztof
  16. Żero Maksymilian
  17. Wasilewski Dominik
  18. Jaszczołt Paweł
  19. Łempicki Jakub
  20. Andruszkiewicz Adam

 

Grupa II -  CZERWONA

 

  1. Młynarczuk Filip
  2. Boguszewski Norbert 
  3. Górski Igor
  4. Czmut Jakub
  5. Jakimczuk Mateusz
  6. Jaszczołt Dawid                 
  7. Kiślak Jakub
  8. Koc Michał         
  9. Krukowski Dawid              
  10. Łuczaj Jakub
  11. Pawluczuk Konrad
  12. Prokop Bartek
  13. Puszko Aleks
  14. Remiszewski Oliwier 
  15. Sobierski Olek
  16. Śmiechowski Alan           
  17. Świderski Mateusz
  18. Szyszko Sebastian
  19. Zaleski Damian
  20. Zagubień Kacper

 

Jeśli kogoś nie ma na liście przychodzi na trening do grupy czerwonej.

 

Kilku zawodników z grupy czerwonej będzie trenowało z grupą białą raz w tygodniu.

Informację, którzy to zawodnicy, przekaże trener Tomasz Marchel

 

 

 

 

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 193, wczoraj: 162
ogółem: 857 531

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2:0 GRYFIK GRÓDEK
2017-11-04, 11:00:00
     

Tabela ligowa