KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

Menu główne

TRENINGI

TRENINGI: KWIECIEŃ - CZERWIEC 2018

ROCZNIK 2009/2010 ( R. KAROLCZUK - TEL: 660-549-263)

PONIEDZIAŁEK - G. 16.00 - ORLIK SP1

ŚRODA - G. 17.30 - ORLIK SP1

W RAZIE NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY PROSZĘ O KONTAKT Z TRENEREM

.............................................................................................................................................................

ROCZNIK 2008:  ( R.KAROLCZUK - TEL: 660-549-263)

WTOREK - G.17.30 - ORLIK SP1;

CZWARTEK - G.16.00 - ORLIK SP1;

W RAZIE NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY PROSZĘ O KONTAKT Z TRENEREM

..........................................................................................................................................................

ROCZNIK 2007: ( T.STĘPKOWSKI - TEL: 693-548-370)

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK - G.17.30 - ORLIK SP1

ŚRODA - G. 16.30 - BOISKO KKS ORZEŁ, 

W RAZIE NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY PROSZĘ O KONTAKT Z TRENEREM

............................................................................................................................................................

ROCZNIK 2006-2004 ( GR.A - T. MARCHEL - TEL: 502-048-275)

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK - G. 16.00 - BOISKO KKS ORZEŁ

WTOREK - G. 16.00 - ORLIK SP1

W RAZIE NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY PROSZĘ O KONTAKT Z TRENEREM

..........................................................................................................................................................

ROCZNIK 2006-2004 ( GR. B - DAMIAN KUREK - TEL: 794-793-690)

ŚRODA - G. 16.00 - ORLIK SP1

PIĄTEK - G. 16.00 - ORLIK SP1

W RAZIE NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY PROSZĘ O KONTAKT Z TRENEREM

..........................................................................................................................................................

ROCZNIK 2002 ( J. ROSŁON - TEL: 696-048-467)

WTOREK, PIĄTEK - G. 16.00 - BOISKO KKS ORZEŁ

ŚRODA - G.19.00 - ORLIK SP1

W RAZIE NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY PROSZĘ O KONTAKT Z TRENEREM

 

PODZIAŁ NA GRUPY 2017/2018 - rocznik 2004-2006

 

Grupa I - BIAŁA

 

  1. Firlej Gabriel
  2. Godebski Damian
  3. Górski Jakub
  4. Koc Karol
  5. Kondracikowski Mateusz
  6. Kosiński Mateusz
  7. Kosowski Mateusz
  8. Kowalczuk Miłosz
  9. Łempicki Hubert                   
  10. Łuba Paweł                        
  11. Mantur Krystian
  12. Mędrycki Michał
  13. Sikora Dominik
  14. Stypułkowski Szymon
  15. Tołwiński Krzysztof
  16. Żero Maksymilian
  17. Wasilewski Dominik
  18. Jaszczołt Paweł
  19. Łempicki Jakub
  20. Andruszkiewicz Adam

 

Grupa II -  CZERWONA

 

  1. Młynarczuk Filip
  2. Boguszewski Norbert 
  3. Górski Igor
  4. Czmut Jakub
  5. Jakimczuk Mateusz
  6. Jaszczołt Dawid                 
  7. Kiślak Jakub
  8. Koc Michał         
  9. Krukowski Dawid              
  10. Łuczaj Jakub
  11. Pawluczuk Konrad
  12. Prokop Bartek
  13. Puszko Aleks
  14. Remiszewski Oliwier 
  15. Sobierski Olek
  16. Śmiechowski Alan           
  17. Szyszko Sebastian
  18. Zaleski Damian
  19. Zagubień Kacper

 

Jeśli kogoś nie ma na liście przychodzi na trening do grupy czerwonej.

 

Kilku zawodników z grupy czerwonej będzie trenowało z grupą białą raz w tygodniu.

Informację, którzy to zawodnicy, przekaże trener Tomasz Marchel

 

 

 

 

 

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 98, wczoraj: 172
ogółem: 877 810

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

POGOŃ ŁAPY 0:2 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE
2018-05-05, 15:00:00
     

Tabela ligowa