2007r

Halowy Turniej Piłki Nożnej w Łapach – 1.12.2007

Mocnym akcentem rozpoczęli sezon halowy trampkarze młodsi  KKS Orzeł Siemiatycze. Po zwycięstwie w turnieju diecezjalnym w Drohiczynie ( 24.11.2007 ), przyszła kolej na turniej w Łapach. W Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Trampkarzy Młodszych nasza drużyna zajęła 1 miejsce. W turnieju , który odbył się 1.12.2007 w Łapach wystartowało10 drużyn z województwa podlaskiego. Zespół KKS Orzeł Siemiatycze w drodze do finału zdecydowanie wygrał wszystkie mecze grupowe i półfinał: z Piastem Białystok 4-1, z Orkanem Poświętne 4 – 0, z Hetmanem Białystok 5 – 0, z Pogonią Łapy 4 – 0 i Turem Bielsk Podlaski 1- 0.

W finale nasi zawodnicy ponownie spotkali się z Hetmanem Białystok i po dramatycznym meczu odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo w turnieju po rzutach karnych:

Finał: KKS Orzeł Siemiatycze – Hetman Białystok 2- 2, karne 3-2.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Rafał Weremczuk, który strzelił najwięcej bramek w zawodach – 8. Na sukces drużyny pracowali również inni zawodnicy:

Kacper Grzybowski ( w finale fantastycznie obronił rzut karny ), Kamil Niewiarowski ( 3 bramki), Grzegorz Gruszczyński ( 2 bramki), Paweł Radziszewski ( 3 bramki), Bartek Kamiński ( 2 bramki), Tomasz Skowroński ( 1 bramka), Maciej Zawadzki, Sebastian Kowalczuk ( 1 bramka), Mateusz Niemyński. Trenerem zespołu jest Rafał Burakowski.

Końcowa kolejność turnieju:

1. KKS Orzeł Siemiatycze
  2. Hetman Białystok
  3. Tur Bielsk Podlaski
  4. Pogoń Łapy
  5. MOSP Jagiellonia Białystok
  6. Orkan Poświętne
  7. Piast Białystok
  8. Sokół Sokółka
  9. Pogoń II Łapy
  10. Znicz Suraż

II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy

Siemiatycze 15.12.2007

Po raz kolejny KKS Orzeł Siemiatycze był organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców z rocznika 1995 i młodszych. W turnieju, który odbył się 15 grudnia 2007r w hali SP3, wzięło udział 11 zespołów. W tej stawce najlepszy okazał się Hetman Białystok, który w finale pokonał 1-0 Pogoń Siedlce. Gospodarze, czyli KKS Orzeł Siemiatycze,  minimalnie przegrali mecz o 3 miejsce 2-3 z Sokołowem Podlaskim i ostatecznie uplasowali się na 4 miejscu. Turniej stał na wysokim poziomie, a siemiatyczanie udowodnili, iż  należą do czołówki drużyn z naszego regionu. Warto dodać, że KKS Orzeł wystąpił w okrojonym składzie. Dwóch siemiatyckich zawodników: Paweł Radziszewski i Kamil Niewiarowski w tym czasie przebywało na zgrupowaniu kadry Podlasia w Kownie.

Hala w siemiatyckiej trójce przez całą sobotę tętniła życiem - ponad setka dzieciaków uganiała się za piłką. Zawodnicy otrzymali drobne upominki. Wygrali wszyscy: organizatorzy i sponsorzy dali dzieciom możliwość spędzenia aktywnie czasu, dali alternatywę dla komputera, telewizji i używek. I nie o wynik sportowy, ale właśnie o to chodziło w tym turnieju.

Wyniki KKS Orzeł:

KKS Orzeł – TOP 54 Biała Podlaska  1-0

KKS Orzeł – Olimpia Zambrów         6-1

KKS Orzeł – Pogoń Łapy                   1-0

KKS Orzeł – OSiR Sokołów Podlaski 1-1

Półfinał: KKS Orzeł – Pogoń Siedlce 1-6

o 3 miejsce: KKS Orzeł – OSiR Sokołów Podlaski 2-3

o 1 miejsce: Hetman Białystok – Pogoń Siedlce 1-0

końcowa kolejność w turnieju:

1.Hetman Białystok  2. Pogoń Siedlce 3. OSiR Sokołów Podlaski 4. KKS Orzeł I Siemiatycze 5. Olimpia Zambrów 6. COKiS Ciechanowiec 7. Promień Mońki 8. TOP 54 Biała Podlaska

9.MOSiR Tur Bielsk Podlaski 10. Pogoń Łapy 11.KKS Orzeł II Siemiatycze

Skład KKS Orzeł I: Grzybowski, Gruszczyński, Kamiński, Weremczuk, Niemyński, Kowalczuk, Leończuk, Zawadzki, Drewulski, Nowak, Skowroński, Żornaczuk

Skład KKS Orzeł II: Wiśniewski, Andryszek, Krysiński, Abramowicz, Lachowicz, Brzeźnicki, Kosiński, Gałecki, Kurek, Zaremba, Trojanowski, Żero, Stachniak

PODZIĘKOWANIA:

Sponsorzy - firmy: „Atos”, „Arton”, „Malmar”, „Kaja”, „ Eldom”, pensjonat „ Cezar”, MOSiR Siemiatycze, pizzeria „Karolina”, „ Głos Siemiatycz”

Pomoc organizacyjna: ks. Arek, ks. Jarek, rodzice.

Opieka medyczna: p. Skowrońska, p. Mantur

Sędziowie: Norbert Marks, Robert Moczulski, Mirosław Kobus, Radosław Kondraciuk, Paweł Kowalczyk, Daniel Dawidziak, Sylwester Niewiarowski