KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH

Dania - lato 2008

Vildbjerg Cup – Dania

„Lato w Danii to czas piłki nożnej – turnieje, turnieje i jeszcze raz turnieje. Dla duńskich klubów Vildbjerg Cup jest absolutnie najlepszym.   Chętnych jest tak wielu, że co roku w połowie kwietnia, gdy kończy się przyjmowanie zgłoszeń, lista oczekujących jest bardzo długa. Nie więcej niż 500 drużyn może uczestniczyć w turnieju z uwagi na konieczność utrzymania jego wysokiego poziomu. Na pierwszym miejscu organizatorzy stawiają zadowolenie piłkarzy. Dlatego wyznaczono maksymalną ilość uczestniczących drużyn. Co decyduje o popularności turnieju? Profesjonalna organizacja poparta 25 letnim doświadczeniem? A może fakt rozgrywania wszystkich spotkań na 25 boiskach z murawą jak stół bilardowy, usytuowanych na  jednym obiekcie? Najprawdopodobniej decyduje o tym gościnność wolontariuszy i stworzona przez nich domowa atmosfera turnieju dzięki czemu wszyscy czują się tu wspaniale.”

Właśnie w takim turnieju piłkarze KKS Orzeł wzięli udział w czasie tegorocznych

wakacji. W dniach 31.07 – 4.08 uczestniczyliśmy w jednym z największych w Europie turnieju  piłkarskim Vildberg Cup. Turniej zgromadził na starcie około 500 drużyn z różnych krajów europejskich, a także z USA. Był bardzo dobrze zorganizowany, rozegrany na wspaniale przygotowanych boiskach piłkarskich. Niestety nasze wyniki sportowe nie były zachwycające, ale grając z chłopakami o rok ( a w niektórych przypadkach o 2 lata ) starszymi – byliśmy skazani na porażki. Jednak zdobyte doświadczenia i nowe umiejętności na pewno zaprocentują w meczach ligowych. Program turnieju oprócz meczów piłkarskich przewidywał także inne atrakcje. Piłkarze mogli korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, zostały zorganizowane dyskoteki. Jednak największą atrakcją naszego pobytu w Danii był wyjazd do Legolandu. Wspaniała kraina zbudowana z klocków Lego, swoisty lunapark, dostarczył nam niesamowitych wrażeń, które na długo zostaną w pamięci. Wydaje się, że największą zaletą takich wyjazdów jest możliwość poznania nowych miejsc, kultur, ludzi i zwyczajów. I to udało nam się osiągnąć.

Wyniki:

KKS Orzeł – Aalborg KFUM                  0–3

KKS Orzeł – Nykobing Mors                 0-3

KKS Orzeł – Hemelev Veddelev BK      0-0

KKS Orzeł – Skive IK                             0-2

Skład KKS Orzeł: Grzybowski, Kamiński, Skowroński, Zawadzki, Kowalczuk, Niewiarowski, Gruszczyński, Niemyński, Weremczuk, Radziszewski, Nowak, Polajdowicz, Stachniak, Andryszek, Kosiński, Kurek, Krysiński, Malewski

Opiekunowie: Rafał Burakowski, ks. Jarek Rosłon

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00