KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

Menu główne

Dania - lato 2008

 

Vildbjerg Cup – Dania

                            „Lato w Danii to czas piłki nożnej – turnieje, turnieje i jeszcze raz turnieje. Dla duńskich klubów Vildbjerg Cup jest absolutnie najlepszym.   Chętnych jest tak wielu, że co roku w połowie kwietnia, gdy kończy się przyjmowanie zgłoszeń, lista oczekujących jest bardzo długa. Nie więcej niż 500 drużyn może uczestniczyć w turnieju z uwagi na konieczność utrzymania jego wysokiego poziomu. Na pierwszym miejscu organizatorzy stawiają zadowolenie piłkarzy. Dlatego wyznaczono maksymalną ilość uczestniczących drużyn. Co decyduje o popularności turnieju? Profesjonalna organizacja poparta 25 letnim doświadczeniem? A może fakt rozgrywania wszystkich spotkań na 25 boiskach z murawą jak stół bilardowy, usytuowanych na  jednym obiekcie? Najprawdopodobniej decyduje o tym gościnność wolontariuszy i stworzona przez nich domowa atmosfera turnieju dzięki czemu wszyscy czują się tu wspaniale.”

                                                Właśnie w takim turnieju piłkarze KKS Orzeł wzięli udział w czasie tegorocznych

                            wakacji. W dniach 31.07 – 4.08 uczestniczyliśmy w jednym z największych w Europie turnieju  piłkarskim Vildberg Cup. Turniej zgromadził na starcie około 500 drużyn z różnych krajów europejskich, a także z USA. Był bardzo dobrze zorganizowany, rozegrany na wspaniale przygotowanych boiskach piłkarskich. Niestety nasze wyniki sportowe nie były zachwycające, ale grając z chłopakami o rok ( a w niektórych przypadkach o 2 lata ) starszymi – byliśmy skazani na porażki. Jednak zdobyte doświadczenia i nowe umiejętności na pewno zaprocentują w meczach ligowych. Program turnieju oprócz meczów piłkarskich przewidywał także inne atrakcje. Piłkarze mogli korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, zostały zorganizowane dyskoteki. Jednak największą atrakcją naszego pobytu w Danii był wyjazd do Legolandu. Wspaniała kraina zbudowana z klocków Lego, swoisty lunapark, dostarczył nam niesamowitych wrażeń, które na długo zostaną w pamięci. Wydaje się, że największą zaletą takich wyjazdów jest możliwość poznania nowych miejsc, kultur, ludzi i zwyczajów. I to udało nam się osiągnąć.

 

Wyniki:

KKS Orzeł – Aalborg KFUM                  0–3

KKS Orzeł – Nykobing Mors                 0-3

KKS Orzeł – Hemelev Veddelev BK      0-0

KKS Orzeł – Skive IK                             0-2

Skład KKS Orzeł: Grzybowski, Kamiński, Skowroński, Zawadzki, Kowalczuk, Niewiarowski, Gruszczyński, Niemyński, Weremczuk, Radziszewski, Nowak, Polajdowicz, Stachniak, Andryszek, Kosiński, Kurek, Krysiński, Malewski

Opiekunowie: Rafał Burakowski, ks. Jarek Rosłon

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 308, wczoraj: 264
ogółem: 937 585

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MOSP BIAŁYSTOK 31 plus
2. TALENT BIAŁYSTOK 31 minus
3. SPARTA AUGUSTÓW 29 bz
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 23 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 14 bz
6. WIGRY SUWAŁKI 12 bz
7. ORZEŁ SIEMIATYCZE 9 plus
8. MŁKS ŁOMŻA 9 minus