TURNIEJE WYJAZDOWE - 2017
14.01.2017 - TURNIEJ R.2007 W ZAMBROWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE
......................................................................................................................................
14.01.2017 - TURNIEJ R.2009 W RUDCE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 5 MIEJSCE
......................................................................................................................................
21.01.2017 - TURNIEJ R.2009 W ZAMBROWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 4 MIEJSCE
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - KONDRACIUK PAWEŁ
.....................................................................................................................................
21.01.2017 - TURNIEJ R.2005 W SIEDLCACH
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ? MIEJSCE
....................................................................................................................................
28.01.2017 - TURNIEJ R. 2005 W ZAMBROWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - DOMINIK SIKORA
WICEKRÓL STRZELCÓW TURNIEJU - MATEUSZ KONDRACIKOWSKI
.......................................................................................................................................
04.02.2017 - TURNIEJ R.2005 W BIAŁEJ PODLASKIEJ
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 3 MIEJSCE
....................................................................................................................................................
11.02.2017 - TURNIEJ R. 2008 W LUBLINIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 10 MIEJSCE
.....................................................................................................................................
11.02.2017 - TURNIEJ R.2007 W ŁUKOWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 4 MIEJSCE
......................................................................................................................................
12.02.2017 - TURNIEJ R. 2005 W WĘGROWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 7 MIEJSCE
........................................................................................................................................
18.02.2017 - TURNIEJ R. 2004 W BIAŁEJ PODLASKIEJ
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU - KAROL KOC
.........................................................................................................................................
19.02.2017 - TURNIEJ R. 2006 W BIAŁEJ PODLASKIEJ
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 4 MIEJSCE
.......................................................................................................................................
26.02.2017 - TURNIEJ R.2007 W LUBLINIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 11 MIEJSCE
......................................................................................................................................
26.02.2017 - TURNIEJ R. 2004 W WĘGROWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ? MIEJSCE
.......................................................................................................................................
04.03.2017 - TURNIEJ R. 2005 W SIEDLCACH
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 7 MIEJSCE
.....................................................................................................................................
04.03.2017 - TURNIEJ R.2006 W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 1 MIEJSCE
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - SZYMON STYPUŁKOWSKI
......................................................................................................................................
04.03.2017 - TURNIEJ R.2007 W BIELSKU PODLASKIM
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 7 MIEJSCE
.....................................................................................................................................
11.03.2017 - TURNIEJ R.2006 W HAJNÓWCE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 1 MIEJSCE
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - SZYMON STYPUŁKOWSKI
WICEKRÓL STRZELCÓW - MICHAŁ MĘDRYCKI
......................................................................................................................................
11.03.2017 - TURNIEJ R. 2009 BIAŁEJ PODLASKIEJ
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 4 MIEJSCE
......................................................................................................................................
24.06 - 01.07.2017 - TATRY CUP 2017:
U14 R.2004 - 2 MIEJSCE PUCHAR GIEWONTU (18M W TURNIEJU)
U12 R.2005 - 1 MIEJSCE PUCHAR KASPROWEGO ( 9M W TURNIEJU)
U10 R.2007 - 2 MIEJSCE PUCHAR GIEWONTU ( 18 M W TURNIEJU)
U9 R. 2008 - 8 MIEJSCE W TURNIEJU
.....................................................................................................................................
7/8.10.2017 - TURNIEJ R. 2006 W MIŃSKU MAZOWIECKIM
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 9 MIEJSCE
......................................................................................................................................
2.12.2017 - SOBOTA, TURNIEJ R.2005 - BIAŁA PODLASKA,
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE
OPIEKUN: TOMASZ MARCHEL
.............................................................................................................................................
2.12.2017 - SOBOTA, TURNIEJ R.2007 - HAJNÓWKA
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU - MATEUSZ GONIEWICZ
OPIEKUN: TADEUSZ STĘPKOWSKI
.......................................................................................................................................
10.12.2017, NIEDZIELA, - TURNIEJ R.2004 - BIAŁYSTOK
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 7 MIEJSCE
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - DOMINIK SIKORA
...........................................................................................................................................
16.12.2017, SOBOTA - TURNIEJ R.2004 BIELSK PODLASKI
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 7 MIEJSCE
.........................................................................................................................................
16/17.12.2017 - SOBOTA/NIEDZIELA, TURNIEJ R.2008 - BIAŁYSTOK
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 5 MIEJSCE
KRÓL STRZELCÓW - DMITRUK JAKUB