KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

ORZEŁ CUP 2017

ORZEŁ CUP – SIEMIATYCZE 2017

 

Terminy  i miejsce zawodów:

Rocznik 2007 –18.11.2017, sobota; g. 9.00 – 16.00 – hala MOSiR ul. Świętojańska 25a

Rocznik 2005 – 19.11.2017, niedziela; g. 9.00 – 16.00 – hala MOSiR ul. Świętojańska 25a

Rocznik 2008 – 25.11.2017, sobota; g.9.00 – 16.00 – hala MOSiR ul. Świętojańska 25a

Rocznik 2006 – 26.11.2017, niedziela; g.9.00 – 16.00 – hala MOSiR ul. Świętojańska 25a

Rocznik 2009 – 02.12.2017, sobota; g.9.00 – 16.00 - hala MOSiR ul. Świętojańska 25a

Rocznik 2004 – 03.12.2017, niedziela; g.9.00 – 16.00 - hala MOSiR ul. Świętojańska 25a

 …………………………………………………………………………………………………..

   

ZMAGANIA W TEGOROCZNEJ EDYCJI TURNIEJÓW ORZEŁ CUP 2017 ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE W DN. 3.12.2017

ZORGANIZOWALIŚMY 6 TURNIEJÓW W KILKU KATEGORIACH WIEKOWYCH:

- R.2009 - 2.12.2017

- R.2008 - 25.11.2017

- R.2007 - 18.11.2017

- R.2006 - 26.11.2017

- R.2005 - 19.11.2017

- R.2004 - 3.12.2017

TRZY WEEKENDY ZMAGAŃ PIŁKARSKICH W HALI WIDOWISKOWO - SPORTOWEJ W SIEMIATYCZACH ZGROMADZIŁY W SUMIE NA STARCIE: 51 ZESPOŁÓW, TO PONAD 600 ZAWODNIKÓW.

GOŚCILIŚMY KLUBY  Z POLSKI I ZZA GRANICY: BRZEŚĆ, JUTRZENKA CEGŁÓW, BKS LUBLIN, TALENT BIAŁYSTOK, NAPRZÓD SKÓRZEC, SEMP POGOŃ SIEDLCE, OLIMPIA ZAMBRÓW, DEZERTER SIEDLCE, TOP54 BIAŁA PODLASKA, MOSIR BIELSK PODLASKI, MOSP BIAŁYSTOK, UKS DOBRE, POGOŃ SIEDLCE, JUNIOR BIAŁYSTOK, BRYLANT BIELSK PODLASKI, WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK, OSIR HAJNÓWKA, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, PUSZCZA HAJNÓWKA, ŁKS ŁOMŻA, CZARNI WĘGRÓW, RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE, JAGIELLONIA BIAŁYSTOK, WEKTRA ZBUCZYN ORAZ GOSPODARZE: ORZEŁ SIEMIATYCZE I MOSIR SIEMIATYCZE.

W TURNIEJACH ORZEŁ CUP 2017 ROZEGRANO 137 SPOTKAŃ, STRZELONO 322 GOLI, OBSERWOWALIŚMY MNÓSTWO WSPANIAŁYCH ZAGRAŃ, PARAD BRAMKARSKICH I KILKA ŚMIESZNYCH KIKSÓW.  

RYWALIZACJA SPORTOWA WZBUDZAŁA MNÓSTWO EMOCJI: BYŁY ŁZY SMUTKU I ROZPACZY PO PRZEGRANEJ ORAZ SZALONY TANIEC RADOŚCI PO ZWYCIĘSTWIE. ŚPIEWY KIBICÓW - RODZICÓW TOWARZYSZYŁY ZAWODNIKOM OD POCZĄTKU DO KOŃCA. Z PEWNOŚCIĄ BYLIŚMY ŚWIADKAMI PIŁKARSKIEGO ŚWIĘTA W SIEMIATYCZACH. DZIECI MIAŁY OKAZJĘ W ATRAKCYJNY SPOSÓB SPĘDZIĆ WOLNY CZAS, ROZWIJAJĄC SWÓJ TALENT I PASJĘ. BYĆ MOŻE NIEKTÓRYCH Z NICH NIEDŁUGO ZOBACZYMY NA BOISKACH EKSTRAKLASY.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA POMOC W PRZYGOTOWANIACH TURNIEJÓW.

SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI KIERUJEMY RÓWNIEŻ DO WSZYSTKICH INSTYTUCJI, FIRM ORAZ OSÓB PRYWATNYCH ZA OKAZANĄ ŻYCZLIWOŚĆ I WSPARCIE FINANSOWE.

Z POWAŻANIEM: RAFAŁ BURAKOWSKI - PREZES KKS ORZEŁ

.............................................................................................................................................................

WYNIKI:

R.2004:

1M - MOSP I BIAŁYSTOK 2M - MOSIR II BIELSK PODLASKI, 3M - ORZEŁ SIEMIATYCZE

KRÓL STRZELCÓW: BOZYLEWSKI MARCIN ( MOSIR BIELSK PODLASKI),

NAJLEPSZY ZAWODNIK  - GÓRSKI JAKUB ( ORZEŁ SIEMIATYCZE),

NAJLEPSZY BRAMKARZ - TYBOROWICZ ERYK ( ,OSP BIAŁYSTOK),

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - TROC KUBA ( MOSIR BIELSK PODL.)

.........................................................................................................................................................

R.2005:

1M - TOP54 BIAŁA PODL, 2M - POGOŃ SIEDLCE, 3M - OSIR HAJNÓWKA, 4M - ORZEŁ S-TYCZE

KRÓL STRZELCÓW - MATEJEK BARTŁOMIEJ ( TOP54 BIAŁA PODL.)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - DEONIZIAK JAKUB ( POGOŃ SIEDLCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ - MAZURUK ERWIN ( OSIR HAJNÓWKA)

......................................................................................................................................................

R. 2006:

1M - ORZEŁ SIEMIATYCZE, 2M - POGOŃ SIEDLCE, 3M - TOP54 BIAŁA PODL.

KRÓL STRZELCÓW - STYPUŁKOWSKI SZYMON ( ORZEŁ SIEMIATYCZE)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - MARCINIAK CEZARY ( POGOŃ SIEDLCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ - PIEKUTOWSKI MIŁOSZ ( JAGIELLONIA BIAŁYSTOK)

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - KONDRACIKOWSKI MATEUSZ ( ORZEŁ SIEMIATYCZE)

......................................................................................................................................................

R.2007:

1M - POGOŃ SIEDLCE, 2M - JUNIOR BIAŁYSTOK, 3M - SEMP POGOŃ SIEDLCE

5M - MOSIR SIEMIATYCZE, 6M - ORZEŁ SIEMIATYCZE

KRÓL STRZELCÓW - KLEWEK DOMINIK ( POGOŃ SIEDLCE)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - PUKIEŁA PAWEŁ ( JUNIOR BIAŁYSTOK)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - BUJAK GABRYŚ ( SEMP SIEDLCE)

.....................................................................................................................................................

R.2008:

1M - JUNIOR BIAŁYSTOK, 2M - BRYLANT BIELSK PODL., 3M - ORZEŁ SIEMIATYCZE;

KRÓL STRZELCÓW - POPIK PAWEŁ ( BRYLANT BIELSK PODL.)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - DMITRUK JAKUB ( ORZEŁ SIEMIATYCZE)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - GONIEWICZ MATEUSZ ( ORZEŁ SIEMIATYCZE)

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - BRAMKARZ ( JUNIOR BIAŁYSTOK)

......................................................................................................................................................

R.2009:

1M - BRYLANT BIELSK PODL. 2 - BKS LUBLIN, 3M - SEMP POGOŃ SIEDLCE 4M - ORZEŁ S-TYCZE

KRÓL STRZELCÓW - URBANEK FILIP ( SEMP POGOŃ SIEDLCE)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - FLOREA WIKTOR ( ORZEŁ SIEMIATYCZE)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - LEWCZUK KRZYSZTOF ( BRYLANT BIELSK PODL.)

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - PUCHACZ JAN ( BKS LUBLIN)

........................................................................................................................................................

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 260, wczoraj: 212
ogółem: 902 228

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. TALENT BIAŁYSTOK 12 plus
2. MOSP BIAŁYSTOK 11 plus
3. SPARTA AUGUSTÓW 11 minus
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 11 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 7 bz
6. MŁKS ŁOMŻA 6 bz
7. ORZEŁ SIEMIATYCZE 3 bz
8. WIGRY SUWAŁKI 3 bz