KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

Menu główne

ORZEŁ CUP 2016

HALOWE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ - ORZEŁ CUP 2016

TERMINY:

19.11.2016 – R.2007; 20.11.2016 – R.2005; 26.11.2016 – R. 2009

27.11.2016 – R.2006; 03.12.2016 – R.2008; 04.12.2016 – R.2004

 

MIEJSCE:    HALA MOSIR UL. ŚWIĘTOJAŃSKA, GODZ. 9.00 – 16.00

ORGANIZATORZY:   KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE            MOSIR SIEMIATYCZE

 

PATRONAT:

 

MIASTO SIEMIATYCZE                                          STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH

...........................................................................................................................................................

ORZEŁ CUP 2016 - R.2007 - 19.11.2016

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. JUNIOR BIAŁYSTOK

2. POGOŃ SIEDLCE

3. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

4. BRYLANT BIELSK PODLASKI

5. BRZEŚĆ

6. DAF ŁUKÓW

7. BKS LUBLIN

8. TALENT BIAŁYSTOK

9. MOSIR SIEMIATYCZE

10. TOP 54 BIAŁA PODLASKA

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: KLEWEK DOMINIK - POGOŃ SIEDLCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: BŁAŻEJ OLENDZKI - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: PAKIEŁA PAWEŁ - JUNIOR BIAŁYSTOK

SKŁAD KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE: OLENDZKI, GODLEWSKI, GODEBSKI, KAPELKO SZ., KOZAKIEWICZ, TELATYCKI, KOWALCZUK, SACZUK,PIOTROWSKI,ZAGUBIEŃ

SKŁAD MOSIR SIEMIATYCZE: PUTKO,ŁOPACIUK, BORZYM, KAPELKO S,KRYŃSKI,SADOWSKI,KONDRACIUK,SIEKIERKO,ZARZECKI

GR.A

 

ORZEŁ S.

TOP54 BP

POGOŃ S.

TALENT B.

BRZEŚĆ

pkt

br

m-ce

ORZEŁ S-TYCZE

---------

2-0

0-1

0-0

3-1

7

5-2

2

TOP54 BIAŁA P.

0-2

-----------

0-1

0-0K.0-2

1-1

2

1-4

5

POGOŃ SIEDLCE

1-0

1-0

---------

2-1

1-0

12

5-1

1

TALENT B-STOK

0-0

0-0k.2-0

1-2

-----------

0-2

2

1-4

4

BRZEŚĆ

1-3

1-1

0-1

2-0

-----------

4

4-5

3

GR. B

 

MOSIR S.

BRYLANT BP

DAF Ł.

JUNIOR B.

BKS

pkt

br

m-ce

MOSIR S-TYCZE

---------

0-1

0-2

0-1

0-4

0

0-8

5

BRYLANT BIELSK P.

1-0

-----------

1-0

1-2

1-1

7

4-3

2

DAF ŁUKÓW

2-0

0-1

-----------

0-0

3-0

7

5-1

3

JUNIOR BIAŁYSTOK

1-0

2-1

0-0

-----------

2-1

10

5-2

1

BKS LUBLIN

4-0

1-1

0-3

1-2

----------

5

6-6

4

MECZ O M.9: MOSIR SIEMIATYCZE - TOP 54 BIAŁA PODLASKA 3-1

MECZ O M. 7: TALENT BIAŁYSTOK - BKS LUBLIN 0-2

MECZ O M.5: BRZEŚĆ - DAF ŁUKÓW 1-0

PÓŁFINAŁ1: POGOŃ SIEDLCE - BRYLANT BIELSK PODLASKI 2-1

PÓŁFINAŁ2: JUNIOR BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2-0

MECZ O M.3:KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - BRYLANT BIELSK PODLASKI 0-0 K.3-2

FINAŁ: POGOŃ SIEDLCE - JUNIOR BIAŁYSTOK 0-0 K.1-2

...........................................................................................................................................................

ORZEŁ CUP R.2005 - 20.11.2016

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

1. POGOŃ ŁAPY

2. MOSIR SIEMIATYCZE

3. BRYLANT BIELSK PODLASKI

4. OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

5. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

6. TOP54 BIAŁA PODLASKA

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: SIKORA DOMINIK - MOSIR SIEMIATYCZE

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: NIEWIADOMSKI JAKUB - BRYLANT BIELSK PODLASKI

 KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: DEMIAŃCZUK JAKUB - POGOŃ ŁAPY

SKŁAD MOSIR SIEMIATYCZE: JAKIMCZUK, GÓRSKI, KONDRACIKOWSKI, STYPUŁKOWSKI, SIKORA, KOSIŃSKI, SAMOJLUK, MĘDRYCKI, GODEBSKI, JASZCZOŁT

SKŁAD KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE: ŁUBA, KOC, CZMUT, SZYSZKO, SMORCZEWSKI, ZALESKI, TOMKIEL, ŚWIDERSKI, PROKOP, PAWLUCZUK, BOGUSZEWSKI, REMISZEWSKI

WYNIKI:

 

ORZEŁ

MOSIR

TOP 54

HAJNÓWKA

POGON

BRYLANT

PKT

BR

M-CE

ORZEŁ

S-TYCZE

...........

0-4

1-0

0-1

1-2

0-2

3p

2-9

    5

MOSIR

S-TYCZE

4-0

..........

3-0

4-0

2-4

1-0

12p

14-4

     2

TOP 54 BIAŁA P.

0-1

0-3

...............

0-3

1-5

0-2

0p

1-14

     6

OSIR HAJNÓWKA

1-0

0-4

3-0

............

0-2

1-1

7p

5-7

     4

POGOŃ

ŁAPY

4-2

2-1

5-1

2-0

...........

0-1

12p

13-5

    1

BRYLANT BIELSK P.

2-0

0-1

2-0

1-1

1-0

............

10p

6-2

    3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.............................................................................................................................................................

TURNIEJ R.2009 - 26.11.2016
 

W TURNIEJU R.2009 NIE BYŁA PROWADZONA KLASYFIKACJA KOŃCOWA, ABY NIE WYWIERAĆ PRESJI NA NAJMŁODSZYCH ZAWODNIKACH I ICH TRENERACH. NIE PROWADZONO RÓWNIEŻ KLASYFIKACJI NA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW TURNIEJU, ABY DZIECI SKUPIŁY SIĘ NA DOBREJ ZABAWIE, A NIE NA CZĘSTO NIEZDROWEJ RYWALIZACJI W DRUŻYNIE.

WSZYSTKIE DRUŻYNY OTRZYMAŁY PUCHARY I DYPLOMY, A ZAWODNICY ZOSTALI OBDAROWANI MEDALAMI I DROBNYMI UPOMINKAMI.

NAGRODY ZOSTAŁY UFUNDOWANE PRZEZ: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH, MOSIR SIEMIATYCZE, PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE W SIEMIATYCZACH, SIEĆ KLEPÓW TOPAZ, SKLEP PAPIERNICZY DUDUŚ, KAJASPORT BIAŁYSTOK, OSOBY PRYWATNE.

WYNIKI DRUŻYN Z SIEMIATYCZ:

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR SIEMIATYCZE 5-0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - SEMP POGOŃ SIEDLCE 1-1

MOSIR SIEMIATYCZE - BRYLANT BIELSK PODLASKI 0-9

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - BRYLANT BIELSK PODLASKI 1-2

MOSIR SIEMIATYCZE - SEMP POGOŃ SIEDLCE 0-6

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - NAPRZÓD SKÓRZEC 2-0

MOSIR SIEMIATYCZE - POGOŃ ŁAPY 0-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - POGOŃ ŁAPY 4-0

MOSIR SIEMIATYCZE - NAPRZÓD SKÓRZEC 0-3

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - BKS LUBLIN 0-5

MOSIR SIEMIATYCZE - JUNIOR BIAŁYSTOK 0-8

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - JUNIOR BIAŁYSTOK 0-1

MOSIR SIEMIATYCZE - BKS LUBLIN 0-5

SKŁAD KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE: FLOREA, GOŁĄB, KRASUSKI, KURYGA, MARKS, ORZEPOWSKI, MROCZKOWSKI, PODEDWORNY, TRESZCZOTKO, ZAKRZEWSKI, DMITRUK, KONDRACIUK

SKŁAD MOSIR SIEMIATYCZE: GNATOWSKI, JAKIMIUK, KRZYŻEWSKI, SZEPIETOWSKI J., KRAUZE, DĄBROWSKI, GUMIENIAK, SZEPIETOWSKI T. , WORONECKI, ZAGUBIEŃ, BRZEZIŃSKI

......................................................................................................................................................

TURNIEJ R.2006 27.11.2016

WYNIKI:

GR.A

 

ORZEŁ S.

TOP54 I BP

POGOŃ Ł.

TALENT B.

PISZ

pkt

br

m-ce

ORZEŁ S-TYCZE

---------

0-1

3-0

2-2

2-0

7

7-3

2

TOP54 I  BIAŁA P.

1-0

-----------

1-1

1-0

3-0

10

6-1

1

POGOŃ ŁAPY

0-2

1-1

---------

1-1

1-2

2

3-6

5

TALENT B-STOK

2-2

0-1

1-1

-----------

1-0

5

4-3

3

SP PISZ

0-2

0-3

2-1

0-1

-----------

3

2-7

4

GR. B

 

MOSIR S.

TOP54 II BP

BRYLANT BP.

DAF

RONA

pkt

br

m-ce

MOSIR S-TYCZE

---------

0-1

1-3

0-1

0-1

0

1-6

5

TOP 54 II BIAŁA P.

1-0

-----------

1-0

0-0

0-0

8

2-0

2

BRYLANT BIELSK P.

3-1

0-1

-----------

1-0

0-2

6

4-4

3

DAF ŁUKÓW

1-0

0-0

0-1

--------

0-0

5

1-1

4

RONA EŁK

1-0

0-0

2-0

0-0

----------

8

3-0

1

MECZ O 9M: POGOŃ ŁAPY - MOSIR SIEMIATYCZE 0-0 K.4-5

MECZ O 7M: SP PISZ - DAF ŁUKÓW 1-1 K.3-1

MECZ O 5M: TALENT BIAŁYSTOK - BRYLANT BIELSK PODLASKI 1-0

PÓŁFINAŁ1: TOP54 I BIAŁA PODLASKA - TOP54 II BIAŁA PODLASKA 3-0

PÓŁFINAŁ2: RONA EŁK - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-1

MECZ O 3M: TOP54 II BIAŁA PODLASKA - RONA EŁK 1-0

MECZ O 1M: TOP 54 I BIAŁA PODLASKA - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-1 K. 3-4

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

1. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2. TOP 54 I BIAŁA PODLASKA 3. TOP 54 II BIAŁA PODLASKA

4. RONA EŁK 5. TALENT BIAŁYSTOK 6. BRYLANT BIELSK PODLASKI 7. SP PISZ

8. DAF ŁUKÓW 9. MOSIR SIEMIATYCZE 10. POGON ŁAPY

NAJLEPSZY ZAWODNIK: STYPUŁKOWSKI SZYMON - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

KRÓL STRZELCÓW: SAWCZUK MARCIN - TOP 54 I BIAŁA PODLASKA

NAJLEPSZY BRAMKARZ: JASKÓLSKI TOMASZ - RONA EŁK

SKŁAD KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE: ŁUBA, STYPUŁKOWSKI, MĘDRYCKI, KONDRACIKOWSKI, KOSIŃSKI, KOWALCZUK, DMITRUK, JASZCZOŁT, KOZAKIEWICZ, 

SKŁAD MOSIR SIEMIATYCZE: OLĘDZKI, PAWLUCZUK, BOGUSZEWSKI, TELATYCKI, REMISZEWSKI, PUSZKO, GODEBSKI, KAPELKO, ŁOPACIUK, BORZYM, CZMUT,

NAGRODY ZOSTAŁY UFUNDOWANE PRZEZ: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH, MOSIR SIEMIATYCZE, PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE W SIEMIATYCZACH, SIEĆ KLEPÓW TOPAZ, SKLEP PAPIERNICZY DUDUŚ, KAJASPORT BIAŁYSTOK, OSOBY PRYWATNE.

.........................................................................................................................................................

ORZEŁ CUP - R.2008 - 3.12.2016

W dniu 03.12.2016 (sobota) w Siemiatyczach na hali widowiskowo – sportowej odbył się turniej piłki nożnej chłopców rocznik 2008.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Zespoły grały systemem każdy z każdym.

Drużyny z Siemiatycz  reprezentowały dwa zespoły MOSiR Siemiatycze oraz KKS Orzeł Siemiatycze.

 

W poszczególnych meczach padły następujące wyniki :

 

Mecze

wynik

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – MOSIR SIEMIATYCZE

2 : 3

MOSIR BIELSK PODLASKI – BRYLANT BIELSK PODLASKI

0 : 2

TOP 54 BIAŁA PODLASKA – OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

1 : 0

JUTRZENKA CEGŁÓW – JUNIOR BIAŁYSTOK

0 : 4

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – MOSIR BIELSK PODLASKI

2 : 2

MOSIR SIEMIATYCZE – BRYLANT BIELSK PODLASKI

3 : 2

TOP54 BIAŁA PODLASKA – JUTRZENKA CEGŁÓW

2 : 0

OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA – JUNIOR BIAŁYSTOK

0 : 1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – BRYLANT BIELSK PODLASKI

0 : 3

MOSIR SIEMIATYCZE – MOSIR BIELSK PODLASKI

2 : 1

TOP54 BIAŁA PODLASKA – JUNIOR BIAŁYSTOK

0 : 1

OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA – JUTRZENKA CEGŁÓW

1 : 0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – TOP54 BIAŁA PODLASKA

0 : 0

MOSIR SIEMIATYCZE – OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

2 : 0

BRYLANT BIELSK PODLASKI – JUNIOR BIAŁYSTOK

4 : 1

MOSIR BIELSK PODLASKI – JUTRZENKA CEGŁÓW

1 : 0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

1 : 0

MOSIR SIEMIATYCZE – TOP54 BIAŁA PODLASKA

0 : 2

MOSIR BIELSK PODLASKI – JUNIOR BIAŁYSTOK

0 : 3

BRYLANT BIELSK PODLASKI – JUTRZENKA CEGŁÓW

3 : 0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – JUNIOR BIAŁYSTOK

0 : 3

MOSIR SIEMIATYCZE – JUTRZENKA CEGŁÓW

5 : 0

MOSIR BIELSK PODLASKI – OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

0 : 3

BRYLANT BIELSK PODLASKI – TOP54 BIAŁA PODLASKA

2 : 0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – JUTRZENKA CEGŁÓW

1 : 2

MOSIR SIEMIATYCZE – JUNIOR BIAŁYSTOK

0 : 0

MOSIR BIELSK PODLASKI – TOP54 BIAŁA PODLASKA

0 : 2

BRYLANT BIELSK PODLASKI – OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

0 : 0

 

Punktacja w turnieju była prowadzona tylko na potrzeby organizatora.

Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowe puchary, medale

oraz upominki od sponsorów.

 

W drużynach z Siemiatycz wystąpili : Florea Wiktor, Marks Marcel, Gołąb Alan, Krasuski Kacper, Mroczkowski Sebastian, Treszczotko Maciej, Dmitruk J akub, Kucharczyk Dominik, Kuzawiński Jakub, Piotrowski Hubert, Sycewicz Mateusz, Rodzianko Kamil, Sycewicz Oskar, Goniewicz Mateusz, Księżopolski Sebastian, Pieńkowski Dominik.

..............................................................................................................................................................

ROCZNIK 2004 - 4.12.2016

GR.B

 

ORZEŁ

POGOŃ

 OLIMPIA

HETMAN

PIAST

pkt

br

m-ce

ORZEŁ S-TYCZE

---------

1-0

1-3

0-0

0-0

5

2-3

3

POGOŃ ŁAPY

0-1

-----------

1-2

1-0

0-0

4

2-3

4

OLIMPIA ZAMBRÓW

3-1

2-1

---------

2-1

0-1

9

7-4

1

HETMAN B-STOK

0-0

0-1

1-2

-----------

0-1

1

1-4

5

PIAST B-STOK

0-0

0-0

1-0

1-0

-----------

8

2-0

2

GR. A

 

MOSIR S.

MOSIR BP.

CZARNI

WŁÓKNIARZ

MOSP

pkt

br

m-ce

MOSIR S-TYCZE

---------

0-3

0-0

0-5

0-2

1

0-10

5

MOSIR BIELSK P.

3-0

-----------

2-0

2-1

2-0

12

9-1

1

CZARNI WĘGRÓW

0-0

0-2

-----------

0-1

0-4

1

0-7

4

WŁÓKNIARZ B-STOK

5-0

1-2

1-0

-----------

1-0

9

8-2

2

MOSP B-STOK

2-0

0-2

4-0

0-1

----------

6

6-3

3

Końcowa kolejność turnieju:

mecz o 9m: HETMAN BIAŁYSTOK - MOSIR SIEMIATYCZE 3-1

mecz o 7m: CZARNI WĘGRÓW - POGOŃ ŁAPY 0-0 K.1-2

mecz o 5 m: MOSP BIAŁYSTOK - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-1

półfinał 1: MOSIR BIELSK PODLASKI - PIAST BIAŁYSTOK 0-1

półfinał 2: OLIMPIA ZAMBRÓW - WŁÓKNIARZ  BIAŁYSTOK 1-1 K.3-2

mecz o 3m: MOSIR BIELSK PODLASKI - WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK 0-0 K.2-0

mecz o 1m: PIAST BIAŁYSTOK - OLIMPIA ZAMBRÓW 2-0

Końcowa kolejność turnieju:

1 - PIAST BIAŁYSTOK

2- OLIMPIA ZAMBRÓW

3- MOSIR BIELSK PODLASKI

4- WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK

5 - ORZEŁ SIEMIATYCZE

6 - MOSP BIAŁYSTOK

7 - POGOŃ ŁAPY

8 - CZARNI WĘGRÓW

9 - HETMAN BIAŁYSTOK

10 - MOSIR SIEMIATYCZE

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: POŁUDNIAK MACIEJ - PIAST BIAŁYSTOK

NAJLEPSZY BRAMKARZ - SAZON KAJETAN - PIAST BIAŁYSTOK

KRÓL STRZELCÓW - TROC KUBA - MOSIR BIELSK PODLASKI

SIEMIATYCZE REPREZENTOWALI: KOC K., RUDZIECKI, ŁEMPICKI H, GÓRSKI J, SADOWSKI, SIKORA, KOSOWSKI, FIRLEJ, KOPTEWICZ, WASILEWSKI, PIWNICKI, ŻERO, ŚMIECHOWSKI, KOC M, ŁEMPICKI J, ANDRUSZKIEWICZ, SMORCZEWSKI ,KONDRACIKOWSKI A, SAMOJLUK, ZALESKI ,KIŚLAK, ŚWIDERSKI ,ŁUCZAJ, SZYSZKO

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 119
ogółem: 888 254

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 3:2 NAREW CHOROSZCZ
2018-05-16, 18:00:00
     

Tabela ligowa