TURNIEJE PIŁKARSKIE 2016r
SIEMIATYCZE - ORZEŁ CUP 2016:
19.11.2016 - TURNIEJ R.2007 - KKS ORZEŁ - 3 MIEJSCE; NAJ. BRAMKARZ - OLENDZKI BŁAŻEJ
20.11.2016 - TURNIEJ R.2005 - KKS ORZEŁ - 2 MIEJSCE NAJ. ZAWODNIK SIKORA DOMINIK
26.11.2016 - TURNIEJ R. 2009 - BEZ KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ
27.11.2016 - TURNIEJ R.2006 - KKS ORZEŁ - 1 M. ; NAJ. ZAWODNIK - STYPUŁKOWSKI SZYMON
03.12.2016 - TURNIEJ R. 2008 - BEZ KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ
04.12.2016 - TURNIEJ R. 2004 - KKS ORZEŁ - 5 MIEJSCE
..................................................................................................................................................
19.03.2016 - TURNIEJ R.2005 - KKS ORZEŁ 1 i 5 MIEJSCE
20.03.2016 - TURNIEJ R.2007 - KKS ORZEŁ 7 i 8 MIEJSCE
03.04.2016 - TURNIEJ R.2008 - KKS ORZEŁ
......................................................................................................................................................
TURNIEJE WYJAZDOWE:
09.01.2016 - TURNIEJ R.2006 W STOKU LACKIM
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE
......................................................................................................................................................
16.01.2016 - TURNIEJ R.2005 W ZAMBROWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE
.....................................................................................................................................................
23.01.2016 - TURNIEJ R.2004 W ZAMBROWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 6 MIEJSCE
......................................................................................................................................................
30.01.2016 - TURNIEJ R.2007 W ZAMBROWIE
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 5 MIEJSCE
.......................................................................................................................................................
06.02.2016 - TURNIEJ R. 2005 W BIAŁEJ PODLASKIEJ
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE -
.....................................................................................................................................................
9/10.04.2016 - TURNIEJ R.2006 W BIELSKU PODLASKIM
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 1 MIEJSCE
NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU ZOSTAŁ SZYMON STYPUŁKOWSKI
.................................................................................................................................................
12-13.11.2016 - TURNIEJ R.2002 - OLECKO
.....................................................................................................................................................
13.11.2016 - TURNIEJ POLONEZ CUP R.2008 - WARSZAWA
.....................................................................................................................................................
20.11.2016 - TURNIEJ R.2008 W STOCZKU WĘGROWSKIM
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 1 MIEJSCE
.....................................................................................................................................................
03.12.2016 - TURNIEJ R.2006 - HAJNÓWKA
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 1 MIEJSCE
.....................................................................................................................................................
10.12.2016 - TURNIEJ R.2008 - MIĘDZYRZEC PODLASKI
KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE
KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - 4 MIEJSCE
Najlepszy Bramkarz - Mroczkowski Sebastian (Orzeł Siemiatycze)
.....................................................................................................................................................
17.12.2016 - TURNIEJ R.2008 - BŁYSKAWICA CUP - WARSZAWA
.....................................................................................................................................................
18.12.2016 - TURNIEJ R.2005 W ŁAPACH
.....................................................................................................................................................
TURNIEJ R.2008 W STOCZKU WĘGROWSKIM - 20.11.2016
WYNIKI:
Orzel Siemiatycze- Blyskawica Warszawa 0:1
Orzel-Pogon Siedlce 2:0
Tajfun Jartypory(2007rocznik)-Orzel 0:1
Orzel - Blekitni Stoczek 3-1
Guks Korytnica - Orzel Siemiatycze 1:3
Bramki: Jakub Dmitruk - 2,Piotrowski Hubert - 2, Kondraciuk Pawel - 2, Pienkowski Dominik - 1
Rodzianko Kamil - 1,Kucharczyk Dominik - 1
SKŁAD KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE: DMITRUK, KSIĘŻOPOLSKI, RODZIANKO, PIOTROWSKI, KUCHARCZYK, KONDRACIUK, GONIEWICZ, SAPIEŻKO, PIEŃKOWSKI
1 Miejsce - Orzel Bobola
2 Miejsce - Pogon Siedlce
3 Miejsce - Guks Korytnica
4 Miejsce - Blyskawica Warszawa
5 Miejsce - Blekitni Stoczek
Tajfun Jartypory (rocznik2007) poza konkursem jego wyniki nie byly liczone w koncowej klasyfikacji
..................................................................................................................................................
TURNIEJ R.2006 - HAJNÓWKA 3.12.2016
WYNIKI KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA 3-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - PIAST BIAŁYSTOK 5-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KAMIENIEC 1-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - GRYF GRÓDEK 3-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR PUSZCZA II HAJNÓWKA 6-0
KOLEJNOŚĆ:
1M - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE
2M - PIAST BIAŁYSTOK
3M - GRYF GRÓDEK
4M - KAMIENIEC
5M - OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA
6M - OSIR PUSZCZA II HAJNÓWKA
STRZELCY BRAMEK:STYPUŁKOWSKI - 3, KONDRACIKOWSKI- 2, MĘDRYCKI - 5, KOSIŃSKI - 3, JASCZOŁT - 1, KOWALCZUK -2, KAPELKO - 2
SKŁAD KKS ORZEŁ: STYPUŁKOWSKI, KONDRACIKOWSKI, MĘDRYCKI, KOSIŃSKI, JASZCZOŁT, KOWALCZUK, KAPELKO ,CZMUT, TELATYCKI
..............................................................................................................................................
TURNIEJ R.2008 - MIĘDZYRZEC PODLASKI 10.12.2016
Grupa A
Orzeł Siemiatycze I - Radzyń II - 1:0
Masovia - Huragan I - 0:1
Zbuczyn II - Huragan I - 0:3
Orzeł Siemiatycze I - Masovia 1:0
Radzyn II - Masovia - 1:3
Zbuczyn II - Masovia - 0:1
Zbyczyn II - Orzeł Siemiatycze I - 0:3
Huragan I - Orzeł Siemiatycze I - 0:0
Radzyń II - Zbuczyn II - 1:2
Huragan I - Radzyn II - 1:0
Grupa B
Orzeł Siemiatycze II - Huragan II - 0:2
Semp Siedlce - Radzyń I - 0:1
Zbuczyn I - Radzyn I - 0:0
Orzeł Siemiatycze II - Semp Siedlce - 0:0
Huragan II - Semp Sieldce - 0:1
Zbuczyn I - Semp Sieldce - 1:1
Zbuczyn I - Orzeł Siemiatycze II - 1:2
Radzyń I - Orzeł Siemiatycze II - 0:2
Huragan II - Zbuczyn I - 1:1
Radzyn I - Huragan II - 1:2
Półfinł
Orzeł Siemiatycze I - Orzeł Siemiatycze II - 1:0
Huragan I - Huragan II - 0:0 (w karnych Huragan I wygrał)
Mecz o 3 miejsce
Orzeł Siemiatycze II - Huragan II - 0:0 (w karnych Huragan II wygrał)
Finał
Orzeł Siemiatycze I - Huragan I - 1:3
Najlepszy Strzelec - Z drużyny Huragan I (5 bramek)
Najlepszy Bramkarz - Mroczkowski Sebastian (Orzeł Siemiatycze)
Składy:
Orzeł Siemiatycze I
Florea Wiktor, Gołąb Alan, Mroczkowski Sebastian, Kucharczyk Dominik, Piotrowski Hubert, Swajda Karol, Sapieżko Gabriel
Orzeł Siemiatycze II
Dmitruk Jakub, Kondraciuk Paweł, Kuzawiński Jakub, Rodzianko Kamil, Sycewicz Oskar, Goniewicz Mateusz, Księżpolski Sebastian, Pieńkowski Dominik
Bramki: Piotrowski - 4, Florea Wiktor - 1, Swajda Karol - 2, Dmitruk Jakub - 2, Rodzianko Kamil - 1, Kondraciuk Paweł - 1.