KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

2016

TURNIEJE PIŁKARSKIE 2016r

SIEMIATYCZE - ORZEŁ CUP 2016:

19.11.2016 - TURNIEJ R.2007 - KKS ORZEŁ - 3 MIEJSCE; NAJ. BRAMKARZ - OLENDZKI BŁAŻEJ

20.11.2016 - TURNIEJ R.2005 - KKS ORZEŁ - 2 MIEJSCE NAJ. ZAWODNIK  SIKORA DOMINIK

26.11.2016 - TURNIEJ R. 2009 - BEZ KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ

27.11.2016 - TURNIEJ R.2006 - KKS ORZEŁ - 1 M. ; NAJ. ZAWODNIK - STYPUŁKOWSKI SZYMON

03.12.2016 - TURNIEJ R. 2008 - BEZ KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ

04.12.2016 - TURNIEJ R. 2004 - KKS ORZEŁ - 5 MIEJSCE

..................................................................................................................................................

19.03.2016 - TURNIEJ R.2005 - KKS ORZEŁ 1  i 5 MIEJSCE

20.03.2016 - TURNIEJ R.2007 - KKS ORZEŁ 7 i 8 MIEJSCE

03.04.2016 - TURNIEJ R.2008 - KKS ORZEŁ

......................................................................................................................................................

TURNIEJE WYJAZDOWE:

09.01.2016 - TURNIEJ R.2006 W STOKU LACKIM

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE

......................................................................................................................................................

16.01.2016 - TURNIEJ R.2005 W ZAMBROWIE

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE

.....................................................................................................................................................

23.01.2016 - TURNIEJ R.2004 W ZAMBROWIE

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 6 MIEJSCE

......................................................................................................................................................

30.01.2016 - TURNIEJ R.2007 W ZAMBROWIE

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 5 MIEJSCE

.......................................................................................................................................................

06.02.2016 - TURNIEJ R. 2005 W BIAŁEJ PODLASKIEJ

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE -

.....................................................................................................................................................

9/10.04.2016 - TURNIEJ R.2006 W BIELSKU PODLASKIM

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE  -  1 MIEJSCE

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU ZOSTAŁ SZYMON STYPUŁKOWSKI

.................................................................................................................................................

12-13.11.2016 - TURNIEJ R.2002 - OLECKO

.....................................................................................................................................................

13.11.2016 - TURNIEJ POLONEZ CUP R.2008 - WARSZAWA

.....................................................................................................................................................

20.11.2016 - TURNIEJ R.2008 W STOCZKU WĘGROWSKIM

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 1 MIEJSCE

.....................................................................................................................................................

03.12.2016 - TURNIEJ R.2006 - HAJNÓWKA

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - 1 MIEJSCE

.....................................................................................................................................................

10.12.2016 - TURNIEJ R.2008 - MIĘDZYRZEC PODLASKI

KKS ORZEŁ I SIEMIATYCZE - 2 MIEJSCE

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - 4 MIEJSCE

Najlepszy Bramkarz - Mroczkowski Sebastian (Orzeł Siemiatycze) 

.....................................................................................................................................................

17.12.2016 - TURNIEJ R.2008 - BŁYSKAWICA CUP - WARSZAWA

.....................................................................................................................................................

18.12.2016 - TURNIEJ R.2005 W ŁAPACH

.....................................................................................................................................................

 

TURNIEJ R.2008 W STOCZKU WĘGROWSKIM - 20.11.2016

WYNIKI:
Orzel Siemiatycze- Blyskawica Warszawa 0:1
Orzel-Pogon Siedlce 2:0
Tajfun Jartypory(2007rocznik)-Orzel 0:1
Orzel - Blekitni Stoczek 3-1
Guks Korytnica - Orzel Siemiatycze 1:3

Bramki: Jakub Dmitruk - 2,Piotrowski Hubert - 2, Kondraciuk Pawel - 2, Pienkowski Dominik - 1
Rodzianko Kamil - 1,Kucharczyk Dominik - 1

SKŁAD KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE: DMITRUK, KSIĘŻOPOLSKI, RODZIANKO, PIOTROWSKI, KUCHARCZYK, KONDRACIUK, GONIEWICZ, SAPIEŻKO, PIEŃKOWSKI

1 Miejsce - Orzel Bobola
2 Miejsce - Pogon Siedlce
3 Miejsce - Guks Korytnica
4 Miejsce - Blyskawica Warszawa
5 Miejsce - Blekitni Stoczek
Tajfun Jartypory (rocznik2007) poza konkursem jego wyniki nie byly liczone w koncowej klasyfikacji

..................................................................................................................................................

TURNIEJ R.2006 - HAJNÓWKA 3.12.2016

WYNIKI KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE:

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA 3-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - PIAST BIAŁYSTOK 5-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KAMIENIEC 1-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - GRYF GRÓDEK 3-0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR PUSZCZA II HAJNÓWKA 6-0

KOLEJNOŚĆ:

1M - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

2M - PIAST BIAŁYSTOK

3M - GRYF GRÓDEK

4M - KAMIENIEC

5M - OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

6M - OSIR PUSZCZA II HAJNÓWKA

STRZELCY BRAMEK:STYPUŁKOWSKI - 3, KONDRACIKOWSKI- 2, MĘDRYCKI - 5, KOSIŃSKI - 3, JASCZOŁT - 1, KOWALCZUK -2, KAPELKO - 2

SKŁAD KKS ORZEŁ: STYPUŁKOWSKI, KONDRACIKOWSKI, MĘDRYCKI, KOSIŃSKI, JASZCZOŁT, KOWALCZUK, KAPELKO ,CZMUT, TELATYCKI

..............................................................................................................................................

TURNIEJ R.2008 - MIĘDZYRZEC PODLASKI 10.12.2016

Grupa A
Orzeł Siemiatycze I - Radzyń II - 1:0
Masovia - Huragan I - 0:1
Zbuczyn II - Huragan I - 0:3
Orzeł Siemiatycze I - Masovia 1:0
Radzyn II - Masovia - 1:3
Zbuczyn II - Masovia - 0:1
Zbyczyn II - Orzeł Siemiatycze I - 0:3
Huragan I - Orzeł Siemiatycze I - 0:0
Radzyń II - Zbuczyn II - 1:2
Huragan I - Radzyn II - 1:0

Grupa B
Orzeł Siemiatycze II - Huragan II - 0:2
Semp Siedlce - Radzyń I - 0:1
Zbuczyn I - Radzyn I - 0:0
Orzeł Siemiatycze II - Semp Siedlce - 0:0
Huragan II - Semp Sieldce - 0:1
Zbuczyn I - Semp Sieldce - 1:1
Zbuczyn I - Orzeł Siemiatycze II  - 1:2
Radzyń I - Orzeł Siemiatycze II - 0:2
Huragan II - Zbuczyn I - 1:1
Radzyn I - Huragan II - 1:2

Półfinł
Orzeł Siemiatycze I - Orzeł Siemiatycze II - 1:0
Huragan I - Huragan II - 0:0 (w karnych Huragan I wygrał)

Mecz o 3 miejsce
Orzeł Siemiatycze II - Huragan II - 0:0 (w karnych Huragan II wygrał)
Finał
Orzeł Siemiatycze I - Huragan I - 1:3

Najlepszy Strzelec - Z drużyny Huragan I (5 bramek)
Najlepszy Bramkarz - Mroczkowski Sebastian (Orzeł Siemiatycze) 

Składy: 
Orzeł Siemiatycze I
Florea Wiktor, Gołąb Alan, Mroczkowski Sebastian, Kucharczyk Dominik, Piotrowski Hubert, Swajda Karol, Sapieżko Gabriel
Orzeł Siemiatycze II
Dmitruk Jakub, Kondraciuk Paweł, Kuzawiński Jakub, Rodzianko Kamil, Sycewicz Oskar, Goniewicz Mateusz, Księżpolski Sebastian, Pieńkowski Dominik

Bramki: Piotrowski - 4, Florea Wiktor - 1, Swajda Karol - 2, Dmitruk Jakub - 2, Rodzianko Kamil - 1, Kondraciuk Paweł - 1.

 

 

 

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 112, wczoraj: 172
ogółem: 915 403

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MOSP BIAŁYSTOK 31 plus
2. TALENT BIAŁYSTOK 31 minus
3. SPARTA AUGUSTÓW 29 bz
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 23 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 14 bz
6. WIGRY SUWAŁKI 12 bz
7. ORZEŁ SIEMIATYCZE 9 plus
8. MŁKS ŁOMŻA 9 minus