KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

2016,2017

TURNIEJE HALOWE  zima 2016/2017

SIEMIATYCZE - ORZEŁ CUP 2016:

19.11.2016 - TURNIEJ R.2007 - HALA MOSIR SIEMIATYCZE

20.11.2016 - TURNIEJ R.2005 - HALA MOSIR SIEMIATYCZE

26.11.2016 - TURNIEJ R. 2009 - HALA MOSIR SIEMIATYCZE

27.11.2016 - TURNIEJ R.2006 - HALA MOSIR SIEMIATYCZE

03.12.2016 - TURNIEJ R. 2008 - HALA MOSIR SIEMIATYCZE

04.12.2016 - TURNIEJ R. 2004 - HALA MOSIR SIEMIATYCZE

......................................................................................................................................................

TURNIEJE WYJAZDOWE:

12-13.11.2016 - TURNIEJ R.2002 - OLECKO

13.11.2016 - TURNIEJ POLONEZ CUP R.2008 - WARSZAWA

20.11.2016 - TURNIEJ R.2008 W STOCZKU WĘGROWSKIM

03.12.2016 - TURNIEJ R.2006 - HAJNÓWKA

10.12.2016 - TURNIEJ R.2008 - MIĘDZYRZEC PODLASKI

17.12.2016 - TURNIEJ R.2008 - BŁYSKAWICA CUP - WARSZAWA

18.12.2016 - TURNIEJ R.2005 W ŁAPACH

14.01.2017 - TURNIEJ R.2007 W ZAMBROWIE

21.01.2017 - TURNIEJ R.2009 W ZAMBROWIE

28.01.2017 - TURNIEJ R. 2005 W ZAMBROWIE

04.02.2017 - TURNIEJ R.2005 W BIAŁEJ PODLASKIEJ

11.02.2017 - TURNIEJ R. 2008 W LUBLINIE ( MOŻLIWY WYJAZD W PIĄTEK 10.02)

11.02.2017 - TURNIEJ R.2007 W ŁUKOWIE

12.02.2017 - TURNIEJ R. 2005 W WĘGROWIE

18.02.2017 - TURNIEJ R. 2004 W BIAŁEJ PODLASKIEJ

19.02.2017 - TURNIEJ R. 2006 W BIAŁEJ PODLASKIEJ

26.02.2017 - TURNIEJ R.2007 W LUBLINIE ( MOŻLIWY WYJAZD W SOBOTĘ 25.02.)

26.02.2017 - TURNIEJ R. 2004 W WĘGROWIE

 

.....................................................................................................................................................

 

TURNIEJ R.2008 W STOCZKU WĘGROWSKIM - 20.11.2016

WYNIKI:
Orzel Siemiatycze- Blyskawica Warszawa 0:1
Orzel-Pogon Siedlce 2:0
Tajfun Jartypory(2007rocznik)-Orzel 0:1
Orzel - Blekitni Stoczek 3-1
Guks Korytnica - Orzel Siemiatycze 1:3

Bramki: Jakub Dmitruk - 2,Piotrowski Hubert - 2, Kondraciuk Pawel - 2, Pienkowski Dominik - 1
Rodzianko Kamil - 1,Kucharczyk Dominik - 1

SKŁAD KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE: DMITRUK, KSIĘŻOPOLSKI, RODZIANKO, PIOTROWSKI, KUCHARCZYK, KONDRACIUK, GONIEWICZ, SAPIEŻKO, PIEŃKOWSKI

1 Miejsce - Orzel Bobola
2 Miejsce - Pogon Siedlce
3 Miejsce - Guks Korytnica
4 Miejsce - Blyskawica Warszawa
5 Miejsce - Blekitni Stoczek
Tajfun Jartypory (rocznik2007) poza konkursem jego wyniki nie byly liczone w koncowej klasyfikacji

..................................................................................................................................................

TURNIEJ R.2006 - HAJNÓWKA 3.12.2016

WYNIKI KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE:

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA 3-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - PIAST BIAŁYSTOK 5-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - KAMIENIEC 1-1

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - GRYF GRÓDEK 3-0

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - OSIR PUSZCZA II HAJNÓWKA 6-0

KOLEJNOŚĆ:

1M - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

2M - PIAST BIAŁYSTOK

3M - GRYF GRÓDEK

4M - KAMIENIEC

5M - OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

6M - OSIR PUSZCZA II HAJNÓWKA

STRZELCY BRAMEK:STYPUŁKOWSKI - 3, KONDRACIKOWSKI- 2, MĘDRYCKI - 5, KOSIŃSKI - 3, JASCZOŁT - 1, KOWALCZUK -2, KAPELKO - 2

SKŁAD KKS ORZEŁ: STYPUŁKOWSKI, KONDRACIKOWSKI, MĘDRYCKI, KOSIŃSKI, JASZCZOŁT, KOWALCZUK, KAPELKO ,CZMUT, TELATYCKI

..............................................................................................................................................

TURNIEJ R.2008 - MIĘDZYRZEC PODLASKI 10.12.2016

Grupa A
Orzeł Siemiatycze I - Radzyń II - 1:0
Masovia - Huragan I - 0:1
Zbuczyn II - Huragan I - 0:3
Orzeł Siemiatycze I - Masovia 1:0
Radzyn II - Masovia - 1:3
Zbuczyn II - Masovia - 0:1
Zbyczyn II - Orzeł Siemiatycze I - 0:3
Huragan I - Orzeł Siemiatycze I - 0:0
Radzyń II - Zbuczyn II - 1:2
Huragan I - Radzyn II - 1:0

Grupa B
Orzeł Siemiatycze II - Huragan II - 0:2
Semp Siedlce - Radzyń I - 0:1
Zbuczyn I - Radzyn I - 0:0
Orzeł Siemiatycze II - Semp Siedlce - 0:0
Huragan II - Semp Sieldce - 0:1
Zbuczyn I - Semp Sieldce - 1:1
Zbuczyn I - Orzeł Siemiatycze II  - 1:2
Radzyń I - Orzeł Siemiatycze II - 0:2
Huragan II - Zbuczyn I - 1:1
Radzyn I - Huragan II - 1:2

Półfinł
Orzeł Siemiatycze I - Orzeł Siemiatycze II - 1:0
Huragan I - Huragan II - 0:0 (w karnych Huragan I wygrał)

Mecz o 3 miejsce
Orzeł Siemiatycze II - Huragan II - 0:0 (w karnych Huragan II wygrał)
Finał
Orzeł Siemiatycze I - Huragan I - 1:3

Najlepszy Strzelec - Z drużyny Huragan I (5 bramek)
Najlepszy Bramkarz - Mroczkowski Sebastian (Orzeł Siemiatycze) 

Składy: 
Orzeł Siemiatycze I
Florea Wiktor, Gołąb Alan, Mroczkowski Sebastian, Kucharczyk Dominik, Piotrowski Hubert, Swajda Karol, Sapieżko Gabriel
Orzeł Siemiatycze II
Dmitruk Jakub, Kondraciuk Paweł, Kuzawiński Jakub, Rodzianko Kamil, Sycewicz Oskar, Goniewicz Mateusz, Księżpolski Sebastian, Pieńkowski Dominik

Bramki: Piotrowski - 4, Florea Wiktor - 1, Swajda Karol - 2, Dmitruk Jakub - 2, Rodzianko Kamil - 1, Kondraciuk Paweł - 1.

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 217, wczoraj: 162
ogółem: 857 555

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2:0 GRYFIK GRÓDEK
2017-11-04, 11:00:00
     

Tabela ligowa