turnieje halowe w 2013r - wyniki
turniej r.2003 w Hajnówce - 07.12.2013
miejsce - 5
wyniki:
KKS orzeł - Piast Białystok 1-1
KKS Orzeł - OSiR Hajnówka 1-2
KKS Orzeł - MOSiR Bielsk Podlaski 1-5
KKS Orzeł - Gryf Gródek 2-0
turniej r. 2002 w Węgrowie - grudzień 2013
wyniki: 9,11
Naprzód Skórzec - Lider 1-0
UKS 9 II Siedlce - KKS Orzeł 0-2
Sokołów - Lider 2-0
KKS Orzeł - Mińsk Maz. 0-2
Jagiellonia - KKS Orzeł 4-0
Węgrów - Lider 1-0
TOP 54 Białap. - Lider 3-0
Orlęta Radzyń P - KKS Orzeł 2-0
UKS 9 Siedlce - Lider 2-0
Węgrów - KKS Orzeł 0-0
UKS 9II Siedlce - Lider 0-1
KKS Orzeł - Węgrów II 1-0
turniej r.2005 w Bielsku Podlaskim - 15.12.2013
miejsce - 1
król strzelców turnieju - Dominik Sikora - 10 bramek
najlepszy zawodnik w drużynie: Krystian Mantur
WYNIKI:
KKS Orzeł Siemiatycze - Talent II Bielsk Podlaski 5-0
KKS Orzeł Siemiatycze - Talent I Białystok 6-0
KKS Orzeł Siemiatycze - Puszcza Hajnówka 5-0
KKS Orzeł Siemiatycze - Talent I Bielsk Podlaski 3-0
finał: KKS Orzeł Siemiatycze - Pogoń Łapy 3-2
turniej r.2004 w Siemiatyczach - 08.12.2013
miejsce: 4,9 i 10
wyniki:
Orzeł II - MOSiR 9-0
Orzeł II - UKS 9 Siedlce 2-0
Orzeł II - włókniarz Białystok 0-0
Orzeł II - Talent Białystok 1-3
Orzeł II - TOP 54 Biała Podlaska 1-1 k. 1-2
Orzeł II - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Orzeł I - TOP 54 Biała Podlaska 02-
Orzeł I - Orlęta Radzyń Podl. 1-4
Orzeł I - Talent II Białystok 0-3
Orzeł I - Piast Białystok 1-1
Orzeł I - MOSiR S 3-0
wyróżnienia zawodników z Siemiatycz: Sadowski Michał, Stypułkowski, Kosowski
turniej r.2002 w Siemiatyczach - 07.12.2013
miejsce - 2, 8 i 9
Wyróżnienia zawodników z Siemiatycz: Kazberuk Przemek, Trojanowski Maciej, Gierasimiuk Jakub
skład KKS Orzeł i MOSiR Siemiatycze: Jabczyk Mt., Zazuliński, Jabczyk K, Łopaciuk, Gierasimiuk, Piotrowski, Moczulski, Kobus, Miłkowski, Traczyk, Kochański Mc, Szyszko, Wielogórski, Wołczuk, Kazberuk, Zduniuk, Pura, Pawłowski, Bujno, Pyszko, Trojanowski,
WYNIKI:
MOSiR Siemiatycze – TOP 54 Biała Podlaska 0-1
KKS Orzeł Siemiatycze – OSiR Sokołów Podlaski 1-0
UKS1 Węgrów – Orzeł II Siemiatycze 0-0
AP Talent I Białystok – MOSiR Siemiatycze 3-1
AP Talent II Białystok – KKS Orzeł Siemiatycze 0-0
MOSiR Siemiatycze – UKS 1 Węgrów 1-0
KKS Orzeł Siemiatycze – Pogoń Łapy 2-0
Orzeł II Siemiatycze – MOSiR Siemiatycze 0-1
TOP 54 Biała Podlaska – KKS Orzeł II Siemiatycze 0-0
o 9m: MOSiR Siemiatycze - OSiR Sokołów Podlaski 3-0
o 7m: Orzeł II Siemiatycze - Pogoń Łapy 0-0 k.2-3
1 półfinał: Talent I Białystok - Orzeł I Siemiatycze 0-1
om. 1: Jagiellonia Białystok - Orzeł I Siemiatycze 0-0 k. 1-0
turniej r.2003 i 2002 w Międzyrzecu Podlaskim - 16.11.2013
miejsce r.2003 - 5; miejsce r.2002 - 3
wyniki r.2003:
KKS Orzeł Siemiatycze - Fala Międzyrzec Podl. 0-0
KKS Orzeł Siemiatycze - Naprzód Skórzec 0-1
KKS Orzeł Siemiatycze - Orlik Lubartów 1-3
KKS Orzeł Siemiatycze - TOP 54 Biała Podl. 1-0
KKS Orzeł Siemiatycze - Huragan Międzyrzec Podl. 1-4
bramki: Sekielski - 2, Niewiarowski - 1
skład KKS Orzeł: Wasilewski, Walendziuk, Sadowski, Sosnowski, Mędrycki, Prokopiuk, Drzas, Sekielski, Godebski, Łempicki, Malinowski, Niewiarowski
wyniki r.2002:
UKS Lider Siemiatycze - Huragan I Międzyrzec Podl. 1-2
UKS Lider Siemiatycze - Huragan Międzyrzec Podl. II 2-0
UKS Lider Siemiatycze- Orlik Lubartów 0-0
UKS Lider Siemiatycze- DAF Łuków 2-1
UKS Lider Siemiatycze- TOP 54 Biała Podl. 1-0
Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
r.2002 - Mateusz Jabczyk - najlepszy zawodnik w drużynie
r.2002 - Krystian Łopaciuk - najlepszy zawodnik turnieju
r.2003 - Łukasz Sekielski - najlepszy zawodnik w drużynie
turniej r.2002 w Białymstoku - 29.09.2013
miejsce - 3
wyniki:
KKS Orzeł - Olimpia Zambrów 1-0
KKS Orzeł - BSP Jagiellonia Białystok 0-1
o 3 m: KKS Orzeł - MOSP Jagiellonia Białystok 1-0
bramki: Łopaciuk, Jabczyk M.
skład KKS Orzeł: Jabczyk M, Jabczyk K, Trojanowski, Bujno, Łopaciuk, Pawłowski, Piotrowski, Zazuliński, Miłkowski, Kochański, Prużanin, Plichta, Pyszko, Zduniuk, Mędrycki
turniej r. 2002 i 2004 w Łukowie - 29.06.2013
miejsce r.2004 - 3; miejsce r.2002 - 9
wyniki r.2004:
Amplus I Łuków – KKS Orzeł Siemiatycze 0:1 (Sikora)
KKS Orzeł Siemiatycz – Ruch Ryki 2:1 (Łuczaj, samobójcza)
KKS Orzeł Siemiatycze – Warszawska Akademia Piłki Nożnej 2:0 (Sikora, Godebski)
TOP 54 Biała Podlaska - KKS Orzeł Siemiatycze 2:1 (Sikora)
KKS Orzeł Siemiatycze – Niedźwiadek Chełm 2:2 (Sikora, Łempicki); k. 3-1 ( Sikora, Sadowski, Stypułkowski
Pogoń Siedlce - KKS Orzeł Siemiatycze 2:0
Amplus I Łuków – KKS Orzeł Siemiatycze 1:4 (Godebski, Sikora, Sadowski, Stypułkowski)
bramki: Sikora - 5, Godebski - 2, Sadowski, Łempicki, Stypułkowski, Łuczaj)
skład KKS Orzeł - żaki: Sikora, Godebski, Sadowski, Łempicki, Stypułkowski, Łuczaj, Łuba, Górski, Firlej, Żero, Walendziuk, Krukowski, Mantur, Mędrycki, Młynarczuk
wyniki r.2002:
KKS Orzeł - Niedźwiadek Chełm 0-0
KKS Orzeł - TOP 54 Biała Podlaska 0-2
KKS Orzeł - Amplus Łuków 0-0
KKS Orzeł - SMO Brześć 0-0
KKS Orzeł - KS Wesoła 1-1 ( Zazuliński)
KKS Orzeł - DAF Łuków 0-0 k. 2-1
skład KKS Orzeł - orliki: Gierasimiuk, Jabczyk Łopaciuk, Zazuliński, Piotrowski, Pawłowski, Kochański Maciej, Kochański Mateusz, Szejbut, Szyszko, Kazberuk, Bujno, Trojanowski, Tyc
turniej r. 2002 w Siemiatyczach - 09.03.2013
miejsca: 8, 9 i 10
KKS Orzeł I Siemiatycze – MOSiR Siemiatycze 3-0
KKS Orzeł II Siemiatycze – MOSiR Bielsk Podlaski 0-3
Włókniarz Białystok – KKS Orzeł I Siemiatycze 2-1
Talent Białystok – KKS Orzeł II Siemiatycze 6-0
KKS Orzeł I Siemiatycze – Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
KKS Orzeł II Siemiatycze – UKS 1 Węgrów 0-1
Olimpia Zambrów – KKS Orzeł I Siemiatycze 2-1
TOP 54 Biała Podlaska – KKS Orzeł II Siemiatycze 3-0
MOSiR Siemiatycze – Orzeł II Siemiatycze 0-4
Orzeł I Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski 1-1 k. 0-2
wyróżnieni zawodnicy z Siemiatycz: Sikora Dominik, Godebski Damian, Kiślak Jakub.
turniej r.2004 w Siemiatyczach - 16.02.2013
miejsce: 1, 4 i 8
wyniki:
KKS Orzeł - MOSiR Siemiatycze - 13-0
KKS Orzeł - UKS 9 Siedlce 0-0
KKS Orzeł - Hetman Białystok 6-0
KKS Orzeł II - UKS 9 Siedlce II 1-0
KKS Orzeł II - Orlęta Radzyń Podlaski 1-4
KKS Orzeł II - Talent Białystok 1-1
półfinał: KKS Orzeł - KKS Orzeł II 3-1
finał: KKS Orzeł - UKS 9 Siedlce 2-0
~~wyróżnili 3 zawodników z Siemiatycz: Sikora Dominik, Godebski Damian, Kiślak Jakub.
turniej r.2002 w Bielsku Podlaskim - 16.02.2013
miejsce - 6
wyniki:
KKS Orzeł - Pogoń Łapy v1-0; br: Jabczyk
KKS Orzeł - Puszcza Hajnówka 0-1
KKS Orzeł - MOSiR Bielsk Podlaski 0-1
KKS Orzeł - Piast Białystok 2-3; br: Łopaciuk - 2
turniej r.2003 w Białej Podlaskiej - 05.01.2013
miejsce - 8
wyniki:
TOP-54 I – Orzeł Siemiatycze 3-0
TOP-54 II – Orzeł Siemiatycze 0-3
TOP-54 2004 – Orzeł Siemiatycze 3-0
KKS Orzeł - Jagiellonia II 0-2
KKS Orzeł - Naprzód Skórzec 0-2
KKS Orzeł - Niedźwiadek Chełm 1-7
KKS Orzeł - Jagiellonia I 0-3
KKS Orzeł - UKS 9 Siedlce 0-5
strzelcy bramek: mędrycki -2, pietruczuk - 1, łempicki - 1
skład: mędrycki, pietruczuk, łempicki, sekielski, sikora, pugacewicz, sosnowski, drzas, prokopczuk, sidun, wasilewski b, tołwiński, stradczuk, szymczuk