KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

2014

Turnieje Halowe w Siemiatyczach - XI/XII 2014

r.2003 - 22.11.2014 (sobota) - hala SP3 g.9.00 - 16.00

r. 2006 - 22.11.2014 (sobota) - hala MOSiR g.9.00 - 16.00

...........................................................................................................................................

r. 2002 - 23.11.2014 ( niedziela) - hala MOSiR g.9.00 - 16.00

r.2004 - 23.11.2014 (niedziela) - hala SP3 g.9.00 - 16.00

............................................................................................................................................

r.2005 - 29.11.2014 (sobota) - hala SP3, g.9.00 - 16.00

.............................................................................................................................................

r.2007 - 06.12.2014 (sobota) - hala MOSiR, g.9.00 - 16.00

..............................................................................................................................................

potrzebujemy pomocy rodziców przy organizacji w/w turniejów - proszę o kontakt z prezesem klubu

TURNIEJE HALOWE W 2014r                                                                                                            

turniej juniorów we Włocławku - 13-16.03.2014

................................................................................................................................................................

turniej r. 2002 i 2004 w Siemiatyczach - 16.03.2014

rocznik 2004 - MIEJSCA: 9 i 10


wyniki:
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZ. 0-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - TRÓJKA ŁOCHÓW 0-0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - AMPLUS ŁUKÓW 0-1
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR MOŃKI 3-1
MOSIR SIEMIATYCZE - POGOŃ ŁAPY 1-3
MOSIR SIEMIATYCZE - WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK 1-3
MOSIR SIEMIATYCZE - GRYFIK GRÓDEK 0-4
MOSIR SIEMIATYCZE - TALENT BIAŁYSTOK 0-4
OM. 9: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR SIEMIATYCZE 4-0
wyróżnieni zawodnicy z Siemiatycz: KIŚLAK JAKUB, KOC KAROL
rocznik 2002: MIEJSCA 5 i 6
wyniki:
KKS ORZEŁ - TALENT II BIAŁYSTOK 0-0
KKS ORZEŁ - OSIR SOKOŁÓW PODL 0-2
KKS ORZEŁ - RUCH WYSOKIE MAZ. 0-0
MOSIR SIEMIATYCZE - TALENT I BIAŁYSTOK 0-0
MOSIR SIEMIATYCZE - HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL 0-3
MOSIR SIEMIATYCZE - POGOŃ ŁAPY 0-0
O M.5-8: MOSIR SIEMIATYCZE - RUCH WYSOKIE MAZ. 2-0
POGOŃ ŁAPY - ORZEŁ SIEMIATYCZE 0-1
O M. 5: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR SIEMIATYCZE 0-0 K 1-2
wyróżnieni zawodnicy z Siemiatycz: PIOTROWSKI JAKUB, PAWLOWSKI FRANEK

 

................................................................................................................................................................

turniej r. 2003 i 2005 w Siemiatyczach - 15.03.2014

 

ROCZNIK 2005 - 2 MIEJSCE KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - STYPUŁKOWSKI SZYMON ( KKS ORZEŁ)
WYRÓŻNIENIA Z SIEMIATYCZ: SIKORA, SMORCZEWSKI
wyniki - r.2005:
KKS ORZEŁ - HURAGAN MIEDZYRZEC PODL. 1-0
KKS ORZEŁ - MOSIR MOŃKI 1-0
KKS ORZEŁ - TALENT II BIAŁYSTOK 3-0
KKS ORZEŁ - OSIR HAJNOWKA 1-0
KKS ORZEŁ - UKS DOBRE 0-2
MOSIRSIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA 0-2
MOSIR SIEMIATYCZE - DAR ŁOCHÓW 0-4
MOSIR SIEMIATYCZE TALENT I BIAŁYSTOK 0-1
MOSIR SIEMIATYCZE - GRYF GRÓDEK 1-1
MOSIR SIEMIATYCZE - TALENT II BIAŁYSTOK 0-0

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:
1. UKS DOBRE
2. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE
3. OSIR HAJNÓWKA
4. UKS 9 SIEDLCE
5. DAR ŁOCHÓW
6. MOSIR MOŃKI
7. TALENT BIELSK PODL.
8. HURAGAN MIĘDZYRZECPODL.
9. TALENT I BIAŁYSTOK
10. GRYF GRÓDEK
11. MOSIR SIEMIATYCZE
12. TALENT II BIAŁYSTOK


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ROCZNIK 2003 - KKS ORZEŁ - 3 MIEJSCE
KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: MĘDRYCKI KRYSTIAN - 8 BRANEK ( KKS ORZEŁ)
WYRÓŻNIENIA Z SIEMIATYCZ: DRZAS JAKUB
WYNIKI - R.2003:

WYNIKI GRUPOWE:
KKS ORZEŁ - MOSIR BIELSK PODL. 3-4
KKS ORZEŁ - TALENT II BIAŁYSTOK 3-0
KKS ORZEŁ - MKS MIELNIK 4-0
PÓLFINAŁ: KKS ORZEŁ - UKS 9 SIEDLCE 0-1
O 3 M: KKS ORZEŁ - TALENT I BIAŁYSTOK 3-2

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:
1. UKS 9 SIEDLCE
2. MOSIR BIELSK PODLASKI
3. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE
4. TALENT I BIAŁYSTOK
5. TALENT II BIAŁYSTOK
6. GRYF GRÓDEK
7. MKS MIELNIK
8. PERLEJEWO

 

..................................................................................................................................................................

turniej r.2005 w Siedlcach - 02.03.2014 - KKS ORZEŁ - 4 MIEJSCE

...................................................................................................................................................................

turniej r. 2003 w Bielsku Podlaskim - 22.02.2014

miejsce - 3

najlepszy zawodnik turnieju - Mędrycki Krystian


KKS Orzeł - Piast Białystok            2-1
KKS Orzeł - Warmia Grajewo         2-1
KKS Orzeł - MOSiR I Bielsk Podl.  0-4
KKS Orzeł - OSiR Hajnówka           6-0
KKS Orzeł - MOSiR II Bielsk Podl.  2-1


bramki: Mędrycki - 10, Drzas - 2, Prokopiuk - 1
skład: Mędrycki, Drzas, Wasilewski, Malinowski Dorian, Kołodko, Niewiarowski, Prokopiuk, Doroszczuk, Wielogórski, Kobus, Gołębiewski,

...................................................................................................................................................................

turniej r. 2002 w Łapach - 15.02.2014

miejsce - 4

Orzeł-Włókniarz 1-1 Piotrowski
Orzeł-AP Talent I 2-0 Pura, Zazuliński
Pogoń II-Orzeł 0-1 Łopaciuk
półfinał: Orzeł-AP Talent II 1-1 Pura, karne 2-3

o 3 miejsce: Orzeł-Włókniarz 1-1 Pura karne 0-1

 

....................................................................................................................................................................

Turniej r.2005 w Korczewie - 15.02.2014

miejsce: 1
najlepszy zawodnik turnieju - Dominik Sikora
król strzelców turnieju - Krystian Mantur ( 6 bramek)                                                                        najlepszy zawodnik w drużynie - Sz. Stypułkowski                                                                                  
skład kks orzeł: sikora, mantur, mędrycki, stypułkowski, sadowski, godebski, samojluk, górski I, drewulski j., mlynarczuk, kondracikowski, smorczewski
wyniki:
KKS Orzeł - Jagiellonia Białystok        3-0
KKS Orzeł - Pogoń II Siedlce               3-0
KKS Orzeł - Naprzód Skórzec              2-0
KKS Orzeł - TOP54 Biała Podlaska      1-0
KKS Orzeł - Jagiellonia Białystok          3-0
KKS Orzeł - MOSiR Mińsk Mazowiecki 4-1
bramki: sikora - 6, mantur - 6, mędrycki - 2, Stypułkowski - 1, sadowski - 1

.................................................................................................................................................................

Turniej r.2004 w Białej Podlaskiej - 09.02.2014 - miejsce:9

..................................................................................................................................................................

Turniej r.2005 w Zambrowie - 01.02.2014

miejsce - 2; Domink Sikora - najlepszy zawodnik turnieju

wyniki:

KKS Orzeł Siemiatycze - AP Ostrowia Ostrów Mazowiecka 0-0
KKS Orzeł Siemiatycze - Olimpia Zambrów 3-0

KKS Orzeł Siemiatycze - Promień Mońki 1-0

KKS Orzeł Siemiatycze - Włókniarz Białystok 1-0

KKS Orzeł Siemiatycze - ŁKS Łomża 1-0

KKS Orzeł Siemiatycze - Pogoń Łapy 1-3

skład KKS Orzeł: Leoniuk, Wierchow, Łuba, Jaszczołt, Godebski, Sikora, Kondracikowski, Mantur, Stypułkowski, Tomkiel, Mędrycki

turniej r.2002 w Zambrowie - 11.01.2014

miejsce - 7

wyniki:

KKS Orzeł - Piast Białystok 0-5

KKS Orzeł - Olimpia Zambrów 1-3

KKS Orzeł - Hetman Białystok 0-2

KKS Orzeł - Promień Mońki 2-0

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 135, wczoraj: 172
ogółem: 915 426

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MOSP BIAŁYSTOK 31 plus
2. TALENT BIAŁYSTOK 31 minus
3. SPARTA AUGUSTÓW 29 bz
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 23 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 14 bz
6. WIGRY SUWAŁKI 12 bz
7. ORZEŁ SIEMIATYCZE 9 plus
8. MŁKS ŁOMŻA 9 minus