KKS Orzeł Siemiatycze zaprasza mieszkańców Siemiatycz i okolic, przyjaciół i sympatyków klubu, miłośników sportu i dobrej zabawy na wyjątkowy Festyn Sportowy, który odbędzie się 3 września 2023 r. w godz. 11:00-15:00 na stadionie miejskim przy ul. Nadrzecznej w Siemiatyczach.
To niezwykłe wydarzenie ma związek z jubileuszem 20 lat działalności klubu sportowego. Festyn będzie jednak nie tylko okazją do wspólnego świętowania sukcesów klubu, ale także doskonałą sposobnością, by wspomóc szczytną inicjatywę. We współpracy ze Stowarzyszeniem Dzielni i Waleczni w trakcie wydarzenia będą zbierane fundusze na wsparcie dzieci z oddziału onkologii UDSK Białystok.
W trakcie zaplanowano liczne atrakcje, dopasowane do różnych gustów, takie jak:
strefa gastronomiczna (płatna) z różnorodnymi przysmakami, takimi jak kiełbaski z grilla, babka i kiszka ziemniaczana, pierożki, ciasta, wata cukrowa, popcorn, woda i napoje;
strefa ekonomiczna, w której będzie można kupić m.in. miód z logo KKS Orzeł, klubowe gadżety piłkarskie (kubki, smycze, opaski silikonowe) oraz korzystać z ofert stoisk partnerów;
strefa rekreacyjna pełna darmowych atrakcji dla najmłodszych i nie tylko: dmuchane place zabaw, tory przeszkód i bramki celnościowe, tory do minigolfa, malowanie twarzy, fotobudka i wiele innych;
strefa sportowa, gdzie będzie można zobaczyć drużyny KKS Orzeł w akcji oraz wziąć udział w różnorodnych turniejach i konkursach, m.in. pokazowym meczu KKS Orzeł kontra Podoliński Team (dołącz do drużyny i zagraj u boku reprezentantów polski, wesprzyj szczytny cel (rezerwacja: tel. 502159708, ilość miejsc ograniczona). W strefie także: turniej 1x1 boisko typu "Panna" z Mario Muchol, turnieje: subsoccer, bumperball, megapiłkarzyki, turbokozak - prowadzący Gabor Jędrzejewski, konkurs rzutów karnych dla dorosłych - strzel gola bramkarzowi reprezentacji Polski artystów (rezerwacja: tel. 502159708, ilość miejsc ograniczona);
strefa edukacyjna, w której odbędą się warsztaty trików piłkarskich, pokazy teqball - prowadzący Adrian Duszak (wicemistrz świata i Europy), warsztaty mentalne sportowców z Grzegorzem Gaborem Jędrzejewskim, freestyle piłkarski - prowadzący Mario Muchol;
strefa charytatywna z emocjonującymi licytacjami i loterią fantową, w czasie której będzie okazja, by zdobyć unikalne przedmioty i doświadczenia. Licytacje: koszulka Lewandowskiego, koszulka Jagiellonii Białystok, karnet roczny na mecze Jagiellonii Białystok, voucher na dowolny mecz Jagiellonii Białystok, voucher do salonu kosmetycznego, vouchery do restauracji i hotelu, vouchery do siłowni, loteria fantowa, vouchery do sklepu motoryzacyjnego, vouchery do salonów fryzjerskich, vouchery do studia fotografii, voucher dietetyczny, voucher do warsztatu samochodowego, kwesta do puszek.
Organizator: KKS ORZEŁ Siemiatycze
Partnerzy: Burmistrz Miasta Siemiatycze · MOSiR Siemiatycze · Siemiatycki Ośrodek Kultury · Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. · Stowarzyszenie Dzielni i Waleczni · Pensjonat Cezar · BNP Paribas · Piekarnia Miś · Lepirożek · Active Sport · Buzzy Atrakcje Mielnik · Kreatywny Sport · Solana · Siłownia Kuźnia · Księgarnia pod Kasztanem · Sklep Rafmar · Studio Fotograficzne Jak widzę Anna Chlebowska · Rychlik Fotografia · Studio Urody Angel · Studio Urody Elixir · Uniwersytet Trzeciego Wieku · Siemiatycki Klub Juniora · Klub Seniora · Salon fryzjerski Agnieszka Radzikowska · Salon fryzjerski Oksana Romaniuk · Arton Reklama i Poligrafia · Studio Kreatywności u Baby i Grajka B&G · Małgorzata Koterman · Hotel Kresowiak · Sklep Duduś · Smaki Podlasia Ostoja Szumiłówka · NSZZ Solidarność Straż Pożarna · Kuchnia Vikinga · Salon Fryzjerski - Studio Kameleon Białystok · Słodkości z Pomysłem · Naturi.love · Jagiellonia Białystok · Podlaski ZPN · Podoliński Centrum Aktywności · Sklep Topaz · Drogeria Nasza · Gabinet kosmetyczny Jolanta Nowakowska · Anna Marchel · Sklep Rondo · Warsztat Samochodowy Marcin Egierd · Studio Fotograficzne lukaszzawadzki.pl · Restaurant & Pub Sportowa · Polser Sp. z o.o. · Nadleśnictwo Nurzec · Zakład Cukierniczy Posławscy · Dary Natury · Rauch Polska · Junakor Milejczyce · Bar raBARbar · Morsy Siemiatycze · Przedszkole Nr 3 Wesoła Trójeczka w Siemiatyczach, Pani Irena Ługowska
KKS Orzeł otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystki w ramach programu Mikrogranty I i Mikrogranty II.
Dzięki wsparciu zorganizowaliśmy:
MikrograntyI : lekcje pływania dla roczników 2011 i 2014; zajęcia ogólnorozwojowe dla roczników 2013 i 2012; treningi piłkarskie dla roczników 2009 i 2010
Mikrpgranty II: treningi bramkarskie, turnieje 1x1 dla roczników 2014,2015,2016; treningi piłkarskie dla roczników 2007 i 2017
TERMINARZ LIGOWY – WIOSNA 2023
PROSIMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I RODZICÓW O ZAPOZNANIE Z PLANOWANYMI ROZGRYWKAMI. LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ.
JUNIORZY R.2007:
2.04.2023 NIEDZIELA G. 15.00 STADION MOSIR ; ORZEŁ – HETMAN BIAŁYSTOK
8.04.2023 – PAUZA
15.04.2023 SOBOTA G. 15.30 STADION MOSIR; ORZEŁ – PASJA KLEOSIN
22.04 – sobota mecz g. 14.00, WYJAZD HAJNÓWKA
30.04.2023 NIEDZIELA G. 17.30 STADION MOSIR; ORZEŁ – UNIA CIECHANOWIEC
10.05.2023 ŚRODA G. 17.30 – WYJAZD CZYŻEW
13.05.2023 SOBOTA G. 13.00, STADION MOSIR; ORZEŁ – RUCH WYS. MAZ.
20.05.2023 SOBOTA G. 13.00, STADION MOSIR; ORZEŁ – OLIMPIA ZAMBRÓW
27/28.05 – WYJAZD CZARNA BIAŁOSTOCKA
…………………………………………………………………………………………………………………………………..
TRAMPKARZE R.2009
12.03.2023 – WYJAZD ŁOMŻA – MECZ PRZEŁOZONY - 12.04 g. 17.00
18.03.2023 SOBOTA G. 12.00, STADION MOSIR; ORZEŁ – WARMIA GRAJEWO
26.03.2023 NIEDZIELA – WYJAZD JUNIOR BIAŁYSTOK
2.04.2023 NIEDZIELA G. 12.00, STADION MOSIR; ORZEŁ – PROMIEŃ MOŃKI
5.04.2023 ŚRODA – WYJAZD TALENT BIAŁYSTOK
18.04. 2023 wtorek g. 17.30 – WYJAZD JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
22.04.2023 SOBOTA G. 12.00; STADION MOSIR; ORZEŁ – MOSP BIAŁYSTOK
28.04.2023 PIĄTEK G. 17.30, STADION MOSIR; ORZEŁ – ŁKS ŁOMŻA
6.05 – WYJAZD GRAJEWO, sobota
13.05.2023 SOBOTA G. 15.30, STADION MOSIR; ORZEŁ – JUNIOR BIAŁYSTOK
20/21.05 – WYJAZD MOŃKI
27.05.2023 SOBOTA G. 15.00, STADION MOSIR; ORZEŁ – TALENT BIAŁYSTOK
3.06.2025 SOBOTA G. 12.00, STADION MOSIR; ORZEŁ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
10/11.06 – WYJAZD MOSP BIAŁYSTOK
……………………………………………………………………………………………………………………………………..
MŁODZIK – ROCZNIK 2010:
6.04.2023 CZWARTEK G. 11.00, BOISKO ORŁA; ORZEŁ – BOCIAN BOĆKI
15.04 sobota – WYJAZD LEŚNA BIAŁYSTOK
22.04.2023, SOBOTA G. 14.30; BOISKO ORŁA; ORZEŁ – POGOŃ ŁAPY
29.04 SOBOTA – WYJAZD JASTRZĄB KNYSZYN
6.05.2023 SOBOTA G. 13.00; BOISKO ORŁA; ORZEŁ – KS MICHAŁOWO
14.05 NIEDZIELA – WYJAZD PASJA KLEOSIN
20.05.2023 SOBOTA G. 11.00, BOISKO ORŁA; ORZEŁ – GRYFIK GRÓDEK
27/28.05 – WYJAZD CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
MŁODZIK – ROCZNIK 2011:
25.03.2023 SOBOTA – WYJAZD OLIMPIA ZAMBRÓW
1.04.2023 SOBOTA G. 12.00, BOISKO ORŁA; ORZEŁ – WIGRY SUWAŁKI
5.04 – WYJAZD ŁKS ŁOMŻA
15.04.2023 SOBOTA G. 10.00; BOISKO ORŁA; ORZEŁ – TALENT BIAŁYSTOK
22.04 SOBOTA G. 9.15 – WYJAZD JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
29.04.2023 SOBOTA G. 10.00, BOISKO ORŁA; ORZEŁ – NAREW CHOROSZCZ
6.05 SOBOTA – WYJAZD SKORPION KALNICA
13.05.2023 SOBOTA G. 11.00, BOISKO ORŁA; ORZEŁ – PROMIEŃ MOŃKI
20/21.05 – WYJAZD WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK
27.05.2023 SOBOTA G. 13.00, BOISKO ORŁA; ORZEŁ – AMP BIAŁYSTOK
3.06.2023 SOBOTA – WYJAZD JUNIOR BIAŁYSTOK
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
ORLIK R.2012
5.04.2023 ŚRODA G. 17.30, STADION MOSIR
22.04 SOBOTA– TURNIEJ HAJNÓWKA
6.05 SOBOTA – TURNIEJ ŁAPY
20.05 SOBOTA – TURNIEJ BIELSK PODLASKI
3 /4. 06 – TURNIEJ MICHAŁOWO
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
ORLIK R.2013
5.04.2023 ŚRODA G. 16.00 – TURNIEJ SIEMIATYCZE STADION MOSIR
22.04 SOBOTA– TURNIEJ KALNICA
6.05 SOB– TURNIEJ HAJNÓWKA
20.05 SOBOTA – TURNIEJ CIECHANOWIEC
3 /4.06 – TURNIEJ SOKOŁY
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………
ŻAK – ROCZNIK 2014
15.04 SOBOTA – TURNIEJ BIELSK PODLASKI
27.04 CZWARTEK G. 16.30, STADION MOSIR
13.05 SOBOTA – TURNIEJ HAJNÓWKA
21.05 NIEDZIELA– TURNIEJ BIELSK PODLASKI
3.06.2023 SOBOTA – TURNIEJ SIEMIATYCZE STADION MOSIR
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
ŻAK – ROCZNIK 2015
20.04.2023 CZWARTEK – WYJAZD TURNIEJ ŁAPY
23.04 NIEDZIELA – TURNIEJ BIELSK PODLASKI
6.05.2023 SOBOTA G. 9.30 – TURNIEJ SIEMIATYCZE STADION ORŁA
21.05.2023 NIEDZIELA – WYJAZD TURNIEJ ŁAPY
27.05.2023 SOBOTA G. 10.00 –TURNIEJ SIEMIATYCZE, STADION ORŁA
11.06.2023 NIEDZIELA – TURNIEJ BIELSK PODLASKI