KKS Orzeł Bobola Siemiatycze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Działalność klubu wspiera: MIASTO SIEMIATYCZE, STAROSTWO POWIATOWE W SIEMIATYCZACH
  •        

Buttony

Logowanie

Wydarzenia

NOWE GRUPY KKS ORZEŁ - ZACZYNAMY TRENINGI

  • autor: bury1975, 2018-10-01 06:08

NOWE GRUPY KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - ZACZYNAMY TRENINGI

R.2013 - TRENER RAFAŁ KAROLCZUK TEL: 660-549-263

PIĄTEK G. 17.00 - SALA LO UL. KOŚCIUSZKI  ( WEJŚCIE Z TYŁU SZKOŁY)

...............................................................................................................................................

R.2012 - TRENERZY BARTEK MAZUR TEL:784-703-997;

                                    ROBERT KELLAS TEL:505-272-260

ŚRODA G. 17.00 - SALA SP1 UL. OGRODOWA 2 ( WEJŚCIE OD ORLIKA)

               PIĄTEK G.16.30 - HALA MOSIR UL. ŚWIĘTOJAŃSKA 25 A

.............................................................................................................................................

R.2011 - TRENER TOMASZ MARCHEL TEL: 502-048-275

- WTOREK G. 16.45 - SALA SP1 ( WEJŚCIE OD ORLIKA)

- PIĄTEK G. 16.30 - HALA MOSIR

............................................................................................................................................

INFORMACJE I ZAPISY DO NOWYCH GRUP:

PREZES KLUBU - RAFAŁ BURAKOWSKI TEL: 502-159-708


Aktualności

LIGA 20/21.10.2018

  • autor: bury1975, 2018-10-15 13:34

LIGA 20/21.10.2018

TRAMPKARZE R.2004 - I LIGA - NIEDZIELA 21.10.2018, G.10.30 STADION MOSIR

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - SPARTA AUGUSTÓW

ZBIÓRKA O G. 9.30, NIEDZIELA 21.10.2018, STADION MOSIR SIEMIATYCZE

ZABIERAMY: DRESY, BIAŁE GETRY, OCHRANIACZE, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

OPIEKUN: TOMASZ MARCHEL

..............................................................................................................................................

TRAMPKARZE R.2004 II LIGA - SOBOTA 20.10.2018,  G. 9.00 STADION MOSIR

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MKS MIELNIK

ZBIÓRKA O G. 8.00, SOBOTA 20.10.2018, STADION MOSIR SIEMIATYCZE

ZABIERAMY: DRESY, BIAŁE GETRY, OCHRANIACZE, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

OPIEKUN: DAMIAN KUREK

...........................................................................................................................................

MŁODZIKI R.2006 - SOBOTA 20.10.2018,  G. 11.00, STADION ORŁA

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - MOSIR BIELSK PODLASKI

ZBIÓRKA: SOBOTA 20.10.2018, G. 10.00, STADION ORŁA

ZABIERAMY: DRESY, BIAŁE GETRY, OCHRANIACZE, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

OPIEKUN: TOMASZ MARCHEL

.........................................................................................................................................

MŁODZIKI R. 2007 - NIEDZIELA 21.10.2018, WYSOKIE MAZOWIECKIE

WYJAZD: NIEDZIELA 21.10.2018 G. 8.00 SPRZED HALI MOSIR

POWRÓT: OKOŁO G. 12.15

ZABIERAMY: DRESY, BIAŁE GETRY, OCHRANIACZE, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

OPIEKUN: TADEUSZ STĘPKOWSKI

.......................................................................................................................................

ORLIKI R. 2008 - SOBOTA 20.10.2018, TURNIEJ CZEREMCHA

WYJAZD: SOBOTA 20.10.2018, G. 8.20 - POWRÓT: INFO U TRENERA

ZABIERAMY: DRESY, BIAŁE GETRY, OCHRANIACZE, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

OPIEKUN: RADOSŁAW KONDRACIUK

..........................................................................................................................................

ORLIKI R.2009 - NIEDZIELA 21.10.2018, TURNIEJ BIELSK PODLASKI

WYJAZD: NIEDZIELA 21.10.2018, G. 9.30 - POWRÓT:  INFO U TRENERA

ZABIERAMY: DRESY, BIAŁE GETRY, OCHRANIACZE, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

OPIEKUN: RAFAŁ KAROLCZUK

.........................................................................................................................................

ŻAKI  R.2010 - SOBOTA 20.10.2018, TURNIEJ HAJNÓWKA

WYJAZD: SOBOTA 20.10.2018, G. 10.45; POWRÓT - INFO U TRENERA

ZABIERAMY: DRESY, BIAŁE GETRY, OCHRANIACZE, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

OPIEKUN: RAFAŁ KAROLCZUK

..........................................................................................................................................

 


LIGA 13-14.10.2018

  • autor: bury1975, 2018-10-08 18:32

LIGA 13-14.10.2018

TRAMPKARZE R.2004 - I LIGA - 13.10.2018, SOBOTA, WYJAZD SUWAŁKI

WIGRY SUWAŁKI - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-0

OPIEKUN: TOMASZ MARCHEL

............................................................................................................................................

TRAMPKARZE R.2004 - II LIGA - 13.10.2018, SOBOTA, STADION MOSIR

KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE - JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK 0-13

OPIEKUN: DAMIAN KUREK

........................................................................................................................................

MŁODZIKI R.2006 - PAUZA

.........................................................................................................................................

MŁODZIKI R.2007 - SOBOTA 13.10.2018, G. 15.30, STADION ORŁA

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - SKORPION KALNICA 7-1

OPIEKUN: TADEUSZ STĘPKOWSKI

.....................................................................................................................................

ORLIKI R.2008 - PAUZA

.....................................................................................................................................

ORLIKI R.2009 - PAUZA

.....................................................................................................................................

ŻAKI R.2010 - SOBOTA 13.10.2018, TURNIEJ BIELSK PODLASKI

WYNIKI W ROZWINIĘCIU NEWSA

OPIEKUN: RAFAŁ KAROLCZUK

...................................................................................................................................

 


LIGA 6/7.10.2018

  • autor: bury1975, 2018-10-01 07:37

LIGA 6-7.10.2018

TRAMPKARZE R.2004 - I LIGA - 6.10.2018, SOBOTA,MECZ W SIEMIATYCZACH

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE - TALENT BIAŁYSTOK  0-5

OPIEKUN: TOMASZ MARCHEL

.......................................................................................................................................

TRAMPKARZE R. 2004 - II LIGA - 7.10.2018 NIEDZIELA - WYJAZD HAJNÓWKA

OSIR HAJNÓWKA = KKS ORZEŁ II SIEMIATYCZE 8-0

 

OPIEKUN: DAMIAN KUREK

......................................................................................................................................

MŁODZIKI R.2006 - 7.10.2018 - WYJAZD HAJNÓWKA

OSIR HAJNÓWKA - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1-7

OPIEKUN: TOMASZ MARCHEL

......................................................................................................................................

MŁODZIKI R.2007 - 7.10.2018, NIEDZIELA, WYJAZD SZEPIETOWO

SPARTA SZEPIETOWO - KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2-7

OPIEKUN: TADEUSZ STĘPKOWSKI

...........................................................................................................................................

ORLIKI R.2008 - 6.10.2018, SOBOTA, TURNIEJ W NAREWCE

OPIEKUN: TADEUSZ STĘPKOWSKI

wyniki w rozwinięciu newsa

..........................................................................................................................................

ORLIKI R.2009 - 6.10.2018, TURNIEJ HAJNÓWKA

OPIEKUN: RAFAŁ KAROLCZUK

wyniki w rozwinięciu newsa

...........................................................................................................................................

ŻAKI R.2010 - PAUZA


Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

ORZEŁ CUP 2017
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 101, wczoraj: 321
ogółem: 908 502

statystyki szczegółowe

Zegar

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1 MŁKS ŁOMŻA
, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MOSP BIAŁYSTOK 21 bz
2. TALENT BIAŁYSTOK 19 bz
3. SPARTA AUGUSTÓW 17 bz
4. MOSIR BIELSK PODLASKI 17 bz
5. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 10 bz
6. MŁKS ŁOMŻA 9 bz
7. WIGRY SUWAŁKI 6 plus
8. ORZEŁ SIEMIATYCZE 3 minus